Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings
FHSAA 4A Region 2 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2024)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2023)
FHSAA 4A Region 2 Qualifiers (2023)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2022)
FHSAA 4A Region 2 Qualifiers (2022)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2021)
FHSAA 4A Region 2 Qualifiers (2021)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2020)
FHSAA 4A Region 2 Official Rankings (2019)
FHSAA 4A Region 2 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Alonso
Armwood
Bartow
Bloomingdale
Celebration
Durant
East Lake
George Jenkins
George Steinbrenner
Haines City
Lake Gibson
Lakewood Ranch
Land O'Lakes
Largo
Lehigh
Lennard
Manatee
Mitchell
Newsome
North Port
Palm Harbor University
Palmetto Ridge
Plant
Plant City
Poinciana
Ridge Community
Riverdale
Riverview
Riverview (Sarasota)
Sarasota
Sickles
Strawberry Crest
Sumner
Sunlake
Tampa Bay Tech
Venice
Wharton
Winter Haven
Wiregrass Ranch
FILTER BY ATHLETE(S)
Abanses, Joaquin (M) - Sunlake
Abbas, Achilles (M) - Mitchell
Abbas, Ares (M) - Mitchell
Abimbola, Imisioluwa (M) - Wharton
Abraha, Nathanial (M) - Bloomingdale
Abraham, Christo (M) - Sunlake
Abreu, Ana (F) - Lakewood Ranch
Abreu, Deisha (F) - Lennard
Accilien, Tyreeq (M) - Sumner
Achillie, Jacob (M) - Riverview (Sarasota)
Acocella, Sophie (F) - Mitchell
Acosta, Isabella (F) - Newsome
Adames, Veronica (F) - Celebration
Adams, Madison (F) - Lakewood Ranch
Adams, Mckenzie (F) - Haines City
Adams, Savannah (F) - Lakewood Ranch
Addison Jr., Rodney (M) - Strawberry Crest
Adonteng, Giuliana (F) - Winter Haven
Adriani, Ava (F) - Land O'Lakes
Aeschleman, Ainsley (F) - George Steinbrenner
Aithnard-Williams, Abeni (F) - Plant
Akin, Christopher (M) - Alonso
Al-Arnasi, Joseph (M) - North Port
Alagal, Sydnie (F) - Wiregrass Ranch
Alanis, Daniel (M) - Celebration
Albernas, Antonio (M) - Lennard
Albritton, Savannah (F) - George Jenkins
Albury, Carneil (M) - Alonso
Aldazabal, Juliet (F) - Sickles
Alden Collins, Jameson (M) - Alonso
Alderman, Koren (M) - Wiregrass Ranch
Ale, Varshith (M) - Sickles
Alex, Jeremiah (M) - Bartow
Alexander Jr, Alvanious (M) - Riverview
Alexander, Keyana (F) - Lehigh
Alfonso, Nasser (M) - George Jenkins
Alfonson, David (M) - Durant
Algarin, Naileany Encannacion (F) - Bartow
Allen, Gregory (M) - Riverdale
Allen, Je'Nyiaah (F) - Armwood
Allen, John (M) - Palmetto Ridge
Allen, Nevaeh (F) - Ridge Community
Almendarez, Noxollys (M) - Haines City
Alston, Benjamin (M) - Haines City
Alvarez, Abigail (F) - Wharton
Alvarez, Brooklynn (F) - Riverdale
Alvarez, Daylin (F) - Bloomingdale
Alvarez, Eliel (M) - Alonso
Alvarez, Ethan (M) - Wiregrass Ranch
Alvena, Hakeem (M) - Poinciana
Alyea, Sampson (M) - Mitchell
Aman, Logan (M) - Lennard
Amci, Juliana (F) - Riverdale
Amer, Ahyah (F) - Wiregrass Ranch
Ammerlann, Elias (M) - Wiregrass Ranch
Anderson, Adriyana (F) - Newsome
Anderson, Alliana (F) - Lake Gibson
Anderson, Erin (F) - North Port
Anderson, Hunter (M) - Durant
Anderson, Ja'Quann (M) - Lehigh
Anderson, Jason (M) - North Port
Anderson, Karlei (F) - Tampa Bay Tech
Anderson, Kayden (F) - Newsome
Anderson, Kourtney (F) - Tampa Bay Tech
Anderson, Lily (F) - Lakewood Ranch
Anderson, Mekhi (M) - Armwood
Anderson, Olivia (F) - Land O'Lakes
Anderson, Reese (F) - Newsome
Anderson, Tavares (M) - Lennard
Andrews, Ariana (F) - Newsome
Andrews, Jamin (M) - Plant City
Andrews, Julian (M) - Plant City
Anga, Afrin (F) - Largo
Angelini, Gianna (F) - Riverview
Angrand, Christian (M) - North Port
Angulo, Camila (F) - Wiregrass Ranch
Ani, Tamah (M) - Tampa Bay Tech
Anilus, Donnoven (M) - Venice
Ankers, Mya (F) - Armwood
Anne, Harshita (F) - Sunlake
Antczak, Aubri (F) - Sarasota
Anthony, Doralyn (F) - George Steinbrenner
Antoine, Nyla (F) - Tampa Bay Tech
Anton, Mauricio (M) - Mitchell
Aponte, Rebecca (F) - Ridge Community
Arce, Krisangel (M) - Alonso
Archer, Joseph (M) - East Lake
Archie, Jah'Zihia (F) - Armwood
Arena, Elle (F) - Venice
Arenas, Andi (F) - Bloomingdale
Ares, Aiden (M) - Newsome
Ariss, Luna (F) - Celebration
Armstrong, Jabari (M) - George Steinbrenner
Armstrong, Nehemiah (M) - George Steinbrenner
Arnold, Mason (M) - George Jenkins
Arnold, Natalie (F) - Ridge Community
Arnst, Max (M) - Wiregrass Ranch
Aromashodu, Leylah (F) - Wiregrass Ranch
Arrate, Pedro (M) - Lakewood Ranch
Arrington, Kenyartta (F) - George Jenkins
Arroyo, Alejandro (M) - Newsome
Arthurs, Julian (M) - Riverview
Artis, Samara (F) - Sumner
Ash, Dai'onna (F) - Lake Gibson
Ash, Johnny (M) - Lehigh
Aspinall, Samuel (M) - George Steinbrenner
Astra, Jana (F) - George Steinbrenner
Asuncion, Eliza (F) - Palm Harbor University
Atiyeh, Ezra (M) - Sunlake
Augillard, Aaliyah (F) - George Jenkins
Augustin, Isaiah (M) - Haines City
Austin, A'Miyah (F) - Riverview
Austin, Donteis (M) - Tampa Bay Tech
Austin, Zay (M) - Riverview (Sarasota)
Avenir, Sean (M) - Palmetto Ridge
Avila, Framel (M) - Riverdale
Avin, Alex (M) - North Port
Aviva, Blatt (F) - George Steinbrenner
Ayala, Hailey (F) - Sarasota
Ayeni, Kehinde (F) - George Steinbrenner
Ayres, Cory (M) - Newsome
Azua, Saydee (F) - Palmetto Ridge
Bacariza, Elena (F) - Plant
Bacelos, Yanni (M) - Celebration
Bachan, Sara (F) - Plant
Backus, Bryce (M) - Mitchell
Badala, Ava (F) - Land O'Lakes
Badillo Perez, Nahiomy (F) - Riverview
Baez, Dillan (M) - Riverview
Baez, Ezekiel (M) - North Port
Bailey, Breanna (F) - North Port
Bailey, Joey (M) - Alonso
Baird, Colin (M) - North Port
Baker, Caden (M) - George Jenkins
Baker, Devin (M) - Sumner
Baker, Drew (M) - George Jenkins
Baker, Lillian (F) - George Jenkins
Balba, Anna (F) - Celebration
Balco, Shawna (F) - Sickles
Baldwin, Richard (M) - Lakewood Ranch
Banjoko, Tomi (F) - Wharton
Barber, Olivia (F) - Poinciana
Barberena, Maia (F) - Riverview
Barfield, Isabella (F) - George Steinbrenner
Barker, Evan (M) - Riverdale
Barnard, Makai (M) - North Port
Barnes, Taliyah (F) - George Jenkins
Barningham, Addy (F) - Sunlake
Barnum, Kairee (M) - Durant
Baron, Jonathan (M) - Newsome
Baroulette, Evionna (F) - Sumner
Barr, Aaron (M) - Alonso
Barron, Sheyne (M) - Sumner
Bartlomiejczuk, Caroline (F) - Lakewood Ranch
Bass, Jayda (F) - Armwood
Bassano, John (M) - Palmetto Ridge
Bataille, Jeremiah (M) - Riverdale
Bates, Alex (M) - Riverview (Sarasota)
Bates, Alexander (M) - Riverview (Sarasota)
Batey, Avery (F) - Lakewood Ranch
Batista, Victoria (F) - Lakewood Ranch
Battle, Sean (M) - Lehigh
Bauman, Gabriel (M) - Palmetto Ridge
Bautista Paulino, Keren (F) - Sickles
Bayona, Aiden (M) - Celebration
Baysa, Fernando (M) - Wharton
Beacham, Emanuel (M) - Mitchell
Beachy, Jaiden (F) - Riverview (Sarasota)
Beal, Thomas (M) - Palm Harbor University
Bean, Bonshavior (M) - Manatee
Beard, Kylie (F) - Sickles
Beasley, Kyle (M) - George Jenkins
Beasley, Naomi (F) - Durant
Beattie, Jason (M) - North Port
Beauvais, Emily (F) - Mitchell
Becker, Brooke (F) - Wharton
Becker, Isabella (F) - Sunlake
Becker, Jake (M) - Sunlake
Becker, Venald (M) - North Port
BECKERLEG, BRIAN (M) - Manatee
Beckham, Avionna (F) - Bloomingdale
Becton, Hailey (F) - Strawberry Crest
Becton, Leah (F) - Strawberry Crest
Belcher, Leo (M) - Durant
Bell, Alyssa (F) - Lakewood Ranch
Bell, Destiny (F) - Tampa Bay Tech
Bell, Michael (M) - Plant City
Bellew, Hailey (F) - Sickles
Belteau, Alec (M) - Newsome
Belteau, Justin (M) - Newsome
Belzel, Lillian (F) - Largo
Ben David, Lia (F) - Plant
Ben Haj Belgaem, Amira (F) - Riverview (Sarasota)
Benitez, Sofia (F) - Mitchell
Benitez-Davila, Gabe (M) - Durant
Benjamin, Amirstyles (M) - Riverview
Benjamin, Andrew (M) - Mitchell
Bennett, Addison (F) - George Steinbrenner
Bennett, Jasiah (M) - Plant
Bennett, Maddox (M) - Mitchell
Benton, Charlie (M) - East Lake
Bentze, Nate (M) - Lakewood Ranch
Berbica, Bionca (F) - Bartow
Berg, Aidan (M) - George Steinbrenner
Berg, Elijah (M) - Sickles
Berger, Cole (M) - Riverview
Berghoffer, Abigail (F) - Land O'Lakes
Bernard, Danai (M) - Strawberry Crest
Bernard, Radley (M) - Sumner
Bernard, Radley (M) - Sumner
Bernardin, Isaac (M) - Armwood
Bernauer, Eli (M) - Mitchell
Bernstein, Maxwell (M) - Land O'Lakes
Best, Benji (M) - Lakewood Ranch
Betancourt, Nathaniel (M) - Land O'Lakes
Betts, Jackson (M) - Venice
Betts, Keenan (M) - Celebration
Betzing, Mia (F) - Mitchell
Bhatia, Avi (M) - Wiregrass Ranch
Bibb, Jackson (M) - Wiregrass Ranch
Bijesh, Gokul (M) - Sickles
Biller, Austin (M) - Sarasota
Bingham, Kellonie (F) - North Port
Binzha Avila, Kailey (F) - Plant City
Birch, Isabella (F) - Newsome
Bird, Dean (M) - Bartow
Bird, Quavion (M) - Bartow
Bishop, Liam (M) - George Steinbrenner
Bishop, Riley (M) - Plant
Bizzack, Cameron (M) - Celebration
Black, Brass (F) - George Jenkins
Black, Raylon (M) - George Jenkins
Black, Tristan (M) - Lake Gibson
Blackwell, Madison (F) - Sunlake
Blake, Jamar (M) - Manatee
Blanchard, Lovensky (M) - Riverdale
Bland, Braylee (F) - Durant
Blankenship, Isaiah (M) - George Jenkins
Blanton, Bailey (F) - Lake Gibson
Blessing, Dixie (F) - Land O'Lakes
Blidgen, Tajee (M) - Newsome
Blomgren, Jack (M) - Mitchell
Bobrovetski, Mason (M) - Alonso
Bode, Asher (M) - Mitchell
Boebert, Mykehl (M) - Palm Harbor University
Boggs, Hunter (M) - Wiregrass Ranch
Boiser, Robert (M) - Plant City
Bokor, Annabelle (F) - Land O'Lakes
Boland, Taurence (M) - Poinciana
Bole, Blaine (M) - Newsome
Bondurant, Regan (F) - Land O'Lakes
Bonilla, Tony (M) - Sunlake
Bonner, Alexandra (F) - Land O'Lakes
Boone, Alan (M) - Newsome
Boone, My'Kejah (F) - Tampa Bay Tech
Boothe, Parker (F) - Plant
Bordes, Joshua (M) - Haines City
Bornelus, Estanie (F) - Riverview (Sarasota)
Borrack, Elyse (F) - Plant
Borras, Antonio (M) - Bloomingdale
Bosque, Olivia (F) - Plant
Bouey, Dershia (F) - Ridge Community
Bourdeau, Wyatt (M) - Lakewood Ranch
Bourque, Gabriel (M) - George Jenkins
Bourtman, Henry (M) - Sunlake
Bovee, Brant (M) - Durant
Bowles, Sabrina (F) - Riverdale
Bowley, Breanne (F) - Tampa Bay Tech
Bowman, Jazlyn (F) - Plant
Bowne, Tyler (M) - George Jenkins
Boyd, Kelsi (F) - Strawberry Crest
Boyd, Paige (F) - Wharton
Bozieox, Adelissa (F) - Tampa Bay Tech
Brabent, Nicholas (M) - Mitchell
Bradley, Trynity (F) - George Jenkins
Bradshaw, Candance (F) - Haines City
Brage, Magdelena (F) - Riverview (Sarasota)
Branch, Omar (M) - North Port
Branche, Isabelle (F) - Newsome
Brand, Houston (M) - Riverdale
Brauch, Bailey (F) - Riverview (Sarasota)
Brauch, Mckenzie (F) - Riverview (Sarasota)
Breckinridge, Will (M) - East Lake
Breittling, Esther (F) - Palm Harbor University
Bremer, Connor (M) - Plant
Brewer, Emory (F) - Plant
Brewer, Julianne (F) - Land O'Lakes
Briceland, Lauchlin (M) - George Jenkins
Brickhaus, Jessica (F) - Newsome
Brickman, Heath (M) - Plant
Brink, Allie (F) - Land O'Lakes
Brinson, Dylan (M) - Bartow
Brinson, Trevor (M) - Mitchell
Brisbane, Chelysei (F) - Bartow
Brock, Jackson (M) - Lakewood Ranch
Brockman, Jayden (M) - Bloomingdale
Broding, Gabrielle (F) - Strawberry Crest
Bronder , Jack (M) - George Steinbrenner
Bronson, Emma (F) - Mitchell
Brooks, Gabriel (M) - Lennard
Brooks, Kayshaun (M) - Haines City
Brooks, Maddox (M) - Sumner
Brooks, Tytianna (F) - Alonso
Broom, Naseem (M) - Plant City
Brown, Aiden (M) - Wharton
Brown, Andrew (M) - Plant
Brown, Anthony (M) - East Lake
Brown, Ariana (F) - Durant
Brown, Austyn (M) - Strawberry Crest
Brown, Avis (M) - Bartow
Brown, Cali (F) - Venice
Brown, Cameron (M) - Poinciana
Brown, Camren (M) - Sumner
Brown, Clayton (M) - Newsome
Brown, Hunter (M) - Alonso
Brown, Isaiah (M) - Winter Haven
Brown, Jacob (M) - Wharton
Brown, Jacob (M) - Land O'Lakes
Brown, Jaide (F) - Lakewood Ranch
Brown, Jaliyah (F) - Lennard
Brown, Javontae (M) - Wharton
Brown, Jeremiah (M) - Manatee
Brown, Jihad (M) - Bartow
Brown, Kemani (F) - Wiregrass Ranch
Brown, Kennedy (F) - Strawberry Crest
Brown, Malik (M) - Sumner
Brown, McKenzie (F) - Strawberry Crest
Brown, Oscar (M) - Sunlake
Brown, Renard (M) - Tampa Bay Tech
Brown, Thomas (M) - Alonso
Brown, Truitt (M) - Sickles
Brown, Zay'moni (F) - George Jenkins
Bruce, Kai (M) - Sumner
Brugner, Isabella (F) - George Steinbrenner
Bruinius, Sean (M) - Riverview (Sarasota)
Brumaire, Josiah (M) - Palmetto Ridge
Brunt, Sarah (F) - Newsome
Brush, Riley (F) - Sumner
Bryant, Ali (M) - Sumner
BRYANT, DAVION (M) - Manatee
Bryant, Malik (M) - Manatee
Bryant, Tamara (F) - Wharton
Bryce-Wells, Saraya (F) - Plant
Buchaillot, Olympia (F) - Venice
Buckle Jr., Karl (M) - North Port
Bueno-Olaez, Stephanie (F) - Strawberry Crest
Buford, Ty'vion (M) - George Jenkins
Bui, Ryan (M) - Alonso
Bui-Hayes, Collin (M) - Durant
Buknor, Andre (M) - Celebration
Bull, McKenzie (F) - Bartow
Bullas, Kiki (F) - Lakewood Ranch
Bundy, Tristan (M) - Wiregrass Ranch
Burd, Geonte (M) - Riverview (Sarasota)
Burgess, Jamari (M) - Largo
Burkett, Gabrielle (F) - Wiregrass Ranch
Burnett, Cayden (M) - Bartow
Burnham, Elijah (M) - Poinciana
Burnham, Samiah (F) - Poinciana
Burnham, Zaria (F) - Poinciana
Burns, Dorian (M) - Lennard
Burriss, Mason (M) - Riverview
Burton, Donovan (M) - Alonso
Bush, Gerron (M) - Wharton
Bush, Quantis (M) - Lake Gibson
Butler , Georgia (F) - Ridge Community
Butler, Braydon (M) - Durant
Butler, Jacoby (M) - Largo
Butler, Rayshawn (M) - Lake Gibson
Butler, Rayshawn (M) - Lake Gibson
Butz, Ryleigh (F) - Durant
Buzbee, Jett (M) - Newsome
Byerley, Allysen (F) - Riverview (Sarasota)
Byrne, Aiden (M) - East Lake
Byrne, Gerald (M) - Riverdale
Byron, Falens (M) - Palmetto Ridge
Cabaday, Ayden (M) - Riverview
Caballos-Larson, Ella (F) - George Steinbrenner
Calafell, Maxwell (M) - Tampa Bay Tech
Calder, Jayanah (F) - Sunlake
Calderon, Natalia (F) - Poinciana
Calero-Watson, Cristian (M) - Riverview (Sarasota)
Calix-Sori, Ashleybeth (F) - George Steinbrenner
Callan, Norah (F) - George Steinbrenner
Callaway, Quan'Tavius (M) - Winter Haven
Calzone, Kendall (F) - Mitchell
Camas, Yulieth (F) - Lehigh
Camel, Lee (M) - North Port
Cameron, Grace (F) - North Port
Camp, Sydney (F) - Wiregrass Ranch
Campbel, Soraya (F) - Ridge Community
Campbell, Anthony (M) - Riverview (Sarasota)
Campbell, Camren (M) - Tampa Bay Tech
Campbell, Christopher (M) - Ridge Community
Campbell, Johanna (F) - Riverview
Campbell, Moses (M) - Newsome
Camus, Memphis (M) - Lennard
Canaday, Zebrielle (F) - Haines City
Cannon, Luke (M) - East Lake
Cano, Carmen (F) - Wiregrass Ranch
Canty, Aliyah (F) - Winter Haven
Capdevila, Michel (M) - Sunlake
Capille, Carson (M) - Mitchell
Capron, Tobin (M) - George Jenkins
Caputo, Chloe (F) - Newsome
Carazola, James (M) - Palm Harbor University
Cardec, Kathryn (F) - Lake Gibson
Cardenas, Sophia (F) - Riverview (Sarasota)
Cardona, Gabriel (M) - Lehigh
Carius, Nick (M) - North Port
Carlson, David (M) - Celebration
Carlson, Jacob (M) - Plant
Carlson, Mathew (M) - Celebration
Carothers, Emma (F) - Alonso
Carothers, John (M) - Alonso
Carpenter, Kiersten (F) - Wharton
Carr, Logan (M) - Largo
CARR, TUSAUNTE (M) - Manatee
Carrasco, Sanella (F) - Palmetto Ridge
Carriera, Jordan (M) - Lennard
Carrion Severino, Juan (M) - Bloomingdale
Carson, Joseph (M) - Poinciana
Carter, Zayna (F) - Manatee
Carvin, Ethan (M) - Lakewood Ranch
Casal, Selah (F) - Lakewood Ranch
Casey, Erin (F) - George Steinbrenner
Cash, Anthony (M) - George Jenkins
Cash, Mark (M) - George Jenkins
Cassiano, Issac (M) - Lennard
Castaldi, Olivia (F) - Plant
Castaneda, Juan (M) - Celebration
Castaneda, Luis (M) - Riverview (Sarasota)
Castellano, Nicholas (M) - Riverview
Castillo, Aileen (F) - Land O'Lakes
Castillo, Simon (M) - Bloomingdale
Castineriras, Ashe (M) - Ridge Community
Castrillo, Marcus (M) - Palmetto Ridge
Castro, Katerine (F) - George Steinbrenner
Castro, Michael (M) - Newsome
Castro, Soleil (F) - Plant
Castro, Summer (F) - Plant City
Catalfino, Chloe (F) - Riverview (Sarasota)
Catanese, Isabel (F) - Plant
CATLETT, BAILEY (F) - Manatee
Cauldwell, Airreona (F) - Strawberry Crest
Cavalleri, Angelo (M) - East Lake
Cawley, Joanna (F) - Plant
Cecil, Lijah (M) - Venice
Cedeno Del Orbe, Erick (M) - Riverdale
Celiscar , Olivia (F) - Winter Haven
Cernansky, Andrew (M) - Venice
Cernansky, Darcy (F) - Venice
Cernansky, Darcy (F) - Venice
Cervetti, Camie (F) - Newsome
Cesaire, Janya (F) - Ridge Community
Cesar, Clifton (M) - Riverdale
Chagoya, Carlos (M) - Bartow
Chamberlain, Olga (F) - Alonso
Chandrasekhar, Ananya (F) - Newsome
Chapman, Gavin (M) - East Lake
Chapman, Jeremy (M) - Lennard
Chappelle, Adia (F) - George Steinbrenner
Charles, Arianna (F) - Newsome
Charles, Danella (F) - Newsome
Charles, Elijah (M) - Venice
Charles, Godson (M) - Lehigh
Chartier, Elina (F) - Newsome
Chase, Evan (M) - Sunlake
Chatman, Avery (F) - East Lake
Chauhan, Katyayani (F) - Sunlake
Chauncy, Maggie (F) - Sunlake
Chavez Aviles, Edgiandelisse (F) - Haines City
Chavez, Kaylee (F) - Riverview (Sarasota)
Chavez, Pablo (M) - Lakewood Ranch
Chavez, Thaliana (F) - Palmetto Ridge
Chen, Nicole (F) - Mitchell
Cheong, Noah (M) - Plant
Chery, Christopher (M) - Sumner
Chesser, Cooper (M) - Sickles
Chestnut, Brandon (M) - Armwood
Cheuvront, Cason (M) - North Port
Chiari, Scott (M) - Bloomingdale
Chidyausku, Tawana (F) - George Jenkins
Childress, Alexander (M) - Bloomingdale
Chinggarev, Ruta (F) - Riverview (Sarasota)
Choe , Lillian (F) - George Jenkins
Chop, Nicholas (M) - Lakewood Ranch
Christenson, Liam (M) - Lakewood Ranch
Christie, Jack (M) - Plant
Christmas, Elijah (M) - Wharton
Christopher , Williams (M) - North Port
Chuimi, Princess (F) - Mitchell
Chung, M'kai (F) - Palm Harbor University
Chunn, Giselle (F) - Sunlake
Church, Brody (M) - East Lake
Chursina, Miroslava (F) - Venice
Ciardo, Elektra (F) - Palm Harbor University
Cicello, Kaden (M) - Strawberry Crest
Ciceron, Benjamin (M) - Sumner
Cicilioni, Grayson (M) - Sarasota
Cineas, Ayanna (F) - Tampa Bay Tech
Cineas, Jalencia (F) - Tampa Bay Tech
Cintron, Izabella (F) - Strawberry Crest
Cipriano, Dominic (M) - Mitchell
Cius, Bryana (F) - Poinciana
Clairvoyant, Midly (F) - Haines City
Clark, Amonee (F) - Sumner
Clark, Aurora (F) - Plant
Clark, Charles (M) - George Steinbrenner
Clark, Chase (M) - Largo
Clark, Dawson (M) - Sarasota
CLARK, EDDIE (M) - Manatee
Clark, George (M) - Sunlake
Clark, Hayden (M) - Palmetto Ridge
Clark, Ian (M) - Sunlake
Clark, Miguel (M) - Riverdale
Clark, Paxton (M) - Sarasota
Clark, Sarah (F) - Sunlake
Clark, Waltez (M) - Plant
Clarke, Jamarie (M) - Lennard
Clarke, Tamal (M) - North Port
Clayton, Dominic (M) - Wiregrass Ranch
Clayton, Zamir (M) - Armwood
Clear, Chelsea (F) - Wiregrass Ranch
Clement, Ma' Kayla (F) - Tampa Bay Tech
Cleversey, Jack (M) - Sumner
Clifton, Amber (F) - Sunlake
Cline, Rose (F) - East Lake
Cline, Taylor (F) - Strawberry Crest
Clough, Andon (M) - Riverview (Sarasota)
Cobb, Christacia (F) - Ridge Community
Cochran, Liam (M) - Newsome
Codner, Maddyson (F) - Ridge Community
Cokkinias, Caine (M) - Newsome
Colburn, Deborah (F) - Newsome
Cole, Ramsey (M) - Manatee
Coleman, Jaylen (M) - Plant City
Coles, Malachi (M) - Alonso
Collado, Celine (F) - Celebration
Collins, Bruno (M) - East Lake
Collins, Carlos (M) - Lennard
Collins, Kim David (M) - Riverview (Sarasota)
Collins, Preston (M) - Newsome
Collora, Cameron (M) - East Lake
Colon, Allison (F) - George Steinbrenner
Colon, Amiel (F) - Sumner
Colon, Kayma (F) - Alonso
Colvin Powell, Kason (M) - George Steinbrenner
Colyer, Cameron (M) - Mitchell
Combs, Brady (M) - Newsome
Combs, Makenna (F) - Lennard
Comrie, Kaitlin (F) - Wharton
Conde, Julian (M) - Sarasota
Condon, Jonathan (M) - Riverdale
Connor, Cody (M) - Mitchell
Connoy, Grace (F) - Land O'Lakes
Conoly, Ashari (F) - Winter Haven
Conrad, Sydney (F) - Wiregrass Ranch
Contes, Adrian (M) - Sunlake
Contrera Hidalgo, Jada (F) - Poinciana
Conyers, Aniyah (F) - Sumner
Cook, Austin (M) - Lakewood Ranch
Cook, Bailey (F) - George Steinbrenner
Cook, Bryson (M) - Mitchell
Cook, Derek (M) - Wharton
Cooper, Keanu (M) - Largo
Cooper, Preston (M) - Alonso
Cooper, Reese (F) - Sunlake
Copeland, Chase (M) - Bloomingdale
Copeland, Matthew (M) - Wharton
Corbett, Malakai (M) - Venice
Corbi, Harmoni (F) - Plant City
Cordoba, Antonio (M) - Wharton
Cordt, Haley (F) - Sunlake
Cordt, Lucas (M) - Sunlake
Corley, Harmony (F) - Wharton
Corley, Hassan (M) - Wharton
Cornelius, Jayden (M) - Durant
Corrigan, Robert (M) - Venice
Cortes, Juan Camilo (M) - Bloomingdale
Corto, Isabella (F) - Plant
Corto, Mia (F) - Plant
Cosme, Aliyah (F) - Tampa Bay Tech
Coss, Emily (F) - Land O'Lakes
Costello, Emma (F) - Mitchell
Cote, Haliegh (F) - Haines City
Council, Alex (F) - Venice
Courtney, Erica (F) - Bloomingdale
Courtney, Mia (F) - Bloomingdale
Couture, Jason (M) - George Steinbrenner
Cowart, Lianna (F) - Sickles
Cowie, Mallory (F) - George Jenkins
Cox, Jayla (F) - Wharton
Cox, Naydine (F) - Plant
COZBY, ISABELLA (F) - Manatee
Cozzens, Marino (M) - Plant
Craig, Abe (M) - Strawberry Crest
Craig, McKenzey (F) - Plant
Crane, Jordan (M) - Palmetto Ridge
Craven, Wesley (F) - Land O'Lakes
Crawford , Franklyn (M) - Sarasota
Crawford, Amaya (F) - Newsome
Crenshaw, Jireh (F) - Mitchell
Creve-Coeur, Jocelyn (F) - Winter Haven
Crisp, Mattye (F) - Sarasota
Croney, Michelle (F) - Venice
Crossman, Myracle (F) - Riverview
Crouch, Dashaun (M) - Wharton
Crumity, Josephine (F) - Plant City
Cruz, Alex (M) - Wiregrass Ranch
Cruz, Andrew (M) - Newsome
Cruz-Garcia, Xochitl (F) - Largo
Cuenca-Portilla, Ashley (F) - George Jenkins
Cuevas, Adriana (F) - North Port
Cuevas, Mya (F) - Sunlake
Culbreath, Joshua (M) - Bloomingdale
Culpepper, Cade (M) - Sunlake
Culpepper, Thomas (M) - Riverview (Sarasota)
Culver-Wollaston, Lily (F) - Venice
Cumberland, Isabella (F) - Manatee
Cummings, Gabrielle (F) - Mitchell
Cummings, James (M) - Lakewood Ranch
Cunningham, Lauren (F) - Newsome
Cunningham, Tyshaun (M) - Newsome
Curry, Mia (F) - Bartow
Curtain, Jake (M) - Strawberry Crest
Curtis, George (M) - Palm Harbor University
Cuyler, Adonis (M) - Lake Gibson
Da Silva Paula, Andrew (M) - Riverdale
Dadayev, Makhdi (M) - Bloomingdale
Dalencour, Olivier (M) - Newsome
Daley, Maxwell (M) - Tampa Bay Tech
Daltirus , Dena (F) - Ridge Community
Dam, Landon (M) - George Jenkins
Dameus, Jayden (M) - Ridge Community
Damschroder, Josie (F) - Riverview (Sarasota)
Dana, Tyler (M) - Wiregrass Ranch
Daniel, Isaiah (M) - Tampa Bay Tech
Daniels, Blake (M) - Sunlake
Daniels, E'mari (F) - Plant City
Daniels, Jasmine (F) - Newsome
Daniels, Jonah (M) - Plant
Daniels, Rae (F) - Palm Harbor University
Dannenbaum, Grace (F) - Venice
Dansby, Ethan (M) - Newsome
Danz, Emily (F) - Riverview (Sarasota)
Darrow, Alyssa (F) - Durant
Darwin, Kaden (M) - Palmetto Ridge
Daubner, Natalie (F) - Lennard
Davenport, Xavier (M) - Land O'Lakes
Daverio, Alexa (F) - Sarasota
Daves, Hannah (F) - George Steinbrenner
Davey, Makaila (F) - Poinciana
David, Mckenzie (F) - George Steinbrenner
David, Novalie (F) - Mitchell
Davies, Summer (F) - Strawberry Crest
Davis , Ryan (M) - Ridge Community
Davis, Alexciona (F) - Largo
Davis, Amari (F) - Winter Haven
Davis, Janevia (F) - Haines City
Davis, Jason (M) - Plant City
Davis, Ronya (F) - Armwood
Davis, Sa'Nii (F) - George Jenkins
Davis, Sami'yyah (F) - Plant City
Davis, Simon (M) - George Jenkins
Davis, Syesha (F) - George Jenkins
Dawson, Damarion (M) - George Jenkins
Day, My-dannie'Ka (F) - Lake Gibson
De Chiara, Victor (M) - Lakewood Ranch
De La Cruz, Maxx (M) - Winter Haven
De la cruz-ramirez, Emilio (M) - Palmetto Ridge
De Paula, Bianca (F) - Sunlake
De Souza, Melany (F) - Newsome
Dean, Ava (F) - Riverview
Dean, Kayaunna (F) - Riverview
Dean, Khyree (M) - Palm Harbor University
Dean, Lauren (F) - George Steinbrenner
Dean, Olontae (M) - Armwood
Decastro, Yeslyn (F) - Bloomingdale
Decoro, Jaden (M) - Palmetto Ridge
Dede, Stefira (F) - Riverdale
Dedmon, Gavyn (F) - Mitchell
Dedmon, Rylan (M) - Mitchell
Del Pizzo, Gianna (F) - Lehigh
Del Puerto, Alexander (M) - Celebration
Del Sol, Anthony (M) - Palmetto Ridge
Delaney, Jacob (M) - Venice
Delaney, Nadia (F) - Riverdale
Delgado, Matthew (M) - Wharton
Dell, Kaya (F) - Wharton
Delmotte, Arthur (M) - Wiregrass Ranch
Deloach, Ben (M) - Wiregrass Ranch
delPeral, Inara (F) - Alonso
Delva, Michelle (F) - Poinciana
DeMarse, Diora (F) - Plant
Demino, Gianna (F) - Riverview (Sarasota)
Dennis, Richard (M) - Armwood
Denson, Tristan (F) - Bartow
Denton, Demetri (M) - Haines City
Derodel, Makayla (F) - Wiregrass Ranch
Desamour, Widson (M) - Armwood
Desir, Jonny (M) - Haines City
Desmond, Olivia (F) - Alonso
Desrosiers, Jewlensky (M) - Ridge Community
DeStefano, Kenneth (M) - Lakewood Ranch
Destiny, Bonner (F) - Riverdale
Devarashetty, Vansh (M) - Strawberry Crest
Devpura, Abhinav (M) - Sickles
Devpura, Ishan (M) - Sickles
deVries, Anneka (F) - Alonso
deVries, Ellison (F) - Alonso
DeWitt, Jamin (M) - George Steinbrenner
Dexter, Chase (M) - Plant City
Deyant, Isaiah (M) - Haines City
Di Leo, Chiara (F) - Sunlake
Diallo, Abe (M) - Armwood
Diaz Rutia, Isabella (F) - Celebration
Diaz, Camia (F) - Celebration
Diaz, Jennifer (F) - Celebration
Diberardino, Brandon (M) - Newsome
Dickens, Chase (M) - Armwood
Dickens, Taylor (F) - Armwood
Dickinson, Alyssa (F) - Newsome
Dicus, Sophia (F) - Plant
Diedrich, Harrison (M) - Newsome
Diener, Madison (F) - Bloomingdale
Dietz, Ava (F) - Mitchell
Dieuveuil, Danielle (F) - Tampa Bay Tech
DiFranco, Michael (M) - Plant
Dilley, Paul (M) - Durant
Dimeler, Carli (F) - Sunlake
DiMuzio, Anthony (M) - Newsome
Dinglasan, Jarren (M) - Sumner
Dinh, Ethen (M) - Lakewood Ranch
Dirks, George (M) - Plant
Discepola, Carmen (M) - George Steinbrenner
DiTinno, Evangeline (F) - Wharton
Dodd, Braylen (M) - Plant
Dodd, Emily (F) - Bloomingdale
Doenges, Christina (F) - Plant
Dolan, Hayden (F) - Manatee
Dombroski, Josh (M) - George Steinbrenner
Donaldson, DeJa (F) - Wiregrass Ranch
Donaldson, Zachary (M) - Newsome
Donapati, Manjunadhareddy (M) - Ridge Community
Donish, Gabriella (F) - George Steinbrenner
Donnelly, Aiden (M) - George Steinbrenner
Donnelly, Rachel (F) - George Steinbrenner
Donovan, Natalie (F) - Bloomingdale
Dorce, Sophy (F) - Manatee
Dorrell, Henry (M) - George Steinbrenner
Dorsey, Jayden (M) - Wharton
Dorsey, Jerlijah (M) - Newsome
Dorsey, Ozias (M) - North Port
Dostal, Luke (M) - Wharton
Doster, Napolean (M) - Celebration
Douglas, Trevon (M) - Lake Gibson
Downs, Riley (F) - Wharton
Drachler, Natalie (F) - North Port
Drake, Miles (M) - Wiregrass Ranch
Drapkin, Jack (M) - Mitchell
Drawdy, Ni'jah (M) - Plant City
Drayton, Simya (F) - Wharton
Du, Sophia (F) - George Steinbrenner
Ducharme, Isabella (F) - Lakewood Ranch
Duenez, Jose (M) - Strawberry Crest
Duggan, Aryanah (F) - Sumner
Duggan, Lennox (M) - Sumner
Dugrot, Jailanis (F) - Newsome
Dukes, Gabriel (M) - Bloomingdale
DUNBAR, DEMI (F) - Manatee
Duncan Jr., Brenley (M) - Newsome
Duncan, Asiah (F) - Haines City
Duncan, Joda (M) - Newsome
Duncan, Joy (F) - Poinciana
Dunkelly - Allen, Nickardo (M) - Riverdale
Dunklin, Sedwrick (M) - Sumner
Dunlap, Tyler (M) - Wiregrass Ranch
Dunlop, Zachary (M) - Venice
Dunphy, Carly (F) - Durant
Duque, Alanna (F) - North Port
Duque, Justin (M) - North Port
Duran, Angelise (F) - George Steinbrenner
Durham, Ahmad (M) - Armwood
Duroseau, Andrew (M) - Riverdale
Duvra, Colma (M) - Riverdale
Dynan, Adler (M) - Riverview (Sarasota)
Dzindzio, Talia (F) - Palmetto Ridge
Easley, Carter (M) - Newsome
Easmon, Aja (F) - Bloomingdale
Easy, Mackenzie (F) - Lennard
Ebanks, Madison (F) - Largo
Eckard, Camdon (M) - Strawberry Crest
Edelson, Izabella (F) - Riverview (Sarasota)
Edelson, Izabella (F) - Riverview (Sarasota)
Edelson, Izabella (F) - Riverview (Sarasota)
Edenfield, Isaac (M) - Land O'Lakes
Edgar, Amelia (F) - Plant
Edmonds, Xayvien (M) - Largo
Edouard, Jeremiah (M) - Lennard
Edouard, Nicolas (M) - Celebration
Edwards, Amari (M) - Riverdale
Edwards, Amarion (M) - Lennard
Edwards, Azuri (F) - Sumner
Edwards, Conner (M) - Newsome
Edwards, Jakobe (M) - Tampa Bay Tech
Edwards, Jordann (F) - Armwood
Edwards, Lindsay (F) - Newsome
Edwards, Matias (M) - Celebration
Edwards, Omar (M) - Riverview (Sarasota)
Edwards, Tamariyah (F) - Tampa Bay Tech
Edwards, Vashaun (M) - Bloomingdale
Eganez, Juan (M) - Celebration
Egly, Ziggi (M) - Alonso
El Dib, Anthony (M) - Celebration
El-Yamani, Ashlee (F) - Palmetto Ridge
Eldridge, Jace (M) - Strawberry Crest
Elgamal, Mazen (M) - Celebration
Elia, Vivian (F) - George Steinbrenner
Elizee, Malakai (M) - Ridge Community
Elizee, Yvenerson (M) - Haines City
Ellick, Jayden (M) - Wharton
Elliot, Ashley (F) - Sickles
Ellis, Marissa (F) - Palm Harbor University
Ellison, EJ (M) - Mitchell
Elrom, Noah (M) - Mitchell
Elshaer, Adam (M) - Mitchell
Elshaer, Lina (F) - Mitchell
Elsherbiny, Jana (F) - Alonso
Emerson, Star (F) - Manatee
Emmanuel, Jaliyah (F) - Wharton
Ennis, Olivia (F) - Plant City
Epps, Jemeriah (M) - Lake Gibson
Ernstrom, Rock (M) - Newsome
Ervin, Cassidy (M) - Winter Haven
Eskew, Troy (M) - Strawberry Crest
Esor, Jada (F) - Celebration
Esperance, Bianca (F) - Palmetto Ridge
Esteban-Arrona, Joana (F) - Plant City
Ester, Abigail (F) - North Port
Etienne, Gerald (M) - Lehigh
Eugene, Ernst (M) - Ridge Community
Evans, Ainsleigh (F) - Palm Harbor University
Evans, Camaura (F) - Ridge Community
Evans, Jeremiah (M) - Newsome
Evans, Julius (M) - Venice
Evans, Marlee (F) - East Lake
Evans, Otezric (M) - Armwood
Evans, Page (F) - Venice
Evans, Paige (F) - Venice
Evans, Zhane (F) - Armwood
Facenda, Arturo (M) - Palmetto Ridge
Fagnan, Emma (F) - Strawberry Crest
Fairley , Jackson (M) - Lakewood Ranch
Fairley, Gramon (M) - Strawberry Crest
Falconer, Sanaya (F) - Wiregrass Ranch
Farchione, Ava (F) - Plant
Faria, Danilo (M) - Land O'Lakes
Faria, Dominick (M) - Riverview
Farias, Dorys (F) - George Jenkins
Farnan, Evan (M) - Sickles
Farnan, Sophie (F) - Sickles
Farooq, Ahmed (M) - Venice
Farquharson, Brearna (F) - Haines City
Farrell, Kate (F) - Land O'Lakes
Faughnen, Jeffrey (M) - Mitchell
Faulkner, Alycia (F) - Land O'Lakes
Fava, Valeria (F) - Sickles
Featheringill, Emory (F) - Plant
Felicien, Natalyah (F) - Mitchell
Felix, Jonathan (M) - Armwood
Feliz, Jazmin (F) - Alonso
Fenderson, Takumi (M) - Riverview (Sarasota)
Ferdinand, Kaya (F) - George Steinbrenner
Ferguson, Jesse (M) - Wharton
Ferguson, Rufus (M) - Sickles
Fermin, Noah (M) - Celebration
Fernandez, Elizabeh (F) - Bartow
Fernandez, Joshua (M) - Riverview (Sarasota)
Fernandez, Lazaro (M) - Bloomingdale
Fernandez, Lola (F) - Newsome
Fernandez, Natalia (F) - Riverview
Fernandez, Nathan (M) - Sickles
Fernandez, Richard (M) - Mitchell
Fernandez, Sara (F) - George Steinbrenner
Fernandez, Sunamy (F) - Riverdale
Fernandez, Sunel (M) - Sickles
Ferris, Joshua (M) - Newsome
Fieber, Sydney (F) - Riverview (Sarasota)
Fields, Cameron (M) - George Jenkins
Fields, Gavin (M) - Lennard
Fields, Ryan (M) - Riverview
Figgener, Maya (F) - East Lake
Filakosky, Jayna (F) - Newsome
Finan, Brenan (M) - Sunlake
Finn, Laila (F) - Riverdale
Fiorenza, Nicholas (M) - George Steinbrenner
Fiorilli, Vincent (M) - Sickles
First, Carson (M) - George Steinbrenner
Fisher, Ethan (M) - Alonso
Fisher, Katherine (F) - Plant
Fisher, Malia (F) - Largo
Fleming, Victoria (F) - Wiregrass Ranch
Flowers, Sabrina (F) - Bloomingdale
Floyd, Gavin (M) - Tampa Bay Tech
Floyd, Gavin (M) - Riverview
Floyd, Kadin (M) - Plant
Floyd, Kristin (F) - Plant
Flynne, Kaitlyn (F) - Wiregrass Ranch
Foigt, Jakub (M) - Mitchell
Fontaine, Lawson (M) - Wharton
Foote, Samantha (F) - Plant City
Forbes, Ly-Nefferteria (F) - Riverview
Ford, Bra'Niya (F) - East Lake
Ford, Deyahna (F) - Sumner
Ford, Jaden (M) - Plant City
Ford, John (M) - Sarasota
Ford, Kailyn (F) - Sunlake
Ford, Kendrick (M) - Armwood
Forehand, Edward (M) - Celebration
Fornes, Christopher (M) - Palmetto Ridge
Forrester, Aiden (M) - Sumner
Forrester, King (M) - Palmetto Ridge
Fortuna, Ethan (M) - Palmetto Ridge
Foster, Camille (F) - Plant
Foster, Leah (F) - Sunlake
Foster, Santiago (M) - Newsome
Fournier, Dylan (M) - Plant
Fowler, Chance (M) - Newsome
Fox, Maricela (F) - Tampa Bay Tech
Fraley, Christiana (F) - Lennard
France, Jasmine (F) - Sarasota
Francis, Calvin (M) - Strawberry Crest
Francis, Jane (F) - Sickles
Francis, Lane (M) - Plant
Francois, Anabelle (F) - Wiregrass Ranch
Francois, Brielle (F) - Palmetto Ridge
Francois, Jovani (M) - Wharton
Francois, Trevor (M) - Palmetto Ridge
Francolini, Madelyn (F) - Venice
Frank, Kiaundre (M) - Bloomingdale
Franke, Maximilian (M) - George Steinbrenner
Fraser, Kerda (F) - North Port
Frazier, Chance (M) - Poinciana
Frazier, Jordyn (F) - Winter Haven
Frazier, Natalie (F) - Sumner
Freamon, Ben (M) - Newsome
Freddolino, Kyla (F) - Venice
Freed, Levi (M) - Lakewood Ranch
Freed, Simon (M) - Lakewood Ranch
Freeman, Isabella (F) - Alonso
Freeman, Samuel (M) - Alonso
Frint, Abby (F) - Lakewood Ranch
Froelich, Jordan (F) - Sickles
Fry, Michael (M) - Mitchell
Frye, Matthew (M) - East Lake
Fugatt, Grace (F) - Sickles
Fulton, Ah'Mantinik (F) - Armwood
Fultz, Lilian (F) - George Steinbrenner
Futch, Jordan (M) - Plant City
Gabriel, Romy (F) - Palmetto Ridge
Gabrielson, Litton (M) - Lakewood Ranch
Gadeken, Wyatt (M) - Lakewood Ranch
Gadson, Javon (M) - Riverview
Gadson, Mike (M) - East Lake
Gainer, Brian (M) - Alonso
Galan, Hector (M) - Wharton
Galdau, Reyna (F) - George Steinbrenner
Galeano, Ektor (M) - Sumner
Gallant, Zakil (M) - North Port
Gallishaw, Shaia (F) - George Jenkins
Gallishaw, Timiah (F) - George Jenkins
Gallison, Jarret (M) - Venice
Gallman, Christopher (M) - Bloomingdale
Galloway, Elijah (M) - Sickles
Galva, Darrell (M) - Bartow
Gambrel, Christain (M) - Durant
Gaona-Zelaya, Natalia (F) - Wiregrass Ranch
Garafolo, Aidan (M) - Mitchell
Garces, Jacob (M) - George Jenkins
Garcia, Abigail (F) - Plant
Garcia, Alexander (M) - Palmetto Ridge
Garcia, Andy (M) - Wiregrass Ranch
Garcia, Diana (F) - Strawberry Crest
Garcia, Emma (F) - Riverdale
Garcia, Enrique (M) - Winter Haven
GARCIA, ISABELLA (F) - Manatee
Garcia, Lucas (M) - Land O'Lakes
Garcia, Michael (M) - Poinciana
Garcia, Omar (M) - Poinciana
Garcia-Kelley, Mark (M) - Newsome
Gardner, Frances (F) - Plant
Gardner, Rihanna (F) - Palmetto Ridge
Garlin, Preston (M) - Lehigh
Garofalo, David (M) - North Port
Garrett, Eve (F) - Land O'Lakes
Garrido, Eliana (F) - Mitchell
Garrison, Meredith (F) - George Steinbrenner
Gary, Torrie (F) - Lehigh
Garza, Julia (F) - Plant City
Gaskins, Lillian (F) - Sunlake
Gaston, Jamari (M) - Plant City
Gauthier, Andre (M) - Alonso
Gay, Zachary (M) - Newsome
Geaney, Emily (F) - Sunlake
Gedeon, Diesel (M) - Alonso
Gedeon, Dorian (M) - Poinciana
Geib, Cooper (M) - Alonso
George, Rashaad (M) - Wharton
Georgei, David (M) - Mitchell
Gerard, Jaeden (M) - Poinciana
Gerhardt, Sophia (F) - George Steinbrenner
Germain, Elizabeth (F) - Winter Haven
Germaine, Lavilaine (F) - Haines City
Geter, Sanaa (F) - Lehigh
Getschow, Aiden (M) - Lakewood Ranch
Gibbons, Niyohni (F) - Lennard
Gibbons, Robert (M) - Sumner
Gibson, Taylor (F) - George Jenkins
Gibson, Tori (F) - George Jenkins
Gibson, Willow (F) - Bloomingdale
Gifford, Talea (F) - Winter Haven
Gigger, Nyla (F) - Sumner
Gilbert, Thomas (M) - Sickles
Gilbertson, Devin (M) - Land O'Lakes
Giles, Madison (F) - Newsome
Gillespie, Sienna (F) - Wharton
Gillette , Mekhi (M) - Armwood
Gillette, Matthew (M) - Lennard
Gilliam, Jackson (M) - Plant
Gilliam, Torrel (M) - Haines City
Gilmartin, Kamar (M) - George Jenkins
Gilmore, Ezekiel (M) - Sumner
Gilyard, Gavin (M) - Wiregrass Ranch
Giraldo, Joshua (M) - Land O'Lakes
Giro, Emily (F) - Palmetto Ridge
Gittleman, Levi (M) - Plant
Glenn, Kimmari (F) - Bloomingdale
Glenn, Trevor (M) - Riverview
Gloede, Emmett (M) - Plant
Glover, Jason (M) - George Steinbrenner
Glover, Zachary (M) - Sickles
Glynn, Logan (M) - Durant
Godfrey, Rashad (M) - Armwood
Godonou Dossou, Didier (M) - Strawberry Crest
Godwin, Lorali (F) - George Jenkins
Goebel, Kayli (F) - Lennard
Goldberg, Ben (M) - Plant
Golden, Sara (F) - Bloomingdale
Goldtrap, Duncan (M) - Armwood
Gomes, Ava (F) - Riverview (Sarasota)
Gomez, Ariana (F) - Poinciana
Gomez, Evanie (F) - Plant City
Gomez, Jacob (M) - Lakewood Ranch
Gomez, Samantha (F) - Venice
Gondelman, Ezra (M) - George Steinbrenner
Gonnelli, Olivia (F) - Venice
Gonser, Tyler (M) - Durant
Gonzalez, Andy (M) - Alonso
Gonzalez, Angelina (F) - Sunlake
Gonzalez, Anthony (M) - Armwood
Gonzalez, Bryan (M) - Strawberry Crest
Gonzalez, Javier (M) - Sunlake
Gonzalez, Joel (M) - Sunlake
Gonzalez, Juan (M) - Sickles
Gonzalez, Tiphanny (F) - Bartow
Goodison, Victoria (F) - Lennard
Goodwin, Kayla (F) - Lakewood Ranch
Goodwin, Madison (F) - Lakewood Ranch
Gorden, Mathew (M) - Sunlake
Gordils, Aaron (M) - Wiregrass Ranch
Gordon, Adrea (F) - Sarasota
Gordon, Caitlyn (F) - Tampa Bay Tech
Gordon, Madeline (F) - Newsome
Gordon, Nyajah (F) - Wharton
Gordon, Okeem (M) - Haines City
Gordon, Shayla (F) - Palm Harbor University
Gower, Riley (M) - Plant
Graber, Megan (F) - Sarasota
Grady, Jayla (F) - Wharton
Grady, Kindle (F) - Riverview
Graham, Ella (F) - Plant
Graham, Faith (F) - Strawberry Crest
Graham, Fentrell (M) - Lake Gibson
Graham, Lamar (M) - North Port
GRAHAM, SARAH (F) - Manatee
Grajalez, Indy (F) - Sarasota
Granda, Hector (M) - Palmetto Ridge
Grandusky, Nathan (M) - Riverview (Sarasota)
Grant, Tayler (M) - Sumner
Grant, Tyler (M) - Sumner
Gray, Cyron (M) - Wharton
Gray, Kourtnee (F) - Lennard
Gray, Noah (M) - Tampa Bay Tech
Grayson, Donovan (M) - Winter Haven
Graziadei, Chase (M) - Venice
Grazier, Alizee (F) - Alonso
Green , Malykih (M) - Ridge Community
Green, Chase (M) - Largo
Green, Jr., Keyon (M) - Bloomingdale
Green, Mya (F) - Tampa Bay Tech
Green, Nathan (M) - Lakewood Ranch
Green, Nina (F) - Wharton
Green, Sean-Hamilton (M) - Wharton
Green, Shaun (M) - Lehigh
Greene, Zykerrion (M) - Wharton
Greenhaw, Joseph (M) - Wiregrass Ranch
Greenwell, Cole (M) - Land O'Lakes
Greenwell, Jason (M) - Riverview
Greenwood, Bryan (M) - Sumner
Grey, Kyle (M) - Sickles
Grider, Elle (F) - Plant
Grider, Gavin (M) - Plant
Grier, Rolshawn (M) - Plant City
Grier, Shanell (F) - Largo
Griffin, Madison (F) - George Jenkins
Griffin, Maya (F) - Lakewood Ranch
Griggs, Tyler (M) - Sunlake
Grimes, Kai (M) - Palmetto Ridge
Grinnell, Ethan (M) - Durant
Grissmon, Xavier (M) - Riverview (Sarasota)
Gritmon, Joel (M) - Lennard
Grizzle, Cleyon (M) - Riverdale
Grossmann, Bruna (F) - Celebration
Grosso, Colton (M) - Largo
Groves, Matthew (M) - Venice
Gruneiro, Sophia (F) - Venice
Guedes, Ianna (F) - Sarasota
Guenther, Noah (M) - Newsome
Guerrero, Sophia (F) - Riverview
Guerrier, Wendly (M) - Manatee
Guice, Rylan (M) - Plant
Guilarte, Jonathan (M) - Alonso
Guillet, Mnaikah (F) - Lennard
Gunabe, Kaylee (F) - Sickles
Gunabe, Payton (F) - Sickles
Gutman, Austin (M) - Mitchell
Gutridge, Sadie (F) - Riverdale
Hagan , Alex (M) - Riverdale
Hagel, Ava (F) - Sumner
Hagner, Colin (M) - George Jenkins
Hahn, Gavin (M) - Land O'Lakes
Haines, Janiyia (F) - Strawberry Crest
Hair, Austin (M) - Sickles
Hajkova, Adriana (F) - Riverview (Sarasota)
Hall, Khalil (M) - Sumner
Hall, Levaun (M) - Alonso
Hall, Shakah (M) - Sumner
Hall, Zamari (M) - Armwood
Halle, Landin (M) - Strawberry Crest
Halliwell, Max (M) - Land O'Lakes
Hallman, Patrick (M) - East Lake
Halloran, Kyleigh (F) - Lakewood Ranch
Hambrick, Malia (F) - North Port
Hamilton, La'nia (F) - Armwood
Hammack, Halle (F) - North Port
Handofrd, Julius (M) - Winter Haven
Hanfman, Sydney (F) - Largo
Hankerson, Kayden (M) - Largo
Harby, Sherif (M) - Land O'Lakes
Hardee, Kailey (F) - Alonso
Harper, Danariyah (F) - Armwood
Harrar, Rachel (F) - Newsome
Harrigan, Delta (M) - Mitchell
Harris, Alyssa (F) - Lakewood Ranch
Harris, Anecia (F) - Plant City
Harris, Elijah (M) - Wiregrass Ranch
Harris, Samiah (F) - Sumner
Harris, Sasha (F) - Sumner
Harris, Shyler (M) - George Jenkins
Harris, Theodis (M) - Riverdale
Harrison, Caley (F) - Plant City
Harrison, Zinariee (F) - Armwood
Harrod, Clemson (M) - Wiregrass Ranch
Harry, Otonye (M) - Tampa Bay Tech
Hart, Macy (F) - Plant
Hartman, Chase (M) - Sickles
Harwell, Demetrius (M) - Sumner
Harwell, Jewel (F) - Sumner
Hassan, Donia (F) - George Jenkins
Hawkins, Brayden (M) - Plant
Hawley, John (M) - East Lake
Hawthorne, Briann (F) - Plant City
Hayes, Julianna (F) - George Steinbrenner
Hayes, Kevin (M) - Sumner
Hayes, Quemonie (M) - Armwood
Hayes, Taylor (F) - Bloomingdale
Haygood, Nevaeh (F) - George Jenkins
Hayman, James (M) - Lennard
Hazer, Addison (F) - Newsome
Head, Gabreiala (F) - Ridge Community
Heaney, Nolan (M) - Venice
Heck, Evan (M) - Venice
Hedge, Nic (M) - Plant
Heim, Hayden (F) - Plant
Heizer, Zoe (F) - Plant
Helm, Jeremiah (M) - East Lake
Hemmers, Alexa (F) - Sunlake
Henderson, Owen (M) - Venice
Hendricks, Kaiden (M) - Sumner
Hendrix, Lillyann (F) - Bartow
Henriquez, Alejandro (M) - Palm Harbor University
Henry, Carlson (F) - Alonso
Henry, Dashanique (F) - Winter Haven
Henry, Denayla (F) - Newsome
Henry, Harkym (M) - Lehigh
Henry, Jean (M) - Strawberry Crest
Henry, Wesley (M) - Lakewood Ranch
Herard, David (M) - Palmetto Ridge
Hererra, Benjamin (M) - Sarasota
Hermida, Robert (M) - Strawberry Crest
Hernandez, Amanda (F) - Strawberry Crest
Hernandez, Austin (M) - Strawberry Crest
Hernandez, Constance (F) - Newsome
Hernandez, Jerilys (F) - Bartow
Hernandez, Josh (M) - Strawberry Crest
Hernandez, Matthew (M) - Bloomingdale
Hernandez, Samuel (M) - Bloomingdale
Hernandez, Victor (M) - Celebration
Hernandez-Bahena, Dana (F) - East Lake
Heron, Will (M) - Plant
Hersh, Lillian (F) - Riverview (Sarasota)
Hicks, Phoenix (M) - Lennard
Hicks, Tyseon (M) - Durant
Higgins, Callie (F) - Lakewood Ranch
Higgins, Hayden (F) - East Lake
Hill, Adrian (M) - George Steinbrenner
Hill, Canaria (F) - Haines City
Hill, Jacob (M) - Newsome
Hill, Jah'ron (M) - Manatee
Hill, Khamari (M) - Armwood
Hill, Kheilyn (M) - Armwood
Hill, Landon (M) - George Steinbrenner
Hillmon, Moriah (F) - Mitchell
Hilt, Sullivan (M) - Sunlake
Hilton, Christopher (M) - Wharton
Hindman, Christian (M) - Sunlake
Hindman, Joshua (M) - Sunlake
Hirsch, Emma (F) - Sunlake
Hisler, Tera (F) - Sickles
Hitzeman, Harper (M) - Poinciana
Ho, Vincent (M) - George Steinbrenner
Hoag, Hendrix (M) - Riverview (Sarasota)
Hoblit, Alexander (M) - Strawberry Crest
Hodges, Christian (M) - Bloomingdale
Hoffmeier, Jade (F) - Plant
Hohlfeld, Nathaniel (M) - Newsome
Hohman, Taylor (M) - George Steinbrenner
Holloway, Lindsey (F) - Tampa Bay Tech
Holmes, Calonnie (F) - Haines City
Holmes, Kasan (M) - Lennard
Holmes, Krystina (F) - Lennard
Holmes, Kyrstopher (M) - Lennard
Holmes, Makayla (F) - Plant City
Holmes, Makenzie (F) - Plant City
Holmes, Zac (M) - Riverview (Sarasota)
Holschauer, Landon (M) - Bloomingdale
Holt, Noah (M) - Newsome
Homa, Alie (F) - Palm Harbor University
Homer, Cole (M) - Sarasota
Homer, Keira (F) - Land O'Lakes
Homer, Kellan (M) - Land O'Lakes
Homer, Mariah (F) - Palmetto Ridge
Hood, Mattew (M) - Palm Harbor University
Hooey, Ryan (M) - Lennard
Hooey, Ryan (M) - Lennard
Hoover, Jalen (M) - Plant
Horton, Devon (M) - Newsome
Horton, Jagger (M) - Plant City
Horvath, Kyle (M) - Land O'Lakes
Houghton, Aaniyah (F) - George Steinbrenner
Houk, Theodore (M) - East Lake
Houk, Truman (M) - East Lake
Houston, Christian (M) - Land O'Lakes
Howard, Aaron (M) - Bloomingdale
Howard, Damian (M) - North Port
Howard, Haley (F) - Sarasota
Howard, Markeal (M) - Wharton
Howard, Tallon (F) - Durant
Howdeshell, Isaiah (M) - Largo
Howell, Alex (F) - Alonso
Howell, Elijah (M) - Riverview
Huard, Kathryn (F) - Lennard
Hubbard, Stacy (M) - Tampa Bay Tech
Hudgins, Micah (M) - Armwood
Huff, Blake (M) - Newsome
Huffman, Caden (M) - Lakewood Ranch
Hugee, Maurian (M) - Plant City
Hughes, Reagan (F) - Sarasota
Hummel, Adrian (M) - Riverdale
Humphrey, Carter (M) - Riverdale
Hunt, Kylee (F) - George Jenkins
Hunter, Khalil (M) - Tampa Bay Tech
Hunter, Malaya (F) - Mitchell
Hunter, Tania (F) - Mitchell
Huntley, Benson (M) - George Jenkins
Hupp, Brock (M) - Venice
Hurst, Sydney (F) - Wharton
Hurst, Trinity (F) - Haines City
Hutchins, Adaisha (F) - Plant City
Hutchinson, Grant (M) - Lakewood Ranch
Hutchinson, Ja'Narie (F) - Bartow
Hutchinson, Janiya (F) - Durant
Hyde, Alexa (F) - Wiregrass Ranch
Hyde, Ava (F) - Plant
Hyde, Kaycie (F) - Sunlake
Hyde, Kymani (F) - Sunlake
Hyslop, Mackenzie (F) - Sickles
Iannicelli, Carson (M) - Newsome
Idrissi, Leila (F) - Alonso
Igot, Felicity (F) - Palmetto Ridge
Igot, Jacinta (F) - Palmetto Ridge
Ikwueme, Laci (F) - Sumner
Illig, Cooper (M) - Mitchell
Inopiquez, Jacob (M) - Lakewood Ranch
Inostroza, Tatiana (F) - Newsome
Interiano, Max (M) - Riverview (Sarasota)
Ipock, Cameron (F) - Newsome
Ireland, Emily (F) - Venice
Isaiac, Santonyo (M) - Tampa Bay Tech
Ishak, Raina (F) - George Steinbrenner
Issac, Dontrell (M) - Alonso
Ivery, Aiden (M) - Armwood
Ives, Esther (F) - Newsome
Ivey, Sevena (F) - Durant
Ivory, Keiniya (F) - Palmetto Ridge
Iwanski, John (M) - Wiregrass Ranch
Izquierdo, Tyler (M) - Riverview (Sarasota)
Izzo, Taleah (F) - Riverview (Sarasota)
Jackson , Zion (M) - Bartow
Jackson, Amauri (M) - Plant City
Jackson, Daequan (M) - Tampa Bay Tech
Jackson, Gabrielle (F) - Lennard
Jackson, Jayla (F) - Ridge Community
Jackson, Mahoganey (F) - Tampa Bay Tech
Jackson, Meah (F) - Wharton
Jackson, Noel (M) - Haines City
Jackson, Orville (M) - Riverdale
Jackson, Roderick (M) - Plant City
Jackson, Sawyer (M) - Plant
Jackson, Scott (M) - Wiregrass Ranch
Jackson, Taylor (F) - Wharton
Jackson, Tiger (M) - Haines City
Jackson, Ty'ron (M) - Manatee
Jackson, Yony (M) - Winter Haven
Jacobs, Antoinette (F) - Winter Haven
Jacobs, Nicholas (M) - East Lake
Jacobs, Tre'verelez (M) - Tampa Bay Tech
Jacobs, Zaria (F) - Tampa Bay Tech
Jacques, Maraia (F) - Ridge Community
James, Daniel (M) - Haines City
James, Reyanna (F) - Haines City
Jarrett, Chase (M) - Plant
Jean, Corey (M) - Ridge Community
Jean, Frankel (M) - Durant
Jean, Kendrick (M) - Durant
Jean, Vanwood (M) - Lehigh
JeanBaptiste, Andie (F) - Armwood
Jeevan, Karthik (M) - George Steinbrenner
Jefferson, Jayden (M) - Durant
Jefferson, Lieanna (F) - Sunlake
Jeffrey, Logan (M) - Sumner
Jenkins, Anthony (M) - George Jenkins
Jenkins, Donta (M) - Plant City
Jenkins, Emma (F) - George Jenkins
Jenkins, Sydney (F) - Wharton
Jenks, Cooper (M) - Bartow
Jennings, Caydree (F) - Durant
Jennings, Danica (F) - Bloomingdale
Jerez, Kenneth (M) - Sumner
Jester, Bryce (M) - George Jenkins
Jevic, Ariana (F) - Sunlake
Jevic, Korina (F) - Sunlake
Jimenez, Arianna (F) - Durant
Jimenez, Ethan (M) - Poinciana
Jimenez-Lopez, Nahiara (F) - Lennard
Jithesh, Yadhukrishna (M) - Largo
John, Riannah (F) - Bartow
Johnsey, Dax (M) - Newsome
Johnson, Abbey (F) - Wiregrass Ranch
Johnson, Addison (F) - Palmetto Ridge
Johnson, Caden (M) - Sunlake
Johnson, Carlos (M) - Tampa Bay Tech
Johnson, Chloe (F) - Venice
Johnson, Cordaryl (M) - Alonso
Johnson, Don'Aria (F) - Winter Haven
Johnson, Dylan (M) - Lakewood Ranch
Johnson, Ezekiel (M) - Sunlake
Johnson, Jayvion (M) - Riverview
Johnson, Latarius (M) - Wiregrass Ranch
Johnson, Mackenzie (F) - Land O'Lakes
Johnson, Maggie (F) - Plant
Johnson, Makiyah (F) - Bartow
Johnson, Malachi (M) - Strawberry Crest
Johnson, MarShun (M) - Durant
Johnson, Prince (M) - Lehigh
Johnson, Rowan (M) - Mitchell
Johnson, Taylor (F) - Bartow
Johnson, Toni (F) - Armwood
Johnson, Tyler (M) - Poinciana
Johnson, Vayle (M) - Lakewood Ranch
Johnson, William (M) - Plant
Johnson, Yasmin (F) - Riverview
Johnson-Annerina, Kody (M) - Riverdale
Johnston, Madissen (F) - Alonso
Johnston, William (M) - Newsome
Johson-Kelly, Ean (M) - Manatee
Jolie, Thailynn (F) - Sumner
Jolley, Carson (M) - Newsome
Jomon, Jane (F) - Strawberry Crest
Jones, Alexia (F) - Largo
Jones, Anthony (M) - Strawberry Crest
Jones, Anthony (M) - Newsome
Jones, Antoni (F) - Sumner
Jones, Antwain (M) - Armwood
Jones, Avion (M) - Armwood
Jones, Blake (M) - Durant
Jones, De'Nasia (F) - George Jenkins
Jones, Ethan (M) - Newsome
Jones, Gavin (M) - Durant
Jones, Isaiah (M) - Sickles
Jones, Ka'Marion (M) - Lakewood Ranch
Jones, Kaleb (M) - Armwood
Jones, KeNyah (F) - Riverview (Sarasota)
Jones, Kyle (M) - Sickles
Jones, London (F) - Sumner
Jones, Makayla (F) - Bartow
Jones, Makenna (F) - Alonso
Jones, Matthew (M) - Durant
Jones, Mia (F) - Sickles
Jones, Myles (M) - Bloomingdale
Jones, Naamiah (F) - Sumner
Jones, Rodney (M) - Wharton
Jones, Sadie (F) - Sickles
Jones, Saniya (F) - Tampa Bay Tech
Jones, Zamara (F) - Bartow
Joram, Mumiah (F) - Palmetto Ridge
Jordan, Serena (F) - Lennard
Jorvelus, Sophiste (M) - Lehigh
Jose, Sian (M) - Durant
Joseph, Anicie (F) - Venice
Joseph, Herwin (M) - Riverdale
Joseph, Joshua (M) - Ridge Community
Joseph, Kellie (F) - Palmetto Ridge
Joseph, Wesley (M) - Poinciana
Joyce, Kyla (F) - Plant City
Joyner, Rashad (M) - Bloomingdale
Judd, Grady (M) - George Jenkins
Juden, Evelyn (F) - Celebration
Julmiste, Jeremiah (M) - Wiregrass Ranch
Kalphat, Peter (M) - North Port
Kanfer, Benjamin (M) - Plant
Karthikeyan, Nikhil (M) - George Steinbrenner
Karthikeyan, Shruti (F) - George Steinbrenner
Kashansky, Hope (F) - George Steinbrenner
Kasse, Issac (M) - Palmetto Ridge
Kattan, Zara (F) - Plant
Katz, Khloe (F) - Mitchell
Kawula, Alex (M) - Venice
Kearney, Michael (M) - Winter Haven
Keddo, Andre (M) - Palmetto Ridge
Keel, Ella (F) - Strawberry Crest
Keese, Zion (F) - Durant
Kejonen, Kaitlyn (F) - Palm Harbor University
Keleny, Mark (M) - Palm Harbor University
Kelepouris, Sabrina (F) - Palm Harbor University
Keller, McKenzie (F) - Lakewood Ranch
Kelley, Ansley (F) - Riverdale
Kelley, Isabel (F) - Riverdale
Kelly, Colton (M) - Sickles
Kelly, Immanuel (M) - Sumner
Kelly, Jonathan (M) - Sunlake
Kelly, Kamae (F) - Sumner
Kelly, Ty (M) - Manatee
Kennedy, Corban (M) - George Jenkins
Kennison, Layton (M) - Sumner
Kennon, Alvoid (M) - Manatee
Kent, William (M) - Palm Harbor University
Kent, Zachary (M) - George Jenkins
Kerlegrand, Adrianna (F) - Winter Haven
Kersey, Zachariah (M) - Lakewood Ranch
Keyes, Bailey (F) - Mitchell
Kharitonov, Dniel (M) - Mitchell
Kilkelly, Patricia (F) - Alonso
Kilpatrick, Joshua (M) - Sumner
Kim, Alex (M) - Strawberry Crest
Kim, Linney (F) - Wiregrass Ranch
Kimbler, Fallon (F) - Newsome
Kimler, Davis (F) - George Jenkins
King, Bryce (M) - Riverview
King, Mackenzie (F) - Sunlake
Kinlock, Anthony (M) - Wharton
Kiper, Jaxon (M) - Strawberry Crest
kirby, layla (F) - Manatee
Kish, Aiden (M) - George Jenkins
Kiss, Alexa (F) - Lehigh
Knight, Alexander (M) - Plant
Knight, Makayla (F) - Palmetto Ridge
Knight, Mallory (F) - Plant
Knighten, Bailee (F) - Durant
Knighton, Imani (F) - Largo
Knighton, Xiomara (F) - Largo
Knowles, Clayton (M) - George Jenkins
Knowlton, Killian (M) - Riverview (Sarasota)
Knowlton, Killian (M) - Riverview (Sarasota)
Knox, Akeem (M) - Poinciana
Koenig, Collin (M) - Riverview
Koenig, Daniel (M) - Mitchell
Konopka, Gavin (M) - Celebration
Kosinski, Gabriella (F) - North Port
Kribs, Ethan (M) - Newsome
Kriel, Nicholas (M) - Sunlake
Kroesen, Jake (M) - Lennard
Kromolicki, Carlee (F) - Mitchell
Kropp, Kameron (M) - Plant City
Kryk, Carson (M) - Palm Harbor University
Kulkarni, Dhruv (M) - Strawberry Crest
Kushman, Thalia (F) - Land O'Lakes
La Rock, Roman (M) - Wharton
Laari, Elise (F) - Sunlake
Laari, Ian (M) - Sunlake
Labady, Mishmarly (F) - Lake Gibson
LaBeaud, Dylan (M) - Mitchell
Labrecque, Mason (M) - East Lake
Lachapelle, Brianna (F) - Alonso
Lacour, Elia (F) - George Steinbrenner
Laferty, Taylor (F) - Durant
Lafont, Deric (M) - Palmetto Ridge
Lafrance, Guy (M) - Palmetto Ridge
Lago, Frank (M) - Mitchell
Lainez, Aiden (M) - Sickles
Laing, Gabriel (M) - Sickles
Lake, Edward (M) - George Jenkins
Lam, Alex (M) - Venice
LaMantia-Casto, Cayden (M) - Alonso
Lamar, A'lisa (F) - Plant City
Lamberton, Elodie (F) - George Steinbrenner
Lambo, Spencer (M) - Mitchell
Lammers, Eliza (F) - Sunlake
Land, Sydney (F) - Riverdale
Landaeta, Isabella (F) - George Jenkins
Lane, Reece (F) - Plant
Langston, Adarius (M) - Sarasota
Lanham, Alice (F) - George Steinbrenner
Lankford, Chris (M) - Durant
Lanum, Reece (M) - Venice
Lara, Elias (M) - Sickles
Larion, Diana (F) - Lakewood Ranch
Larkin, Ian (M) - Sickles
Larramendi Cruz, Eliza (F) - Riverview
Laster, Aniayah (F) - Winter Haven
Laurenceau, Amelie (F) - Bloomingdale
Lauricella, Sofia (F) - Alonso
Lauritsen, Alivia (F) - George Steinbrenner
Laventure, Olibe (M) - Riverview (Sarasota)
Lawrence , Sha'Ni (F) - Tampa Bay Tech
Lawrence, Jahzara (F) - Sickles
Lawrence, Jordan (F) - George Jenkins
Lawrence, Katherine (F) - Sarasota
Lawson, Nowlin (M) - Lakewood Ranch
Lazarczyk, Lance (M) - Venice
Le, Jimmy (M) - Sumner
Leandre, Chlorie (F) - Lennard
Leatt, Jonathan (M) - Lakewood Ranch
LeBlanc, Jackson (M) - Mitchell
Lecesne, Jean-Paul (M) - Riverdale
Lee III, Melvin (M) - Newsome
Lee, Desmond (M) - East Lake
Lee, Jonathan (M) - Alonso
Lee, Levi (M) - Poinciana
Lee, Macy (F) - Palm Harbor University
Lee, Olivia (F) - Venice
Lee, Olivia (F) - Venice
Leifer, Michael (M) - Newsome
Leinweber, Lucas (M) - Bloomingdale
Leis, Meghan (F) - Plant City
Leisure, Keagan (M) - Bloomingdale
Leisure, Riley (F) - Bloomingdale
Lendel, Jonah (M) - Durant
Lendel, Noah (M) - Durant
Leon, Alexei (M) - Wiregrass Ranch
Leon, Matthew (M) - George Steinbrenner
Leonard, Rachel (F) - Alonso
Leonardo, Isabella (F) - Alonso
Lerario, Ezra (M) - Sarasota
Lesh, Mitchell (M) - Newsome
Leung, Brandon (M) - Newsome
Lewis, Ashante (F) - Lake Gibson
Lewis, Gerniyla (F) - Lennard
Lewis, Josie (F) - Wiregrass Ranch
Lewis, Kayla (F) - Wharton
Lewis, Kennedy (F) - Riverview
Lewis, Mathew (M) - Celebration
Li, Ergu (M) - Mitchell
Liburd, Z'niah (F) - Wharton
Licursi, Jackson (M) - Lennard
Likely, William (M) - Bartow
Lilley, Dominic (M) - Lakewood Ranch
Lilliard, Tyrone (M) - Lake Gibson
Lima, Luisa (F) - Riverview (Sarasota)
Lin, Eric (M) - Largo
Lin, Ryan (M) - Largo
Lind, Andrew (M) - Plant
Linder, Cameron (M) - George Steinbrenner
Lindor, Rayshaun (M) - Riverdale
Lindsey, Trenton (M) - Sunlake
Linville, Preston (M) - Wiregrass Ranch
Lippett, Jaden (M) - Winter Haven
Liriano, Deyiran (M) - Celebration
Lismore, Jamiya (F) - Lennard
Lismore, Jerome (M) - Lennard
Little, Kaylana (F) - Mitchell
Little, Kymora (F) - Tampa Bay Tech
Littleton, Graceson (M) - Wharton
Liu, Johnny (M) - Ridge Community
Llanos, Alex (M) - Plant City
Llanos, Kamila (F) - Plant City
LoCicero, Matthew (M) - Venice
Loeffler, Quinton (M) - Sumner
Logan, Kathryn (F) - Riverview (Sarasota)
Logan, Lance (M) - Sickles
Lombardi, Damien (M) - Venice
Lomosi, Rachel (F) - Lake Gibson
Long, Austin (M) - Mitchell
Long, Brayden (M) - Mitchell
Long, Cade (M) - Durant
Long, Ethan (M) - Tampa Bay Tech
Long, Keira (F) - Tampa Bay Tech
Lopez, Ana (F) - Bartow
Lopez, Cole (M) - Strawberry Crest
Lopez, Dominica (F) - Lennard
Lopez, Gisele (F) - Strawberry Crest
Lopez, Jasmine (F) - Sumner
Lorduy, Isabella (F) - Riverview
Loriston, Wedsen (M) - Lehigh
Lotito, Salvatore (M) - Newsome
Louis, Kendley (M) - Lehigh
Louis, Landon (M) - Wiregrass Ranch
Louis, Rood (M) - Winter Haven
Louis-Jeune, Jayson (M) - North Port
Louisme, Alana (F) - Lehigh
Louty, Gabrielle (F) - North Port
Lovely, Alexis (F) - Mitchell
Lovely, Brenton (M) - Mitchell
Low, Gianna (F) - East Lake
Lowe, Camille (F) - Riverview
Lowther, Susan (F) - Riverview (Sarasota)
Lozano, Sebastian (M) - Palmetto Ridge
Lozoya, Oscar (M) - Plant City
Lu, Jamie (F) - Strawberry Crest
Lubin, Marcus (M) - Riverview
Lucas, Joquarius (M) - Lakewood Ranch
Lucas, William (M) - Lennard
Luciano, Jayden (M) - Armwood
Lucien, Jayvin (M) - Armwood
Lucien, Jayvin (M) - Armwood
Lucier, Evan (M) - Armwood
Luddy, Nathan (M) - Alonso
Luna, Tiffany (F) - Haines City
Lundy, Jovarious (M) - Tampa Bay Tech
Lurks, Keon (M) - Armwood
Luster, Amari (F) - Sumner
Luster, Jaidon (M) - Newsome
Luzzi, Ella (F) - Venice
Lynn, Ariel (F) - Riverview
Lynn, Cooper (M) - Plant
Lyons, Jason (M) - Sunlake
Maas, Ella (F) - Newsome
MacDonald, Robert (M) - Strawberry Crest
Mach, Makenna (F) - Bloomingdale
Machado, Pedro (M) - Armwood
Mack Jr., Roderick (M) - Riverview
Mack, Airis (F) - Largo
Mack, Machi (M) - Durant
Mack, Malachi (M) - Durant
Maclean, Mackenzie (F) - Venice
Macumber, Ashley (F) - George Steinbrenner
Madden, Elizabeth (F) - Largo
Madden, Robert (M) - Largo
Maddox, Tyrique (M) - Armwood
Maefield, Anessa (F) - George Jenkins
Maggio, Julia (F) - Wharton
MaGloire, Cachanna (F) - Winter Haven
Mahoney, Shannon (F) - George Steinbrenner
Maidens, Jocelyn (F) - Newsome
Majkic, Kristina (F) - Riverview (Sarasota)
Malbran, Sophia (F) - Lakewood Ranch
Malcolm, Myrion (M) - Sumner
Malcolm, Myrion (M) - Sumner
Maldonado, Maddie (F) - Palm Harbor University
Malik, Haider (M) - Newsome
Mallary Jr, Dorian (M) - Lehigh
Malone, Jason (M) - Land O'Lakes
Manalo, Kaden (M) - Wiregrass Ranch
Manikis, Ava (F) - Strawberry Crest
Manovill, Gavin (M) - Palm Harbor University
Manz, Nathan (M) - Sarasota
Manzanero, Claire (F) - Alonso
Mapp II, Carlius (M) - Sunlake
Mapp, Javon (M) - George Jenkins
Mapp, Kyndall (F) - Sunlake
Maraj, Mikey (M) - Mitchell
Maraju, Abhijay (M) - Strawberry Crest
Maranto, Alyssa (F) - Alonso
Marcelin, Violet (F) - Ridge Community
Marcellin, Jalen (M) - Newsome
Marcelus, Amandah (F) - North Port
Marchica, Gianna (F) - North Port
Marcos Gallegos, Miriam (F) - Strawberry Crest
Marcum, Blake (M) - North Port
Marcum, Chloe (F) - North Port
Marin, Maria (F) - Celebration
Markow, Nicholas (M) - Venice
Marlowe, Caroline (F) - Plant
Marocco, William (M) - George Jenkins
Marquez, Ariana (F) - Mitchell
Marquez, Carlos (M) - Celebration
Marshall, Barry (M) - Tampa Bay Tech
Marshall, Benjamin (M) - Land O'Lakes
Marshall, Chase (M) - Venice
Marshall, Corei (M) - Riverview
Marshall, Lilly (F) - Tampa Bay Tech
Marshall, Tony (M) - Plant City
Mart, Justin (M) - Bloomingdale
Martin, Ally (F) - Plant
Martin, Anthony (M) - Poinciana
Martin, Hawk (M) - George Steinbrenner
Martin, Justin (M) - George Jenkins
Martin, Kylie (F) - Newsome
Martin, Luca (M) - George Steinbrenner
Martin, Mia (F) - Sunlake
Martin, Skylar (F) - George Steinbrenner
Martin, Tanner (M) - Sarasota
Martinez, Alexis (F) - George Jenkins
Martinez, Anthony (M) - Sunlake
Martinez, Bianca (F) - Sunlake
Martinez, Evelisse (F) - Riverdale
Martinez, Francisco (M) - George Steinbrenner
Martinez, Hannah (F) - George Steinbrenner
Martinez, Herminio (M) - Newsome
Martinez, Ivanna (F) - Riverview (Sarasota)
Martinez, Johanna (F) - George Jenkins
Martinez, Jose (M) - George Steinbrenner
Martinez, Layla (F) - Land O'Lakes
Martinez, Michael (M) - Alonso
Martinez, Nyla (F) - Armwood
Martinez, Ruby (F) - Alonso
Martinez, Skyler (M) - Wharton
Martinez-Reyes, Gabriella (F) - Lakewood Ranch
Mase, Karlie (F) - Palmetto Ridge
MASILA, PELIASI (M) - Manatee
Mason, Bentley (M) - Mitchell
Mason, Jake (M) - Plant
Massey, Jayden (M) - Bloomingdale
Massie, Jordan (M) - Land O'Lakes
Mathews, Tanasia (F) - Bartow
Mathey, Colton (M) - Mitchell
Mathis Jr, Johnathan (M) - Riverview
Mathis Jr, Johnathan (M) - Riverview
MATHIS, MIA (F) - Manatee
Mathis, Parker (M) - Venice
Mathur, Vivir (M) - Alonso
Mathurin, Aidan (M) - Wiregrass Ranch
Matos, Luis (M) - Armwood
Matthew, Jachiem (M) - North Port
Matthews, Austin (M) - Plant
Matthews, Autumn (F) - North Port
Matthews, Flynn (M) - Plant
Mattiza, Siennah (F) - Durant
Mattos-Farias, Paige (F) - Haines City
Maxwell, Serenity (F) - Armwood
Maya, Isaac (M) - Haines City
Mayaudon, Miranda (F) - Bloomingdale
Maynor, Emilee (F) - Strawberry Crest
Mayo Orozco, Jean (M) - Palmetto Ridge
Mazon, Nathanael (M) - Sarasota
Mazursky, Ivan (M) - Newsome
Mbowe, Khadija (F) - Sunlake
McBean, Kayla (F) - Lakewood Ranch
McBride, Jaa'Ln (F) - George Jenkins
McBride, Jaade (F) - George Jenkins
McBride, Tayvahn (M) - Riverview
McCalla, Jah'son (M) - George Jenkins
McCants, Taylor (F) - Bartow
McCarty, Kahlie (F) - George Steinbrenner
McClary, Anaya (F) - Riverview
McClary, Richard (M) - Sumner
McClary, Richard (M) - Sumner
McClendon, Joshua (M) - Largo
McClinton, Laiana (F) - Largo
McCormes, JaQuel (M) - Winter Haven
McCormick, Kennedy (F) - Riverview
McCoy, Thomas (M) - Lakewood Ranch
McCoy, Victory (F) - Tampa Bay Tech
McCrary, Cornecia (F) - Wiregrass Ranch
McCray, Raleigh (M) - Wharton
McCray, Tory (M) - Haines City
McDaniel, Karolyn (F) - Strawberry Crest
McDonald, Patrik (M) - Venice
Mcdowell, Damontez (M) - Manatee
McDowell, Kaimen (M) - Bloomingdale
McDuffie, Tyrek (M) - Tampa Bay Tech
McFadden, Dajaun (M) - Wharton
Mcfarlane, Matthew (M) - North Port
McFaul, Abbigail (F) - Wiregrass Ranch
McGill, Jackson (M) - Lakewood Ranch
McGinnis, Jason (M) - Strawberry Crest
McGowan, Zakeri (F) - Bartow
Mcgregor, Briana (F) - Sunlake
McKenna, Mattison (F) - Lakewood Ranch
McKenzie, Zane (M) - Newsome
Mckinnie, Talon (M) - Armwood
McLachlan , Imani (F) - Lake Gibson
McLeary, Teagan (F) - Riverview (Sarasota)
McLeod, Ryann (F) - Plant
McMillian, Damon (M) - Armwood
McNeal, Mariia (F) - Manatee
McNeill, Marissa (F) - Celebration
McQuaig, Connor (M) - Plant City
McRae, Cullen (M) - Lakewood Ranch
McReynolds, Jacey (F) - Venice
Meadows, Sarah (F) - Palm Harbor University
Meadows, Sophia (F) - Celebration
Meiczinger, Dylan (M) - Land O'Lakes
Melton, Mia (F) - East Lake
Mendez, Cassandra (F) - North Port
Mendez, Odley (M) - Poinciana
Mendoza, Dana (F) - Venice
Menendez, Nicholas (M) - George Steinbrenner
Menold, Anthony (M) - George Steinbrenner
Merandi, Mia (F) - Riverview (Sarasota)
Mercado, Jorge (M) - George Steinbrenner
Mercer, Nicholas (M) - Sumner
Merisio, Daniel (M) - Wiregrass Ranch
Merriman, Nathan (M) - Sunlake
Merritt, Michael (M) - Lennard
Mesidor, Kesleine (F) - Riverdale
Metcalf, Brandon (M) - Sumner
Metelus, Navian (M) - Newsome
Metzger, Larissa (F) - Sunlake
Meyer, Zoey (F) - Sunlake
Meza, Jevin (M) - North Port
Michel, Evey (F) - Poinciana
Michel, Jeremiah (M) - Lehigh
Middlebrooks, Saxton (M) - Newsome
Mies, Nolan (M) - George Steinbrenner
Milburn, Dallas (M) - Wharton
Mileman, Zach (M) - East Lake
Millard, Matthew (M) - Sumner
Miller, Addie (F) - Strawberry Crest
Miller, Anthony (M) - Riverview (Sarasota)
Miller, Braden (M) - Venice
MILLER, BRELAN (M) - Manatee
Miller, Brentley (M) - Riverview
Miller, Kaelyn (F) - Wharton
Miller, Mercedes (F) - Venice
Miller, PJ (M) - Wiregrass Ranch
Miller, Qolayah (F) - Sumner
Millet, Jaden (M) - Bloomingdale
Mills, Calvin (M) - Bloomingdale
Mills, Jordan (M) - Lehigh
Milton-Caban, Jayden (M) - Newsome
Minnillo, Dominic (M) - Sunlake
Minnis, Leroy (M) - Riverview (Sarasota)
Minshew, Travis (M) - Largo
Minton, Josiah (M) - Lakewood Ranch
Mirabella, Nick (M) - East Lake
Mirabella, Will (M) - East Lake
Miranda, Luis (M) - Alonso
Misantone, Stella (F) - Riverview (Sarasota)
Mishra, Isheeta (F) - Sunlake
Mitchell , Tydre (M) - Armwood
Mitchell, Alana (F) - Sumner
Mitchell, Jackson (M) - Riverview (Sarasota)
Mitchell, Mariah (F) - Wharton
Mitchell, Michael (M) - Tampa Bay Tech
Mithaug, Ronin (M) - Newsome
Mobilio, Gigi (F) - Plant
Model, Zoey (F) - Celebration
Modlin, Sean (M) - George Jenkins
Mohan, Dhruv (M) - Strawberry Crest
Moise, Shaunika (F) - Poinciana
Molina Gonzalez, Alexa (F) - Lennard
Molina, Benjamin (M) - Plant
Monoki, Viktor (M) - Lakewood Ranch
Monroy, Riley (M) - Mitchell
Montas, Kyrsten (F) - Riverview (Sarasota)
Montealegre, Claudia (F) - Sunlake
Montgomery, Louis (M) - Venice
Monzon-Hidaldo, Sara (F) - Durant
Moody, Alexcia (F) - Manatee
Moon, Campbele (F) - Wiregrass Ranch
Moon, Jeniyah (F) - Manatee
Moore, Brionna (F) - Bartow
Moore, Donald (M) - Sumner
Moore, Gregory (M) - Armwood
Moore, Halle (F) - East Lake
Moore, Joseph (M) - Sunlake
Moore, Malachi (M) - Lake Gibson
Moore, Olivia (F) - Sunlake
Morales, Andres (M) - Celebration
Morales, Nehemiah (M) - Land O'Lakes
Morales, Roberto (M) - Lehigh
Moran, Nathan (M) - Sickles
More, Erin (F) - Palm Harbor University
Moreau, Ophelie (F) - Plant
Morejon, Raycel (M) - Tampa Bay Tech
Moreta-Carrasco, Miranda (F) - Riverview (Sarasota)
Morgan, Andrew (M) - Haines City
Morgan, Meshach (M) - Wharton
Morgan, Reginald (M) - Armwood
Morgan, Savannah (F) - North Port
Morin, Hannah (F) - George Steinbrenner
Morley, Landon (M) - North Port
Morris Jr. , Dontae (M) - Tampa Bay Tech
Morris, Emma (F) - Riverview (Sarasota)
Morris, Harvey (M) - Poinciana
Morris, Malachi (M) - Plant City
Morris, Mallory (F) - East Lake
Morris, Mehki (M) - Sunlake
Morrison, Ethan (M) - Celebration
Morse, Anthony (M) - Ridge Community
Mortfeld, Ina (F) - Mitchell
Moscat, Juneiri (F) - Haines City
Moses, Kurt (M) - Land O'Lakes
Mosley , Adam (M) - Palmetto Ridge
Moss, Natalie (F) - George Jenkins
Moss, III, Enoch (M) - Sumner
Motherway, Jackson (M) - North Port
Moya, Daniela (F) - Lennard
Muehlfellner, Lisa (F) - Palm Harbor University
Mukusheva, Nesibelli (F) - Alonso
Mulford, Sterling (F) - Alonso
Mullarkey, Dean (M) - Land O'Lakes
Mullarkey, Jennie (F) - Mitchell
Mulligan, Julia (F) - Lakewood Ranch
Mulryan, Matt (M) - Newsome
Muniz, Christian (M) - Haines City
Munoz, Jorge (M) - George Steinbrenner
Murgas, Aliyah (F) - Alonso
Murphy, Brandon (M) - Sickles
Murphy, Derrick (M) - Bartow
Murphy, Tyler (M) - Mitchell
Murray, Anthony (M) - George Jenkins
Murray, Christain (M) - Riverview (Sarasota)
Murray, Desirae (F) - Winter Haven
Murray, Ellis (M) - Sumner
Murray, Mia (F) - Riverview
Murray, Ryan (M) - Newsome
Murray, Tavares (M) - Bartow
Murray, Zion (M) - North Port
Mustafaraj, Adem (M) - East Lake
Myburgh, Mia (F) - Venice
Myers, Ahnya (F) - Venice
Myrtil, Bruce (M) - Sunlake
Nadrash, Memphis (M) - Bloomingdale
Naeher, Lexi (F) - Durant
Nalley, Zachary (M) - Newsome
Nance, Torriona (F) - Winter Haven
Nappi, David (M) - Mitchell
Nardone, Skylar (F) - Sunlake
Nash, Charlie (M) - Plant
Nash, Charlie (M) - Plant
Nassar, Mahoum (M) - Wiregrass Ranch
Naubert, Madeline (F) - Venice
Negash, Arseima (F) - Plant
Nelson, Evan (M) - Mitchell
Nelson, Noah (M) - Newsome
Nelson, Rylee (F) - Plant
Nenno, Ava (F) - North Port
Nereus, Jaberry (M) - Armwood
Nesbitt, Kameron (M) - Riverdale
Ness, Mallory (F) - Plant City
Neu, Haven (F) - East Lake
Nevyarovskiy, Elizabeth (F) - Sunlake
Newby, Hollis (F) - Manatee
Newman, Alexander (M) - George Steinbrenner
Newman, Alexandra (F) - Sumner
Newman, Robert (M) - George Jenkins
Newton, David (M) - Largo
Nguyen, Bailey (M) - North Port
Nguyen, Brielle (F) - George Steinbrenner
Nguyen, Daniel (M) - Venice
Nguyen, Devon (M) - Mitchell
Nguyen, Olivia (F) - Largo
Nick, Anthony (M) - Palm Harbor University
Nicolson, Raven (F) - Lake Gibson
Niec, Avery (F) - Newsome
Nieland, Abigail (F) - Sickles
Nieves, Andres (M) - Celebration
Niewierski, Jack (M) - Alonso
Nivison, Zackery (M) - Land O'Lakes
Noelma, Wade (M) - Palmetto Ridge
Nolan, James (M) - Strawberry Crest
Norris, Ayanna (F) - Poinciana
Norton Jr., Adarius (M) - Tampa Bay Tech
Nothnagel, Matthew (M) - East Lake
Ntiganzwa, Eyala (F) - Land O'Lakes
Nunez, Yahslyne (F) - Lennard
O'Bryant, Isaac (M) - Newsome
O'Farril, Ezekiel (M) - Poinciana
O'Meara, Jaela (F) - Palmetto Ridge
Ocasio, Danerys (F) - Lehigh
Ocasio, Miku (F) - Sumner
Ocon, Michelle (F) - Wiregrass Ranch
Oda, Kaden (M) - Lakewood Ranch
Odegard, Sutton (F) - Riverview (Sarasota)
ODell, Morgan (F) - Newsome
Ogle, Lucas (M) - Venice
Ogrady, Madeline (F) - Newsome
Ojeda, Brooke (F) - Alonso
Ojeda, Kaylie (F) - Alonso
Okayo, Ella (F) - Riverview
Okereafor, Faith (F) - Bartow
Okin, Kendyl (F) - Sunlake
Oldenburg, Luke (M) - George Steinbrenner
Olfos Tapia, Fernanda (F) - Palmetto Ridge
Oliva, Joshua (M) - Lehigh
Oliva-Baez, Beatriz (F) - Mitchell
Olivares Delacruz, Lawrence (M) - Alonso
Oliver, Jordan (M) - Alonso
Oliver, Sebastian (M) - Wharton
Olivero, Aaron (M) - Alonso
Ordal, Kent (M) - Plant
Orphe, Aniyah (F) - Winter Haven
Orsatti, Chad (M) - East Lake
Ortiz, Eduardo (M) - Celebration
Ortiz, Maria (F) - Alonso
Orvik, Ashlyn (F) - Sumner
Osborn, Oliver (M) - Plant
Osborne, Cooper (M) - Plant
Osborne, Jay'Von (M) - George Jenkins
Osgood, Olivia (F) - Riverview (Sarasota)
Osnac, Delana (F) - Riverdale
Osterweil, Sloane (F) - Plant
Ostrander, Katherine (F) - Bloomingdale
Otero, Samuel (M) - George Jenkins
Otonye, Harry (M) - Tampa Bay Tech
Otto, Kaitlyn (F) - East Lake
Ottolini, Mia (F) - Riverdale
Ouzts, Ayana (F) - George Jenkins
Owen, Elisabeth (F) - Bloomingdale
Owens, Stone (M) - Plant
Owsley, Angelo (M) - East Lake
Oxyuk, Olesya (F) - Riverview (Sarasota)
Pabon, Jenna (F) - Newsome
Packer, Isabella (F) - Mitchell
Padgett, Shean (M) - Riverdale
Padilla, Derek (M) - Manatee
Padilla, Keilin (F) - North Port
Pagan, Angel (M) - Lehigh
Pagan, Enrique (M) - Alonso
Palacio, Juan (M) - Sunlake
Paladino, London (M) - George Steinbrenner
Palmer, Elijah (M) - Venice
Palmer, Faith (F) - Strawberry Crest
Palmer, Jon-Tae (M) - Ridge Community
Palmer, Kristian (M) - North Port
Palmer, Spencer (M) - Venice
Panagos, John (M) - East Lake
Panchedhri, Shrish (M) - Strawberry Crest
Paneque, Brian (M) - Wharton
Pant, Aarushi (F) - Strawberry Crest
Papale, Alex (M) - Manatee
Parada Garcia, Ligia (F) - George Steinbrenner
Parada, Pablo (M) - Newsome
Parekh, Rohan (M) - Sunlake
Parker, Javon (M) - Wharton
Parker, Rhianna (F) - Plant City
Parker, Samuel (M) - Haines City
Parker, Sha'Ki (M) - George Jenkins
Parkmond, Steven (M) - Strawberry Crest
Parmenter, Delia (F) - Mitchell
Parmenter, Ella (F) - Mitchell
Parquette, Addison (F) - Land O'Lakes
Parsley, Jeremiah (M) - Armwood
Paschal, Mikayla (F) - Largo
Passelle, Aiden (M) - Palmetto Ridge
Passley, Jeremy (M) - Durant
Patel, Ayush (M) - Wiregrass Ranch
Patel, Drashti (F) - Venice
Patel, Keenan (M) - George Steinbrenner
Patel, Krish (M) - Wiregrass Ranch
Patel, Mahi (F) - Mitchell
Patel, Shaan (M) - George Steinbrenner
Patrick, Cheyyanne (F) - Ridge Community
Patrick, Coretease (M) - Lennard
Patterson, Jamiyah (F) - Largo
PATTERSON, JERMIAH (M) - Manatee
Patterson, Kyra (F) - George Steinbrenner
Paul, Karley (F) - George Jenkins
Paul, Logan (M) - Palmetto Ridge
Paulin, Malachi (M) - Celebration
Pauling, Juliette (F) - Venice
Paulk, Trinity (F) - Riverview
Pavlica, Brady (M) - Mitchell
Peabody, RJ (M) - Mitchell
Peace-Miller, Jibril (M) - Durant
Pearsall, Alyssa (F) - George Jenkins
Pearson, Biancaris (F) - Newsome
Peavley, Matthew (M) - Venice
Peddie, Sienna (F) - Lakewood Ranch
Peifer, Blake (F) - George Steinbrenner
Peifer, Brady (M) - George Steinbrenner
Peirats, Cristian (M) - Plant
Pelt, Lloyd (M) - Wharton
Pender, LaTroy (M) - Riverdale
Penley, Logan (M) - Tampa Bay Tech
Penn, Jack (M) - Palm Harbor University
Pennington, Joseph (M) - Plant City
Pennycooke, Leia (F) - Sunlake
Peraza-Vasquez, Daniela (F) - George Jenkins
Pereyra, Ashley (F) - Palm Harbor University
Perez, Andrew (M) - Palmetto Ridge
Perez, Angelina (F) - Wiregrass Ranch
Perez, Camila (F) - Celebration
Perez, Cesar (M) - Celebration
Perez, Dariel (M) - Celebration
Perez-Ortiz, Miranda (F) - Plant
Perkins, Riley (F) - Palm Harbor University
Perrott, Tiffany (F) - George Jenkins
Perry, Percy (M) - Winter Haven
Perry, Ron'Necia (F) - Armwood
Perry, Rylee (F) - Riverview
Person, Aric (M) - Sumner
Pestano, Keishawn (M) - Lennard
Peterkin, Dylan (M) - Armwood
Peterson, Daunta (M) - Tampa Bay Tech
Peterson, Malachi (M) - Largo
Peterson, Victoria (F) - Lakewood Ranch
Petkov, Alina (F) - Lakewood Ranch
Pettis, Elias (M) - Sickles
Pettit, Kayden (M) - Lennard
Petty, Donovan (M) - Newsome
Pfaltzgraff, Brooke (F) - Wiregrass Ranch
Pharr, Serenity (F) - Riverview
Pheffer, Wesley (M) - Wiregrass Ranch
Philips, Avery (F) - Plant
Phillips, Xavier (M) - Largo
Phillips, Zack (M) - Sunlake
Piazza, Ryan (M) - Alonso
Piccirillo, Augustine (M) - Land O'Lakes
Pickett, Booker (M) - Wharton
Pickett, Canon (M) - Wharton
Pierce, Ariel (F) - Ridge Community
Pierce, Charlie (F) - Palm Harbor University
Pierce, Haven (M) - Plant City
Pierce, Shantae (F) - Plant City
Pierpont II, Maso (M) - George Jenkins
PIERRE, GUYVENSON (M) - Manatee
Pierre-Louis, Rodley (M) - Riverdale
Pinckney, Jordan (M) - Tampa Bay Tech
Pitts, Kennedy (F) - Palmetto Ridge
PIVERGER, KENNY (M) - Manatee
Pivnichny, Ava (F) - Alonso
Plancher, John (M) - Palmetto Ridge
Plante, Kyle (M) - Bloomingdale
Plantin, Abednego (M) - Palmetto Ridge
Platt, Deylen (M) - Venice
Pleinis, Grace (F) - Plant
Plummer, Cullen (M) - Lakewood Ranch
Plummer, Ma'Rya (F) - Tampa Bay Tech
Pochintesta, Cecelia (F) - Mitchell
Point de Joir, Feneuchka (F) - North Port
Polanco, Jordan (M) - Newsome
Polanco-Rodriguez, Maximiliano (M) - George Steinbrenner
Policard, Jae (F) - Sickles
Polite, Arielle (F) - Bartow
Polk, Zekiah (M) - Plant City
Pollard, Asher (M) - Alonso
Ponce, Gavin (M) - Palm Harbor University
Ponce, Josiah (M) - Riverdale
Ponce, Mario (M) - Sarasota
Ponce-Jaquez, Micielo (F) - Haines City
Ponder, Khai (M) - Sumner
Pool, Gimel (F) - Ridge Community
Pope, Quentin (M) - Durant
Popova, Yana (F) - Riverview (Sarasota)
Portalatin, Jayden (M) - Wiregrass Ranch
Porter, Joyah (F) - Largo
Porter, Ryan (M) - Durant
Portillo, Alejandro (M) - North Port
Posner, Stuart (M) - Plant City
Poteau, Alexis (F) - Palmetto Ridge
Powell, Deacon (M) - North Port
Powell, Jaziah (M) - Venice
Powell, Sterling (M) - Alonso
Powers, Olivia (F) - Venice
Poythress, Madison (F) - Lakewood Ranch
Prater, Colton (M) - Lakewood Ranch
Pratt, Kiyenna (F) - Sumner
Prescott, Nate (M) - Poinciana
Preston, Marcellus (M) - Plant City
Priede, Christopher (M) - Venice
Prieto, Alina (F) - George Steinbrenner
Prieto, Victor (M) - Alonso
Pringle, Girard (M) - Armwood
Priolo, Jonathan (M) - Bloomingdale
Prosendre, Elvania (F) - Poinciana
Pryce, Ryan (M) - Land O'Lakes
Pu, Joshua (M) - Largo
Pugh, Nicholas (M) - George Steinbrenner
Pultorak, Anna (F) - Newsome
Pupo, Isabella (F) - Newsome
Purcell, Connor (M) - Land O'Lakes
Purcell, Katherine (F) - Land O'Lakes
Purdy, Jadera (F) - Tampa Bay Tech
Purdy, Ryan (M) - Riverview (Sarasota)
Purifoy, Keira (F) - Newsome
Puskas, Gregory (M) - George Steinbrenner
Pylate, Caleb (M) - Venice
Quadir, Amaana (F) - Venice
Querette, Keana (F) - Tampa Bay Tech
Quezada, Rebeca (F) - Land O'Lakes
Quiles, Gabriel (M) - Lennard
Quinlan, Isabella (F) - Alonso
Quinn, Evan (M) - North Port
Quinones, Adrian (M) - Newsome
Quintero, Maxi (M) - Riverview (Sarasota)
Quinton, Cooper (M) - East Lake
Rahal, Jose (M) - Celebration
Rahming, Saniya (F) - Plant City
Raines, Samantha (F) - Plant City
Rajesh Nair, Ridhwin (M) - Wiregrass Ranch
Ramalho, Michael (M) - Riverview (Sarasota)
Ramballi, Jayden (M) - Wharton
Ramberack, Natalia (F) - Durant
Ramirez, Aliyah (F) - George Steinbrenner
Ramirez, Emme (F) - North Port
Ramirez, Isabela (F) - Plant
Ramirez, Laila (F) - Alonso
Ramirez, Millie (F) - Sumner
Ramirez, Santiago (M) - Wiregrass Ranch
Ramirez, Sophia (F) - North Port
Ramos, Elijah (M) - Riverview
Ramos, Gabriella (F) - Newsome
Ramos, Max (M) - Riverview (Sarasota)
Ramos, Paul (M) - Venice
Ramos, Peter (M) - Plant
Ramos, Ronald (M) - Newsome
Ramos, Sophie (F) - North Port
Ramsay-Parker, Journei (F) - Tampa Bay Tech
Ramsey, Jhazara (F) - Land O'Lakes
Randall, Ciara (F) - Sumner
Randall, Malaya (F) - Largo
Randall, Remus (M) - Bartow
Randive, Satvik (M) - George Steinbrenner
Randolph, Bryce (M) - Wiregrass Ranch
Rankin, Kameryn (F) - Sumner
Rapson, Maya (F) - Sickles
Rasheed-Forte, AhSante (F) - Sumner
Rathell, Berlin (F) - George Jenkins
Rathgeber, Michael (M) - Wharton
Rausch, Charlotte (F) - Sunlake
Raymond, Jamiyah (F) - Poinciana
Reburn, Claire (F) - Celebration
Redden, Jermaine (M) - Riverdale
Reddin, Jadence (F) - Riverview
Redding, Isaac (M) - Winter Haven
Reed, Otis (M) - Bloomingdale
Reeves, Bryce (M) - Sunlake
Reid, Keshawn (M) - Venice
Reinhart, Sydney (F) - Mitchell
Reiter, Cheyenne (F) - Haines City
Remling, Shay (M) - Poinciana
Renazile, Pierreline (F) - Haines City
Renolds, Katie (F) - Venice
Resch, Connor (M) - Lakewood Ranch
Ress, Landon (M) - Strawberry Crest
Restrepo, Brandon (M) - Sickles
Reuther, Linsdey (F) - East Lake
Rexine, Andrew (M) - Newsome
Reyes, Aryana (F) - Durant
Reynolds, James (M) - Venice
Reynolds, Madeline (F) - Land O'Lakes
Reynolds, Zoely (F) - Celebration
Reynoso, Eva (F) - Lennard
Rhodes, Tyler (M) - Bartow
Ribot, Elektra (F) - Strawberry Crest
Richard, Amare (M) - Lake Gibson
Richards, Noelle (F) - George Steinbrenner
Richardson, Ella (F) - Alonso
Richardson, Rashon (M) - Winter Haven
Ricketts, Aiden (M) - Plant
Rico-Cambas, Nicole (F) - Newsome
Riley, Daniel (M) - Newsome
Rios, Victoria (F) - Celebration
Rissler, Alexis (F) - Lakewood Ranch
Ritzenthaler, Alexa (F) - Alonso
Rius, Luca (M) - Lakewood Ranch
Rivadulla, Nathan (M) - Sickles
Rivadulla, Olivia (F) - Sickles
Rivas, Yadira (F) - Plant City
Rivera, Antonio (M) - Plant
Rivera, Benny (M) - Celebration
Rivera, Christian (M) - Sickles
Rivera, Isabelle (F) - Newsome
Rivera, Josiah (M) - Poinciana
Rivera, Vicente (M) - Lakewood Ranch
Rivera, Yankarlo (M) - Lake Gibson
Rivers, Izaiah (M) - George Jenkins
Roach, Mitchell (M) - Riverdale
Robb, Cade (M) - Sickles
Robbins, Carly (F) - Celebration
Roberts, Ray (M) - Sarasota
Roberts, Richard (M) - Venice
Robertson, Chance (M) - Land O'Lakes
Robertson, Kennedi (F) - Largo
Robey, Benjamin (M) - Plant
Robinson, Atarah (F) - Venice
Robinson, Clifford (M) - George Jenkins
Robinson, Derek (M) - Lakewood Ranch
Robinson, Ja'Kiee (M) - Lehigh
Robinson, Jarvis (M) - Bartow
Robinson, Jayelon (M) - Bartow
Robinson, Keyon (M) - Alonso
Robinson, Laila (F) - Celebration
Robinson, Lance (M) - Sunlake
Robinson, Nathaniel (M) - Land O'Lakes
Robinson, Tyreek'e (M) - Manatee
Robison, Johnathan (M) - Newsome
RobletoRivas, Claudia (F) - Riverview
Rodriguez, Alex (M) - George Jenkins
Rodriguez, Alexis (F) - Tampa Bay Tech
Rodriguez, Alicia (F) - Riverview
Rodriguez, Angelo (M) - Poinciana
Rodriguez, Jayden (M) - Celebration
Rodriguez, Leylanie (F) - Wharton
Rodriguez, Santiago (M) - Sunlake
Rodriguez, Shannell (F) - Tampa Bay Tech
Rogers, Avery (F) - Palm Harbor University
Rogers, Daniel (M) - Riverview
Rogers, Kara (F) - Newsome
Rogers, Zephaniah (M) - George Jenkins
Roldan, Miguel (M) - Celebration
Rolle, Courdero (M) - Lehigh
Rolle, Miles (M) - Wharton
Roman, Ricardo (M) - Lennard
Romero, Alfredo (M) - Plant City
Romeus, Stefanie (F) - Haines City
Ron, Shai (M) - Sunlake
Roque, Dory (F) - Strawberry Crest
Roque, Jordan (M) - Wiregrass Ranch
Rosado, Valeria (F) - Poinciana
Rosario, Erin (F) - Newsome
Rosaupan, Ajel (M) - Palm Harbor University
Rose , Jermaine (M) - Tampa Bay Tech
Rose, Eric (M) - Armwood
Rose, Jaxson (M) - Sunlake
Rose, Jayana (F) - George Jenkins
Rosebery, Jonye (M) - Tampa Bay Tech
Rosebury, Jaden (M) - Tampa Bay Tech
Rosenberger, Francis (M) - Land O'Lakes
Ross, Addison (F) - Riverview (Sarasota)
Rothenbach, Jacob (M) - Sarasota
Roundtree, Anastaciya (F) - Lehigh
Rowley, Chloe (F) - Sunlake
Roy, Keagan (M) - Mitchell
Rude, Luke (M) - George Steinbrenner
Rugama, Jeremiah (M) - Lehigh
Ruh, Tanner (M) - Venice
Ruiz, Giany (F) - Sunlake
Ruiz, Kayla (F) - Lake Gibson
Rupareliya, Ananya (F) - Wharton
Rushlo, Aubrey (F) - Durant
Russ, Ethan (M) - George Steinbrenner
Russ, Everett (M) - Lakewood Ranch
Russ, Lukas (M) - Sickles
Russell, Steven (M) - Durant
Russo, Max (M) - Plant
Russom, Fiyori (F) - Plant
Ryan, John Paul (M) - Bloomingdale
Ryan, Julia (F) - Palm Harbor University
Ryan, Micheal (M) - Durant
Ryder, Jared (M) - Sunlake
Sabo, Taggert (M) - North Port
Sabou , Nikolai (M) - Lakewood Ranch
Sadlowski, Troy (M) - Palm Harbor University
Sailor, Jaida (F) - Largo
Saint Louis, Latrell (M) - George Jenkins
Saint-Amour, Wilkens (M) - Haines City
Saint-Fleur, Mael (M) - Palmetto Ridge
Saint-Hilaire, Maxcias (M) - Palmetto Ridge
Saint-Paul, Jayden (M) - Palmetto Ridge
Sakatos, Meenali (F) - Winter Haven
Sakyiama, Kaden (M) - Winter Haven
Salch, Megan (F) - Lennard
Salianova, Darika (F) - Wiregrass Ranch
Salvo, Claire (F) - Plant
Sammons, Andrew (M) - East Lake
Sampson, Amari (M) - Lennard
Sampson, Amirah (F) - Lennard
Sampson, Satori (F) - Largo
Sanchez, Adrian (M) - Alonso
Sanchez, Alex (M) - Plant
Sanchez, Jenahya (F) - Bloomingdale
Sanchez, Stephanie (F) - Riverview (Sarasota)
Sanders, Alexa (F) - Riverview (Sarasota)
Sanders, Annabella (F) - Riverview (Sarasota)
Sanders, Isabelle (F) - Celebration
Sandford-Holmes, Dejah (F) - North Port
Sandovel-Dean, Octavio (M) - Riverdale
Sankey, Ryland (M) - Sickles
Santacruz-Jimenez, Alexandra (F) - Palmetto Ridge
Santana, Amari (M) - Palm Harbor University
Santiago, Serena (F) - Celebration
Santiago, Valentina (F) - Wharton
Santos, Davi (M) - Celebration
Sapp, George (M) - Bartow
Sapp, Tariq (M) - Newsome
Sarakun, Lily (F) - Mitchell
Saudi, Isaac (M) - Newsome
Saunders, Zach (M) - Lakewood Ranch
Sawyer, Isaiah (M) - Durant
Scelzi, Haylie (F) - Largo
Schaal, Brooke (F) - Celebration
Schaefer, Coltin (M) - Bloomingdale
Schafer, Brendan (M) - Newsome
Schafer, Bryce (F) - Newsome
Schafer, William (M) - Venice
Schambach, John (M) - George Jenkins
Schaub, Logan (F) - Riverview (Sarasota)
Schembri, Kruz (M) - Ridge Community
Schilling, David (M) - Bloomingdale
Schmidt, Brice (M) - Strawberry Crest
Schmitt, Ava (F) - Wiregrass Ranch
Schneiderman, Diana (F) - Newsome
Schneker, Emelee (F) - Alonso
Schousboe, Christian (M) - George Steinbrenner
Schreiner, Zachery (M) - Sarasota
Schroeder, Jay (M) - Strawberry Crest
Schuetz, Adryan (M) - Riverview (Sarasota)
Schultz, Colton (M) - Manatee
Schwitters, Vera (F) - Riverview (Sarasota)
Scotland, Jamarian (M) - Sumner
Scott, Ada (F) - Sumner
Scott, Brayden (M) - Winter Haven
Scott, Caleb (M) - Mitchell
Scott, Cincere (M) - Sunlake
Scott, Daniel (M) - Wharton
Scott, Joseph (M) - North Port
Scott, Lexi (F) - Lakewood Ranch
Scott, Moriah (F) - Plant
Scott, Nicholas (M) - Strawberry Crest
Scruggs, Joshua (M) - Haines City
Seales, Megan (F) - Alonso
Sears, Jillian (F) - Plant
Sedlak, Caleb (M) - Venice
Sedrak, Karol (F) - Palm Harbor University
Selmon, Leah (F) - Bloomingdale
Sergey, Javier (M) - Wiregrass Ranch
Serrano, Ethan (M) - Newsome
Serrano, Jestin (M) - Celebration
Service, Marketta (F) - North Port
Service, Rakeim (M) - North Port
Sessions, Caden (M) - Land O'Lakes
Severit, Jase (M) - Lake Gibson
Sexton, Elizabeth (F) - Sumner
Shamrock, Sebastian (M) - Lakewood Ranch
Shankar, Arpitha (F) - George Steinbrenner
Shannon, Farrakhan (M) - Manatee
Sharabyani, Aryana (F) - Plant
Sharpe, Ethan (M) - Sickles
Sharpe, Kelsey (F) - Sickles
Shaw, Curtis (M) - Bloomingdale
Shear, Addison (F) - Lakewood Ranch
Sheffield, Se'an (M) - Tampa Bay Tech
Shen-Dale, Lilie (F) - Land O'Lakes
Shephard, Kianni (F) - Winter Haven
Sheppard, Yaritza (F) - North Port
Sherrier, Olivia (F) - Venice
Shinneman, Chloe (F) - Plant City
Shpak, Jonathan (M) - North Port
Shum-Drake, Riley (F) - Wiregrass Ranch
Shumate, Tabitha (F) - Sunlake
Sia, Nastacia (F) - Newsome
Sibilly, Andrew (M) - Lakewood Ranch
Sieve, Sierra (F) - Venice
Silas, Wyse (M) - Plant
Simmons, Jarus (M) - Bartow
Simms, Corey (M) - Mitchell
Simon, Anna (F) - Riverview (Sarasota)
Simon, Guilia (F) - Riverview (Sarasota)
Simon, Kai (F) - Mitchell
Simon, Omari (M) - George Jenkins
Simonson, Paige (F) - East Lake
Simpson, Kaia (F) - Lennard
Sink, Ivette (F) - Strawberry Crest
Sinkfield, Laila (F) - Riverview
Skaggs, Ben (M) - Riverview (Sarasota)
Skarshinski-Fred, Alessandra (F) - Sickles
Skeins, Gracie (F) - George Steinbrenner
Skillman, Natalie (F) - Land O'Lakes
Sledge, Colin (M) - Plant
Smalls, Denylah (F) - Manatee
Smallwood, Kirsten (F) - Lakewood Ranch
Smith Jr, Travis (M) - Riverview (Sarasota)
Smith, Serenity (F) - George Jenkins
Smith, Aiden (M) - Strawberry Crest
Smith, Azirayah (F) - Winter Haven
Smith, Brandon (M) - Durant
Smith, Brenda (F) - North Port
Smith, Brooklynn (F) - Wharton
Smith, Camden (M) - East Lake
Smith, Cordell (M) - Newsome
Smith, Dae Dae (M) - Land O'Lakes
Smith, Divineya (F) - Haines City
Smith, Isaac (M) - North Port
Smith, Jahleiah (F) - Sickles
Smith, Jayden (M) - Newsome
Smith, Kamari (M) - Haines City
Smith, Katrina (F) - Ridge Community
Smith, Kavion (M) - Manatee
Smith, Kei'Shawn (M) - Manatee
SMITH, KEITH (M) - Manatee
Smith, Kristian (M) - Wiregrass Ranch
Smith, Maisy (F) - North Port
Smith, Marcaila (F) - Durant
Smith, Mya (F) - Palm Harbor University
Smith, Mya (F) - Land O'Lakes
Smith, Namarrah (F) - Wiregrass Ranch
Smith, Rianne (F) - Lehigh
Smith, Robert (M) - Winter Haven
Smith, Saje (F) - Armwood
Smith, Saje (F) - Armwood
Smith, Shariah (F) - Wharton
Smith, Terrance (M) - Lehigh
Smith, Trae'Veon (M) - Plant City
Smith, Tyara (F) - Sickles
Smith, Tyler (M) - Bloomingdale
Smith, Tyler (M) - Palmetto Ridge
Smith, Tyree (M) - Armwood
Smith, Violet (F) - George Jenkins
Smith-Moore, Mojumbo (M) - Plant City
Smothers, Marcus (M) - George Jenkins
Smudde, Jackson (M) - Palm Harbor University
Smyth, Sean (M) - Newsome
Snare, Micah (M) - East Lake
Snediker, Caleb (M) - Celebration
Snee, Brooke (F) - George Steinbrenner
Sneed, Tyree (M) - Riverview (Sarasota)
Snow, Jarod (M) - Haines City
Sobelman, Joan (F) - Plant
Sobers, Jaheim (M) - Haines City
Socher, Ruby (F) - Plant
Solanki, Anay (M) - Alonso
Solomon, Jaedyn (F) - Bloomingdale
Solomon, Jasiah (M) - Sumner
Somerville, Elephteria (F) - Sunlake
Sorell, Gabe (M) - Sunlake
Sosa, Fabian (M) - Riverview
Sosa, Kaitlyn (F) - Alonso
Sotelo, Joel (M) - Poinciana
Soto, Alexandra (F) - Palmetto Ridge
Soto, Phillip (M) - Newsome
Southworth, Mary (F) - Newsome
Sowell, Solei (F) - Wiregrass Ranch
Spangler, Ava (F) - Newsome
Spangler, Emily (F) - Newsome
Spanke, Ellie (F) - Plant
Sparer, Jadon (M) - Sunlake
Spearin , Austyn (F) - Wiregrass Ranch
Spearin, Ava (F) - Wiregrass Ranch
Spearin, Mason (M) - Wiregrass Ranch
Spence, Eyanee (F) - Lehigh
Spence, MJ (M) - East Lake
Spencer, Elijah (M) - Poinciana
Spencer, Maddux (M) - Celebration
Spiegel, Olivia (F) - Lakewood Ranch
Spinelli, Maddox (M) - Riverview
Spoonley, Noah (M) - Celebration
Sprague, Kiara (F) - Largo
Springman, Bailey (F) - Riverview (Sarasota)
Squiabro, RayKai (M) - Haines City
St. John, Liam (M) - Lakewood Ranch
St. John, McKenzie (F) - Sumner
St. Onge, Kate (F) - Riverview (Sarasota)
Staley, Gage (M) - Bloomingdale
Staley, Jason Gunner (M) - Bloomingdale
Stansell, Max (M) - Plant City
Starford, Jillian (F) - Strawberry Crest
Starford, Saige (F) - Strawberry Crest
Stark, Jonathan (M) - Riverview
Staten, Jaylen (M) - Lennard
States, Lincoln (M) - Riverview (Sarasota)
Staubitz, Benjamin (M) - Riverview
Stebleton, Rafe (M) - Wiregrass Ranch
Steed, Anna (F) - Strawberry Crest
Steed, Jack (M) - Bloomingdale
Steen, Rashawnna (F) - Riverview (Sarasota)
Steffeny, Morgan (F) - Riverdale
Steinmann, Adelaide (F) - Venice
Stempien, Jason (M) - Sunlake
Stephens, Bruce (M) - Newsome
Stephens, Dwayne (M) - Armwood
Stephens, Emma (F) - Sunlake
Stephens, Jada (F) - Plant City
Sterling, Olivia (F) - Armwood
Steven, Jacob (M) - Mitchell
Stewart, Zaiden (M) - Largo
Stiff, Marc-Anthony (M) - Armwood
Stokes, Kory (M) - Armwood
Stokes, Luke (M) - Newsome
Stone, Mathew (M) - Sunlake
Storino, Matteo (M) - North Port
Stout, Aiden (M) - Durant
Stout, Jackson (M) - Strawberry Crest
Strachan, Ja'Nijah (F) - Tampa Bay Tech
Strahle, Samantha (F) - Palmetto Ridge
Strang, Claire (F) - Mitchell
Stratford, Elijah (M) - Wharton
Streber, Adison (F) - Palm Harbor University
Street, Geriah (F) - George Jenkins
Streets, Jayson (M) - Armwood
Stroud, Rukeem (M) - Tampa Bay Tech
Stroud, Tyson (M) - Tampa Bay Tech
Stuart, Jack (M) - Newsome
Stubbins, Kimora (F) - Lennard
Stubbs, Amari (M) - Tampa Bay Tech
Styles, D'Mari (M) - Durant
Suarez, Landen (M) - Newsome
Suazo, Genesis (F) - Strawberry Crest
Suman, Sophia (F) - George Jenkins
Summerline, Gabrielle (F) - Newsome
Sumner, Dillan (M) - Plant City
Sumpter, Tanice (F) - Manatee
Sumpter, Tyree (M) - Manatee
Surace, Izzy (F) - East Lake
Sureller, Clarence (M) - Sumner
Surman, Marcin (M) - Plant
Sutton, Lauren (F) - Wharton
Svendsen, Jadon (M) - Bloomingdale
Swain, Ky'moni (F) - Riverview (Sarasota)
Swanson, Elijah (M) - Strawberry Crest
Swanton, Lilah (F) - Sickles
Swearing, Dave (M) - North Port
Swedlund, Dane (M) - Sumner
Sweeney II, Jay (M) - George Steinbrenner
Sweeney, John (M) - Wiregrass Ranch
Sweiderk, Jaime (F) - Venice
SWILLEY, SANIYA (F) - Manatee
Sybliss, Synia (F) - George Jenkins
Sykes, Cati (F) - Mitchell
Sylvain, Chloe (F) - Lennard
Talabert, Sebastian (M) - Ridge Community
Tam, Michael (M) - Sickles
Tam, Steven (M) - Sickles
Tanaka, Anthony (M) - Venice
Tancey, Sean (M) - Venice
Tanny, Ethan (M) - Lennard
Tapfer, Adriana (F) - Venice
Tarver, Jordan (M) - Winter Haven
Tatchin, Kasiya (F) - North Port
Tate, Alex (M) - Plant
Tate, Lawrence (M) - Wharton
Tavo, Evyana (F) - Land O'Lakes
Taylor , Christian (M) - Lake Gibson
Taylor, Bishop (M) - Mitchell
Taylor, Bryson (M) - Riverview (Sarasota)
Taylor, Caleb (M) - Sumner
Taylor, Campbell (F) - Sunlake
Taylor, Janius (M) - Bartow
Taylor, Jasmine (F) - Riverdale
Taylor, Kaidyn (M) - Durant
Taylor, Kendalyn (F) - Riverdale
Taylor, Kiera (F) - East Lake
Taylor, L'Hoyalti (M) - Sumner
Taylor, Mariah (F) - East Lake
Taylor, Megan (F) - North Port
Taylor, Silas (M) - Sumner
Taylor, Tre'Shawn (M) - Sumner
Taylor, Zachary (M) - Venice
Teats, Logan (M) - Newsome
Tejada, Maria (F) - George Steinbrenner
Tejiram, Kavish (M) - Strawberry Crest
Tellander, Ava (F) - Sumner
Tenaglia, Noelle (F) - Riverview (Sarasota)
Tera, Hisler (F) - Sickles
Teran Sotelo, Melany (F) - Riverview
Terrazas, Gia (F) - George Jenkins
Testa, Gianna (F) - Sarasota
Testo, Juliette (F) - Lakewood Ranch
Theard, Sarah (F) - Riverdale
Thomas, Amari (F) - Haines City
Thomas, Cadence (F) - East Lake
Thomas, Cayden (M) - Mitchell
Thomas, Christopher (M) - Wharton
Thomas, Darion (M) - Bloomingdale
Thomas, Jaida (F) - Tampa Bay Tech
Thomas, Jeremy (M) - Largo
Thomas, Keysean (M) - Sarasota
Thomas, Mariah (F) - Tampa Bay Tech
Thomas, Roy'mar (M) - Armwood
Thomas, Trinity (F) - Tampa Bay Tech
Thompson, Alejandro (M) - Sickles
Thompson, Cooper (M) - Plant
Thompson, Derric (M) - Newsome
Thompson, Josiah (M) - Sickles
Thompson, Mikyla (F) - Largo
Thompson, Moses (M) - Largo
Thompson, Tyler (M) - Durant
Thonen, Jack (M) - Largo
Thornton, Alia (F) - Armwood
Thornton, Logan (M) - Palm Harbor University
Thornton, Mya (F) - Armwood
Thuma, Carys (F) - Mitchell
Tia, Jennalise (F) - Strawberry Crest
Tiburcio, Gabriel (M) - Riverview
Tiffany, Brodan (M) - Newsome
Tillman, Aiden (M) - Newsome
Tillman, Anthony (M) - George Jenkins
Tillman, Pharoah (M) - Mitchell
Timothy, Lincoln (M) - George Steinbrenner
Tine, Alexia (F) - Riverview
Tingle, makayla (F) - Sarasota
Tinley, Zaniyah (F) - Sarasota
Tinsley, Gavin (M) - Plant City
Tippit, Ethan (M) - George Jenkins
Tison, Alivia (F) - North Port
To, Vincent (M) - Strawberry Crest
Todman, Chamora (F) - Sumner
Toefield, Ryan (M) - Newsome
Tolat, Nikhil (M) - Plant
Tolbert, Tamia (F) - Armwood
Tomlin, Grace (F) - Mitchell
Tongco, Jesse (M) - Mitchell
Toohey, Cade (M) - Wharton
Toohey, Madeleine (F) - Newsome
Tootle, McCoy (M) - Newsome
Topps, Ariya (F) - East Lake
Toro, Giomar (M) - Plant City
Torres Burgos, Derek (M) - Plant City
Torres, Andres (M) - Wharton
Torres, Felipe (M) - Poinciana
Torres, Javier (M) - Wharton
Torres, Jazlyn (F) - Plant City
Torres, Shayla (F) - Celebration
Torres, Victor (M) - Tampa Bay Tech
Torres, Yandel (M) - Sickles
Torsone, Chiara (F) - Newsome
Touray, Sainabou (F) - George Jenkins
Towers, Amber (F) - Riverview
Townsend, Darin (M) - Largo
Tran Nguyen, Kelsey (F) - Riverview (Sarasota)
Tran, Aiden (M) - Alonso
Tran, Alexander (M) - Sickles
Tran, Bach (M) - Plant City
Trejo, Alejandro (M) - Plant City
Trice-Farrelly , Mariah (F) - Sarasota
Tropnas, Evan (M) - Mitchell
Trought, Marlee (F) - Wharton
Truong, Jennifer (F) - Mitchell
Truong, Tai (M) - Lakewood Ranch
Tshibangle, Deyja (F) - Palm Harbor University
Tubbs, Jackson (M) - Wiregrass Ranch
Tuck, Carson (M) - Mitchell
Tucker , Jaleisya (F) - Bartow
Tucker, Chloe (F) - Strawberry Crest
Tucker, Quinton (M) - George Steinbrenner
Tullis, Malia (F) - Winter Haven
Tullis, Marlon (M) - Winter Haven
Turner, Amber (F) - North Port
Turner, Broc (M) - Alonso
Turner, Tyrone (M) - George Jenkins
Twiss, Steven (M) - George Jenkins
Tyler, Kaytee (F) - Wharton
Tyler, Susan (F) - Venice
Tyson, Johnnie (M) - Tampa Bay Tech
Tyson-Gueh, Joshua (M) - Plant City
Uhran, Katelyn (F) - Riverview (Sarasota)
Uhrig, Joshua (M) - Newsome
Unger, Lily (F) - Mitchell
Unsal, Augustas (M) - Sunlake
Urban, Chase (M) - Land O'Lakes
Urbano-Umbacia, Valentina (F) - Alonso
Urena, Adrien (M) - Plant City
Urrutia, Sienna (F) - Riverview (Sarasota)
Uvieghara, Giselle (F) - Palm Harbor University
Uvieghara, Rachael (F) - Palm Harbor University
Va'a, Romeo (M) - Durant
Vaicekauskaite, Lukrecija (F) - Plant
Vaira, Mya (F) - Newsome
Valdez, Oscar (M) - Strawberry Crest
Valentine, Kaleef (M) - Bartow
Valenza, Mackenzie (F) - Riverview (Sarasota)
Vallecillo-Robinson, Maya (F) - George Jenkins
Vallejo, Kaylee (F) - Riverview
Van Buuren, Fleur (F) - Sunlake
van Ingen , Majestic (F) - Riverview (Sarasota)
Vance, Nyah (F) - Lennard
VanHeerden, Ethan (M) - Lakewood Ranch
VanSteenburg, Koen (M) - Sickles
Varas, John (M) - Durant
Vargas, Aryanna (F) - Sunlake
Vargas, Isabella (F) - Palmetto Ridge
Varges-Rivera, Yanelis (F) - Alonso
Varoutas, Madison (F) - Lennard
Vasey, Whitfield (M) - Newsome
Vaughn, Curtis (M) - Strawberry Crest
Vaughn, Myzel (M) - Wiregrass Ranch
Vazquez, Akemi (F) - Celebration
Vazquez, Clara (F) - Celebration
Vazquez, Elieser (M) - Lennard
Vazquez-Metcalfe, Nahum (M) - Sarasota
Veazey, Addy (F) - East Lake
Vega, Adrian (M) - Mitchell
Vega, Michael (M) - Celebration
Vehrs, Anita (F) - George Steinbrenner
Velagie, Hanna (F) - Sarasota
Velaquez, Yonuel (M) - Ridge Community
Velasquez-Castro, Juan (M) - Riverdale
Velazquez, Gabrielle (F) - George Steinbrenner
Velazquez, Juan (M) - Lennard
Velazquez-Rodriguez, Sebastian (M) - North Port
Velez, Jeremiah (M) - Manatee
Velez, Sebastian (M) - Celebration
Veloz, Sara (F) - Palmetto Ridge
Veney, Sarai (F) - Bartow
Vento, Nathaniel (M) - Land O'Lakes
Ventura, Andreas (M) - Plant
Vera, Kendra (F) - Land O'Lakes
Vercamen, Anthony (M) - Palm Harbor University
Vern, Bryce (M) - George Jenkins
Verty, Mico (M) - Poinciana
Viens, Hunter (M) - Mitchell
Vilme, Fedline (F) - Haines City
Vilsgint, Thanichainx (F) - Poinciana
Virgin, Olivia (F) - Lakewood Ranch
Voigt, Caleb (M) - Palm Harbor University
Volinsky, Ellie (F) - George Steinbrenner
Volpigno, Gina (F) - Lakewood Ranch
Voltaire, Julianna (F) - Palmetto Ridge
von Ancken, Maximus (M) - Strawberry Crest
Vongphrachanh, Jakobe (M) - Celebration
Vongphrachanh, Malachi (M) - Celebration
Vysyaraju, Riya (F) - Wharton
Wade, Chantel (F) - Winter Haven
Wade, Mya (F) - Plant City
Wagner, Michael (M) - Lakewood Ranch
Wainwright, Corey (M) - North Port
Waldman, Beck (M) - Newsome
Waldon, Zion (M) - Tampa Bay Tech
Walguarnery, Luke (M) - Alonso
Walguarney, Troy (M) - Alonso
Walker, Aaliyah (F) - Alonso
Walker, Dream (F) - Tampa Bay Tech
Walker, Kendyl (F) - Wiregrass Ranch
Walker, Symia (F) - Wharton
Wall, Aubrey (F) - Land O'Lakes
Wallace, Kadesha (F) - Largo
Wallace, Patrick (M) - East Lake
Walls, Jamel (M) - Plant
Wallthall, Martinez (M) - Durant
Walsh, lily (F) - Venice
Walsh, Quinn (M) - Land O'Lakes
Walters, Brenna (F) - Palm Harbor University
Waltz, Brody (M) - Palm Harbor University
Wang, Joshua (M) - Celebration
Wang, Tommy (M) - Wharton
Ward, Amelia-Marie (F) - Armwood
Ward, Brady (M) - Sumner
Ward, Jacob (M) - George Steinbrenner
Ward, Jy'Mirra (F) - Lehigh
Ward, Noah (M) - Durant
Ware, Aiyana (F) - Haines City
Warns, Cole (M) - Strawberry Crest
Warren IV, Leon (M) - Armwood
Warren, Nix (M) - Sarasota
Warren, Alix (M) - Sarasota
Warren, Jarvis (M) - Wharton
Warren, Josh (M) - Palm Harbor University
Washington, Charlize (F) - Sumner
Washington, Elijah (M) - Haines City
Waters, Jaelen (M) - Armwood
Waters, Jayla (F) - Winter Haven
Watson, Brixton (M) - Wiregrass Ranch
Watson, Cooper (M) - Bloomingdale
Watts, Hannah (F) - Riverview
Wawrzyniak, Johnny (M) - Wiregrass Ranch
WEATHERSBY, TREVOR (M) - Manatee
WEATHERSBY, TYLER (M) - Manatee
Weaver, Kayla (F) - Winter Haven
Weaver, Nolan (M) - East Lake
Webb, Keon (M) - Sumner
Webb, Nathan (M) - Land O'Lakes
Weber, Marissa (F) - East Lake
Wedderburn-Kettle, Aldean (F) - Lennard
Weekes, Marissa (F) - Ridge Community
Weekly, Truth (F) - Tampa Bay Tech
Weidner, Tristan (M) - Palm Harbor University
Weldon, Gianna (F) - Lakewood Ranch
Welker, Noah (M) - George Steinbrenner
Welshans, Ella (F) - George Steinbrenner
Wentworth, Addison (F) - Riverdale
West, Angela (F) - Riverview
West, Austin (M) - Riverview
West, Elijah (M) - Strawberry Crest
West, Jared (M) - Wiregrass Ranch
Westmoreland, Paeten (M) - North Port
Whalen, Mark (M) - Palmetto Ridge
White, Christian (M) - Plant City
White, Collin (M) - Bloomingdale
White, Gabriella (F) - Bloomingdale
White, Giselle (F) - Land O'Lakes
White, Khaleb (M) - Riverview
White, Liam (M) - Riverview
WHITE, MIA (F) - Manatee
White, Tristan (M) - Lennard
White, William (M) - Riverview
Whittaker, Jenai (F) - Armwood
Whittington, Marrion (M) - Sumner
WIGGINS, JADEN (M) - Manatee
Wilbon, Caleb (M) - Sumner
Wilcox, Katelin (F) - Sunlake
Wilcoxen, Kayla (F) - Largo
Wiley, Kyden (M) - Wiregrass Ranch
Wilk, Hunter (M) - Newsome
Willams, Jayleen (F) - Armwood
William, Bari (M) - Largo
Williams, Michaelah (F) - George Jenkins
Williams, Abigail (F) - Sunlake
Williams, Alexis (F) - Newsome
Williams, Alliyah (F) - Land O'Lakes
Williams, Andre (M) - Bloomingdale
Williams, Bradley (M) - Sickles
Williams, Camren (M) - Haines City
Williams, Carlton (M) - Riverdale
Williams, Chelsi (F) - George Jenkins
Williams, Chris (M) - North Port
Williams, DeMario (M) - Tampa Bay Tech
Williams, Dylan (M) - George Jenkins
Williams, Ford (M) - Plant
Williams, Ge'Nyia (F) - Armwood
Williams, Janivory (F) - Sumner
Williams, Jay'son (M) - Bartow
Williams, Jonas (M) - Newsome
Williams, Kayandra (F) - Bloomingdale
Williams, Keira (F) - George Jenkins
Williams, Marquis (M) - Poinciana
Williams, Maya (F) - George Jenkins
Williams, Mekhi (M) - Lennard
Williams, Synaejah (F) - Venice
Williams, Tah'neil (F) - Sumner
Williams, Tequilla (F) - Sumner
Williams, Terrance (M) - Winter Haven
Williams, Treon (M) - Plant City
Williams, Tyler (M) - Sumner
Williams, Zaniyah (F) - Sumner
Williams, Zemorah (F) - Ridge Community
Wilmot, Brooke (F) - Bartow
Wilson Jr., Aaron (M) - Winter Haven
Wilson, Aaron (M) - Riverview
Wilson, Amaya (F) - Poinciana
Wilson, Caroline (F) - Plant
Wilson, Chloe (F) - Bloomingdale
Wilson, Colby (M) - Bloomingdale
Wilson, Dallas (M) - Tampa Bay Tech
Wilson, Evan (M) - Strawberry Crest
Wilson, Jamiya (F) - Bloomingdale
Wilson, Morgan (F) - Durant
Wilson, Riley (M) - Largo
Wilson, Tavauren (M) - Largo
Wilson, Zachary (M) - Strawberry Crest
Wiltz, Izabel (F) - Lennard
Wimer, Caleb (M) - George Jenkins
Wingfield, Jaliyah (F) - Lennard
Wingfield, Jamirah (F) - Lennard
Winkler, Elizabeth (F) - Newsome
Winn, Tyler (M) - Riverdale
Wise, Demetrius (M) - Sickles
Witherow, Brandon (M) - Bloomingdale
Witjes, Niels (M) - East Lake
Wittebort, Maddox (M) - North Port
Wittmus, Jack (M) - Riverview (Sarasota)
Wolf-Patsalos, Jadyn (M) - Sunlake
Wood, Halle (F) - Largo
Wood, Mary (F) - Bloomingdale
Woodard, Cody W (M) - George Jenkins
Woodruff, Noah (M) - Palmetto Ridge
Woods, Aviona (F) - Manatee
Woods, Thimothee (M) - Strawberry Crest
Woon, Desmond (M) - Bloomingdale
Worck, Mynte (F) - Wiregrass Ranch
Wornick, Tristan (M) - Newsome
Wright, Allisha (F) - Lennard
Wright, Alyecia (F) - Plant City
Wright, D'emarie (F) - Lennard
Wright, Indyra (F) - Newsome
Wright, Jaden (M) - Venice
Wright, Ryan (M) - Palm Harbor University
Wright, Zamaria (F) - Tampa Bay Tech
Wroy, Azariah (F) - Haines City
Wu, Austin (M) - Newsome
Wyatt, Taliana (F) - Lakewood Ranch
Yaegers, Katherine (F) - Riverview (Sarasota)
Yemofio, Henry (M) - Riverview (Sarasota)
You, Cammie (F) - Wiregrass Ranch
Young, Aaliyah (F) - Sumner
Young, Akeim (M) - Plant City
Young, Aubrey (F) - Wiregrass Ranch
Young, Jamier (M) - East Lake
Young, Kodes (M) - Sunlake
Young, Sade (F) - Tampa Bay Tech
Zabrocki, Kaitlyn (F) - Sunlake
Zaccardo, Sienna (F) - East Lake
Zamarripa, Arturo (M) - Strawberry Crest
Zancara, Paul (M) - Sickles
Zawartko, Sophia (F) - Sickles
Zayas, Andras (M) - Tampa Bay Tech
Zdrojowy, Wyatt (M) - North Port
Zerpa, Jesus (M) - North Port
Zevin, Drew (M) - Sunlake
Zheng, Chloe (F) - Plant City
Zheng, Sophia (F) - Wiregrass Ranch
Zhou, Catherine (F) - Alonso
Ziegler, Joe (M) - Sarasota
Zitko, Michael (M) - Newsome
Zondor, Zoe (F) - Sarasota
Zorde, Matan (M) - Riverview (Sarasota)
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Tate, Lawrence
SR
Wharton
10.44
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
2
Cruz, Alex
SR
Wiregrass Ranch
10.49
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
3
Smith, Trae'Veon
SR
Plant City
10.61
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.6
4
Edmonds, Xayvien
JR
Largo
10.65
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
0.8
5
Howard, Damian
JR
North Port
10.67
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
1.2
6
Becker, Venald
SR
North Port
10.75
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
6
Ford, Kendrick
JR
Armwood
10.75
Hernando Invite
Mar 19, 2024
NWI
6
Stroud, Rukeem
JR
Tampa Bay Tech
10.75
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
9
Groves, Matthew
SR
Venice
10.80
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
2.8
10
Taylor, Janius
SR
Bartow
10.81
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.6
10
Bui-Hayes, Collin
JR
Durant
10.81
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
12
Pope, Quentin
SR
Durant
10.82
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
12
Williams, Terrance
SR
Winter Haven
10.82
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.6
12
Clark, Waltez
JR
Plant
10.82
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
15
Cole, Ramsey
JR
Manatee
10.83
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
2.8
15
Pringle, Girard
JR
Armwood
10.83
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
17
Mallary Jr, Dorian
JR
Lehigh
10.84
Dunbar Tiger Classic (Approved Sanctioned Meet)
Feb 24, 2024
-2.5
17
Bruce, Kai
SR
Sumner
10.84
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
19
Smith, Kei'Shawn
JR
Manatee
10.86
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-1.2
20
Jackson, Amauri
SR
Plant City
10.88
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.6
20
Christmas, Elijah
SR
Wharton
10.88
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
22
Galva, Darrell
SR
Bartow
10.89
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
1.3
23
Littleton, Graceson
JR
Wharton
10.91
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
NWI
23
West, Jared
SR
Wiregrass Ranch
10.91
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
25
Wilson, Tavauren
SO
Largo
10.94
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
26
Merritt, Michael
SO
Lennard
10.96
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
0.4
27
Cooper, Keanu
SO
Largo
10.97
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
28
Brown, Malik
SR
Sumner
10.99
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.3
28
Leon, Alexei
JR
Wiregrass Ranch
10.99
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.2
28
Tarver, Jordan
SO
Winter Haven
10.99
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
1.2
31
Stroud, Tyson
SO
Tampa Bay Tech
11.00
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.1
31
Wilson, Dallas
JR
Tampa Bay Tech
11.00
Middleton Tigers Senior Night 2024
Mar 20, 2024
NWI
31
Smith, Terrance
JR
Lehigh
11.00
CSN Invitational Powered by UnderArmour
Mar 2, 2024
1.5
34
Jackson, Ty'ron
JR
Manatee
11.03
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-1.2
34
Moss, III, Enoch
SR
Sumner
11.03
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.3
36
Jones, Avion
FR
Armwood
11.07
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.3
37
Daniel, Isaiah
SO
Tampa Bay Tech
11.08
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
38
Francis, Calvin
JR
Strawberry Crest
11.09
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.6
39
Robinson, Ja'Kiee
SO
Lehigh
11.10
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-1.3
40
Bordes, Joshua
JR
Haines City
11.12
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.5
41
Cuyler, Adonis
FR
Lake Gibson
11.13
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.5
42
Platt, Deylen
SR
Venice
11.15
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
4.0
42
Toefield, Ryan
JR
Newsome
11.15
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
44
Laing, Gabriel
SR
Sickles
11.16
FHSAA Leto 4/5/2024
Apr 5, 2024
NWI
44
Brown, Isaiah
SO
Winter Haven
11.16
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.6
46
Gray, Noah
SO
Tampa Bay Tech
11.20
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
46
Williams, Treon
SO
Plant City
11.20
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
0.4
48
Murray, Tavares
JR
Bartow
11.22
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.6
48
Hendricks, Kaiden
SR
Sumner
11.22
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.3
50
Lake, Edward
JR
George Jenkins
11.23
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
1.3
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Uvieghara, Rachael
SR
Palm Harbor University
11.57
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
1.5
2
Long, Keira
FR
Tampa Bay Tech
11.85
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
3
Murray, Desirae
SO
Winter Haven
11.92
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
3.5
4
McClinton, Laiana
SO
Largo
11.95
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
1.6
4
Sterling, Olivia
SR
Armwood
11.95
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2.9
6
Jones, Alexia
JR
Largo
12.10
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
1.6
7
Street, Geriah
SO
George Jenkins
12.19
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
3.5
8
Conoly, Ashari
FR
Winter Haven
12.22
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
3.9
9
Woods, Aviona
SR
Manatee
12.34
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
3.4
10
Henry, Dashanique
JR
Winter Haven
12.40
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
0.5
11
Reynoso, Eva
FR
Lennard
12.41
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.9
12
Gallishaw, Shaia
JR
George Jenkins
12.43
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
3.5
13
Gary, Torrie
SR
Lehigh
12.44
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
1.9
14
Miller, Kaelyn
SR
Wharton
12.49
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
15
Mapp, Kyndall
SO
Sunlake
12.53
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.3
16
Jackson, Taylor
SO
Wharton
12.56
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.3
17
Baroulette, Evionna
SR
Sumner
12.57
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
18
Branche, Isabelle
JR
Newsome
12.58
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
1.4
19
Williams, Synaejah
FR
Venice
12.61
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
19
Mack, Airis
JR
Largo
12.61
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.6
21
Smith, Namarrah
FR
Wiregrass Ranch
12.66
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
1.4
22
Canaday, Zebrielle
SO
Haines City
12.71
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
2.2
22
Louisme, Alana
SO
Lehigh
12.71
CSN Invitational Powered by UnderArmour
Mar 2, 2024
2.4
24
Patterson, Kyra
SR
George Steinbrenner
12.72
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
NWI
25
Rose, Jayana
SR
George Jenkins
12.75
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.9
26
Denson, Tristan
SO
Bartow
12.76
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.9
27
Uvieghara, Giselle
JR
Palm Harbor University
12.77
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
+0.0
28
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
12.78
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
0.5
28
Hendrix, Lillyann
SR
Bartow
12.78
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.9
30
Meadows, Sarah
JR
Palm Harbor University
12.80
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.3
30
France, Jasmine
FR
Sarasota
12.80
Lakewood Ranch JV Meet 2024
Mar 19, 2024
1.1
32
Tolbert, Tamia
SO
Armwood
12.82
FHSAA Leto 4/5/2024
Apr 5, 2024
NWI
33
Porter, Joyah
JR
Largo
12.85
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
0.4
33
Algarin, Naileany Encannacion
JR
Bartow
12.85
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.9
35
Adonteng, Giuliana
JR
Winter Haven
12.88
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.9
36
Williams, Michaelah
FR
George Jenkins
12.93
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
-0.1
36
Fulton, Ah'Mantinik
JR
Armwood
12.93
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.6
38
De Souza, Melany
SO
Newsome
12.94
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.6
39
Harwell, Jewel
SR
Sumner
12.95
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
NWI
40
Taylor, Campbell
SR
Sunlake
12.96
Cypress Creek Wesley Chapel Sprint Series
Mar 20, 2024
NWI
41
Brunt, Sarah
JR
Newsome
12.97
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.3
42
Martinez, Layla
SR
Land O'Lakes
12.98
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
NWI
42
Evans, Paige
JR
Venice
12.98
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
44
Luster, Amari
SO
Sumner
12.99
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
NWI
45
Anderson, Kourtney
SO
Tampa Bay Tech
13.00
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
1.4
46
Cordt, Haley
JR
Sunlake
13.02
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.6
46
Curry, Mia
JR
Bartow
13.02
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.1
46
Hyde, Kaycie
JR
Sunlake
13.02
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
3.7
49
Smalls, Denylah
SO
Manatee
13.06
Palmetto freshman/Sophomore Championship
Apr 2, 2024
NWI
50
Kerlegrand, Adrianna
SO
Winter Haven
13.07
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
2.2
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Groves, Matthew
SR
Venice
21.55
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
2
Edmonds, Xayvien
JR
Largo
21.67
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
1.2
2
Williams, Terrance
SR
Winter Haven
21.67
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.3
4
Mallary Jr, Dorian
JR
Lehigh
21.75
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
-0.5
4
Taylor, Janius
SR
Bartow
21.75
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.3
6
Alvena, Hakeem
SR
Poinciana
21.77
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.5
7
Howard, Damian
JR
North Port
21.80
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
8
Bruce, Kai
SR
Sumner
21.90
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
9
Anderson, Mekhi
SR
Armwood
21.97
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
9
Smith, Kei'Shawn
JR
Manatee
21.97
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-0.5
11
Smith, Trae'Veon
SR
Plant City
21.99
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.5
11
Platt, Deylen
SR
Venice
21.99
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
1.7
13
Ford, Kendrick
JR
Armwood
22.06
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.2
14
Becker, Venald
SR
North Port
22.12
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
15
Cruz, Alex
SR
Wiregrass Ranch
22.13
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
16
Merritt, Michael
SO
Lennard
22.16
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.6
17
Tarver, Jordan
SO
Winter Haven
22.17
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
1.7
18
Bui-Hayes, Collin
JR
Durant
22.18
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.9
19
Pope, Quentin
SR
Durant
22.27
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.9
20
Stroud, Rukeem
JR
Tampa Bay Tech
22.28
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.2
21
Robinson, Ja'Kiee
SO
Lehigh
22.37
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-0.5
22
Sharpe, Ethan
SR
Sickles
22.39
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
NWI
23
Christmas, Elijah
SR
Wharton
22.41
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
2.8
24
Newton, David
SR
Largo
22.43
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
NWI
24
Bordes, Joshua
JR
Haines City
22.43
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.3
26
Smith, Terrance
JR
Lehigh
22.44
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
0.2
26
Armstrong, Jabari
JR
George Steinbrenner
22.44
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
28
Williams, Treon
SO
Plant City
22.45
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
28
Norton Jr., Adarius
SO
Tampa Bay Tech
22.45
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
30
Brown, Malik
SR
Sumner
22.47
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
31
Wilson, Dallas
JR
Tampa Bay Tech
22.56
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
-1.5
32
Battle, Sean
JR
Lehigh
22.59
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
0.2
33
West, Jared
SR
Wiregrass Ranch
22.60
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5.5
34
Gambrell, Christian
JR
Durant
22.62
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.1
35
Davis, Jason
SR
Plant City
22.66
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.1
36
Cole, Ramsey
JR
Manatee
22.69
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
NWI
37
Morris Jr. , Dontae
SR
Tampa Bay Tech
22.70
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
38
Leon, Alexei
JR
Wiregrass Ranch
22.74
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
2.6
38
Jackson, Amauri
SR
Plant City
22.74
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.5
40
Jackson, Ty'ron
JR
Manatee
22.75
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
NWI
41
Cooper, Keanu
SO
Largo
22.77
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
0.2
41
Galva, Darrell
SR
Bartow
22.77
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
3.0
43
Brown, Isaiah
SO
Winter Haven
22.78
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.2
44
Marshall, Tony
JR
Plant City
22.81
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
-2.0
44
Patel, Keenan
SR
George Steinbrenner
22.81
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.3
46
Grant, Tyler
JR
Sumner
22.82
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
46
Edwards, Amarion
FR
Lennard
22.82
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
46
Castillo, Simon
JR
Bloomingdale
22.82
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
49
Staten, Jaylen
SR
Lennard
22.90
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.3
50
Scott, Brayden
FR
Winter Haven
22.92
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.1
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Uvieghara, Rachael
SR
Palm Harbor University
23.60
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
1.0
2
Long, Keira
FR
Tampa Bay Tech
24.34
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.6
3
McClinton, Laiana
SO
Largo
24.35
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
1.4
4
Henry, Dashanique
JR
Winter Haven
24.40
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
5
Jones, Alexia
JR
Largo
24.59
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
1.4
6
Murray, Desirae
SO
Winter Haven
24.97
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
7
Patterson, Kyra
SR
George Steinbrenner
25.11
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.2
8
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
25.17
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.5
9
Sterling, Olivia
SR
Armwood
25.20
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
10
Street, Geriah
SO
George Jenkins
25.25
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
11
Reynoso, Eva
FR
Lennard
25.39
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.6
12
Uvieghara, Giselle
JR
Palm Harbor University
25.46
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
1.0
13
Woods, Aviona
SR
Manatee
25.70
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
NWI
14
Gary, Torrie
SR
Lehigh
25.74
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
+0.0
15
France, Jasmine
FR
Sarasota
25.79
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
0.8
16
Miller, Kaelyn
SR
Wharton
25.85
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
17
Conoly, Ashari
FR
Winter Haven
25.91
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
2.0
18
Hendrix, Lillyann
SR
Bartow
25.98
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.3
19
Baroulette, Evionna
SR
Sumner
26.03
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.6
20
Cineas, Ayanna
SO
Tampa Bay Tech
26.04
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
20
Algarin, Naileany Encannacion
JR
Bartow
26.04
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.3
22
Denson, Tristan
SO
Bartow
26.06
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
22
Gallishaw, Shaia
JR
George Jenkins
26.06
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
24
Jackson, Taylor
SO
Wharton
26.09
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
+0.0
25
Adonteng, Giuliana
JR
Winter Haven
26.13
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
0.4
26
Taylor, Mariah
SR
East Lake
26.15
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
-0.4
26
Sampson, Amirah
SO
Lennard
26.15
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2.6
26
Branche, Isabelle
JR
Newsome
26.15
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
29
DUNBAR, DEMI
FR
Manatee
26.19
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
+0.0
30
Louisme, Alana
SO
Lehigh
26.25
2024 South Fort Myers Wolfpack Invitational Sanctioned
Mar 15, 2024
0.9
31
Williams, Synaejah
FR
Venice
26.26
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
31
Geter, Sanaa
SR
Lehigh
26.26
Lehigh Invitational
Apr 12, 2024
NWI
33
McBride, Jaa'Ln
SR
George Jenkins
26.27
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
NWI
34
Smith, Rianne
SO
Lehigh
26.34
Lehigh Invitational
Apr 12, 2024
NWI
35
Higgins, Hayden
FR
East Lake
26.36
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
-0.4
36
Mapp, Kyndall
SO
Sunlake
26.40
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
37
Rose, Jayana
SR
George Jenkins
26.48
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.3
38
Martinez, Layla
SR
Land O'Lakes
26.51
Wildwood Wildcat Spring Break Invitational
Mar 12, 2024
NWI
39
Kerlegrand, Adrianna
SO
Winter Haven
26.52
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
NWI
39
Williams, Michaelah
FR
George Jenkins
26.52
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.3
41
Gifford, Talea
SR
Winter Haven
26.53
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
2.1
42
Gordon, Nyajah
SR
Wharton
26.55
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
NWI
43
Knighton, Imani
JR
Largo
26.57
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
0.9
44
Mack, Airis
JR
Largo
26.63
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
1.1
45
Bull, McKenzie
SO
Bartow
26.74
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.2
46
Porter, Joyah
JR
Largo
26.77
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
0.8
47
Foster, Camille
FR
Plant
26.79
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
47
Smith, Katrina
SO
Ridge Community
26.79
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.2
49
Smalls, Denylah
SO
Manatee
26.80
Palmetto freshman/Sophomore Championship
Apr 2, 2024
NWI
50
Brunt, Sarah
JR
Newsome
26.81
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Groves, Matthew
SR
Venice
47.92
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
2
Mallary Jr, Dorian
JR
Lehigh
48.03
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
3
Morris Jr. , Dontae
SR
Tampa Bay Tech
49.19
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
4
Campbell, Camren
SR
Tampa Bay Tech
49.21
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
5
Bean, Bonshavior
SR
Manatee
49.79
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
6
Brown, Jihad
SR
Bartow
49.80
Davenport - Bronco Invitational 2024
Mar 2, 2024
7
Newton, David
SR
Largo
49.90
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
8
Bruce, Kai
SR
Sumner
49.96
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
9
Spearin, Mason
SR
Wiregrass Ranch
50.12
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
9
Metcalf, Brandon
SR
Sumner
50.12
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
11
Alvena, Hakeem
SR
Poinciana
50.17
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
12
Tarver, Jordan
SO
Winter Haven
50.26
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
13
Littleton, Graceson
JR
Wharton
50.30
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
14
Butler, Rayshawn
FR
Lake Gibson
50.36
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
15
Grant, Tyler
JR
Sumner
50.38
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
16
Sharpe, Ethan
SR
Sickles
50.55
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
17
Battle, Sean
JR
Lehigh
50.56
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
18
Burns, Dorian
SO
Lennard
50.66
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
19
Montgomery, Louis
JR
Venice
50.69
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
20
McCalla, Jah'son
SO
George Jenkins
50.92
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
21
Watson, Cooper
JR
Bloomingdale
50.94
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
22
Toohey, Cade
SR
Wharton
51.06
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
23
McCray, Raleigh
SR
Wharton
51.08
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
24
Taylor, Tre'Shawn
SR
Sumner
51.12
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
25
Lovely, Brenton
SR
Mitchell
51.20
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
26
Desrosiers, Jewlensky
JR
Ridge Community
51.21
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
27
Stubbs, Amari
JR
Tampa Bay Tech
51.33
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
28
Shannon, Farrakhan
JR
Manatee
51.38
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
29
Isaiac, Santonyo
JR
Tampa Bay Tech
51.43
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
30
Kearney, Michael
SO
Winter Haven
51.45
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
31
Hicks, Tyeson
SR
Durant
51.50
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
32
Tubbs, Jackson
JR
Wiregrass Ranch
51.61
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
33
Fernandez, Sunel
SR
Sickles
51.63
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
34
Fernandez, Lazaro
SR
Bloomingdale
51.86
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
35
Wilson, Aaron
JR
Riverview
51.96
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
36
Merritt, Michael
SO
Lennard
51.98
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
37
Durham, Ahmad
SO
Armwood
52.02
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
38
Green , Malykih
SR
Ridge Community
52.06
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
39
PATTERSON, JERMIAH
FR
Manatee
52.08
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
39
Merriman, Nathan
FR
Sunlake
52.08
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
41
Brown, Malik
SR
Sumner
52.11
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
41
Del Puerto, Alexander
JR
Celebration
52.11
Mike Clemens Classic (Kowboy)
Mar 27, 2024
43
Porter, Ryan
SO
Durant
52.12
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
43
Clark, Chase
SO
Largo
52.12
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
45
Lombardi, Damien
FR
Venice
52.14
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
46
Williams, Mekhi
FR
Lennard
52.17
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
47
Mitchell, Michael
FR
Tampa Bay Tech
52.27
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
48
McCormes, JaQuel
SR
Winter Haven
52.29
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
49
Ramalho, Michael
SO
Riverview (Sarasota)
52.35
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
50
Nalley, Zachary
JR
Newsome
52.44
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Henry, Dashanique
JR
Winter Haven
55.89
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
2
Jones, Alexia
JR
Largo
56.10
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
3
Gary, Torrie
SR
Lehigh
56.64
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
4
Long, Keira
FR
Tampa Bay Tech
56.72
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
5
Uvieghara, Rachael
SR
Palm Harbor University
57.23
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
6
Uvieghara, Giselle
JR
Palm Harbor University
57.71
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
7
McBride, Jaa'Ln
SR
George Jenkins
57.80
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
8
Mach, Makenna
SR
Bloomingdale
57.88
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
9
Smith, Rianne
SO
Lehigh
58.14
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
10
Sampson, Amirah
SO
Lennard
58.18
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
11
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
58.19
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
12
Williams, Michaelah
FR
George Jenkins
58.22
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
13
Williams, Tequilla
SR
Sumner
58.70
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
14
Cineas, Ayanna
SO
Tampa Bay Tech
58.95
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
15
DUNBAR, DEMI
FR
Manatee
59.01
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
16
Street, Geriah
SO
George Jenkins
59.07
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
17
Balba, Anna
JR
Celebration
59.60
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
18
Smith, Brenda
SR
North Port
59.80
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
19
McClinton, Laiana
SO
Largo
59.95
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
20
Robinson, Atarah
SO
Venice
1:00.29
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
21
Miller, Kaelyn
SR
Wharton
1:00.56
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
22
Kilkelly, Patricia
JR
Alonso
1:00.58
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
22
Hambrick, Malia
SO
North Port
1:00.58
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
24
Croney, Michelle
SR
Venice
1:00.66
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
25
Fleming, Victoria
SO
Wiregrass Ranch
1:00.90
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
26
Cline, Taylor
SR
Strawberry Crest
1:00.94
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
27
France, Jasmine
FR
Sarasota
1:00.95
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
28
Murray, Desirae
SO
Winter Haven
1:01.03
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
28
Stephens, Emma
JR
Sunlake
1:01.03
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
30
Bull, McKenzie
SO
Bartow
1:01.41
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
31
Weekes, Marissa
SR
Ridge Community
1:01.62
Frostproof - The Ridge Open 2024
Mar 23, 2024
32
Branche, Isabelle
JR
Newsome
1:01.82
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
33
Kerlegrand, Adrianna
SO
Winter Haven
1:01.83
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
34
Choe , Lillian
FR
George Jenkins
1:01.95
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
35
Veazey, Addy
FR
East Lake
1:01.96
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
36
Houghton, Aaniyah
SO
George Steinbrenner
1:01.99
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
37
Smalls, Denylah
SO
Manatee
1:02.01
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
38
Juden, Evelyn
FR
Celebration
1:02.11
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
39
Foster, Camille
FR
Plant
1:02.14
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
40
Igot, Felicity
JR
Palmetto Ridge
1:02.23
Bishop Verot - Lady Viking Classic 2024
Mar 7, 2024
41
Querette, Keana
JR
Tampa Bay Tech
1:02.37
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
42
Colon, Allison
FR
George Steinbrenner
1:02.66
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
43
Albritton, Savannah
JR
George Jenkins
1:02.69
Lake Region HS Distance Carnival 2024
Mar 5, 2024
44
McLeod, Ryann
JR
Plant
1:02.71
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
45
Lee, Olivia
SO
Venice
1:02.73
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
46
Martinez, Layla
SR
Land O'Lakes
1:02.78
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
47
Green, Nina
SR
Wharton
1:02.84
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
48
Martinez, Bianca
SR
Sunlake
1:02.86
Sac East Conference
Apr 19, 2024
49
Crawford, Amaya
SO
Newsome
1:02.93
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
50
Ash, Dai'onna
JR
Lake Gibson
1:02.95
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Spearin, Mason
SR
Wiregrass Ranch
1:55.53
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2
Hindman, Joshua
SR
Sunlake
1:56.63
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
3
Metcalf, Brandon
SR
Sumner
1:57.76
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
4
Foster, Santiago
JR
Newsome
1:57.86
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
5
Toohey, Cade
SR
Wharton
1:58.35
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
6
Witherow, Brandon
JR
Bloomingdale
1:58.49
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
7
Lee, Levi
JR
Poinciana
1:58.50
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
8
Gray, Cyron
JR
Wharton
1:58.81
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
9
Torres, Felipe
SR
Poinciana
1:59.08
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
10
Palmer, Spencer
SR
Venice
1:59.39
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
11
Dirks, George
SR
Plant
1:59.40
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
12
McDonald, Patrik
JR
Venice
1:59.92
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
13
Leatt, Jonathan
JR
Lakewood Ranch
2:00.12
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
13
Chesser, Cooper
JR
Sickles
2:00.12
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
15
Desrosiers, Jewlensky
JR
Ridge Community
2:00.17
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
16
Robinson, Derek
JR
Lakewood Ranch
2:00.29
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
17
Baker, Caden
JR
George Jenkins
2:00.37
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
18
Hindman, Christian
SO
Sunlake
2:00.70
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
19
Kryk, Carson
JR
Palm Harbor University
2:00.81
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
19
Biller, Austin
JR
Sarasota
2:00.81
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
21
Tubbs, Jackson
JR
Wiregrass Ranch
2:00.88
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
22
Storino, Matteo
SO
North Port
2:01.35
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
23
Fornes, Christopher
SR
Palmetto Ridge
2:01.41
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
24
Skaggs, Ben
JR
Riverview (Sarasota)
2:01.47
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
25
Wagner, Michael
JR
Lakewood Ranch
2:01.64
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
26
Cleversey, Jack
SR
Sumner
2:01.83
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
26
Campbell, Moses
SO
Newsome
2:01.83
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
28
Hagner, Colin
SO
George Jenkins
2:01.94
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
29
Durham, Ahmad
SO
Armwood
2:02.06
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
30
Sessions, Caden
SR
Land O'Lakes
2:02.14
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
31
Morales, Nehemiah
SR
Land O'Lakes
2:02.39
Sac East Conference
Apr 19, 2024
32
Ward, Brady
SR
Sumner
2:02.43
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
33
Bernard, Danai
SO
Strawberry Crest
2:02.53
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
34
Holmes, Zac
SR
Riverview (Sarasota)
2:02.76
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
35
Glover, Zachary
JR
Sickles
2:02.89
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
36
DeWitt, Jamin
JR
George Steinbrenner
2:03.43
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
37
Howdeshell, Isaiah
FR
Largo
2:03.55
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
38
Cavalleri, Angelo
JR
East Lake
2:03.97
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
39
DiMuzio, Anthony
JR
Newsome
2:04.01
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
40
Peifer, Brady
JR
George Steinbrenner
2:04.09
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
41
Cernansky, Andrew
SO
Venice
2:04.16
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
42
Schreiner, Zachery
JR
Sarasota
2:04.20
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
43
Manalo, Kaden
SR
Wiregrass Ranch
2:04.25
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
44
Butler, Rayshawn
FR
Lake Gibson
2:04.33
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
45
Leisure, Keagan
SR
Bloomingdale
2:04.60
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
46
DiFranco, Michael
SR
Plant
2:04.74
Robinson Quad Meet
Mar 19, 2024
47
Aspinall, Samuel
JR
George Steinbrenner
2:04.86
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
48
Waltz, Brody
SO
Palm Harbor University
2:05.27
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
49
Ress, Landon
SR
Strawberry Crest
2:05.35
Chamberlain Quad
Feb 23, 2024
50
Homer, Cole
SR
Sarasota
2:05.38
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Robinson, Atarah
SO
Venice
2:16.44
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
2
McBride, Jaa'Ln
SR
George Jenkins
2:16.84
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
3
Del Pizzo, Gianna
SR
Lehigh
2:17.82
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
4
Mach, Makenna
SR
Bloomingdale
2:18.39
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
5
Hambrick, Malia
SO
North Port
2:18.59
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
6
Anderson, Reese
SR
Newsome
2:22.57
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
7
Schmitt, Ava
JR
Wiregrass Ranch
2:22.92
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
8
Chatman, Avery
SO
East Lake
2:22.99
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
9
Fisher, Katherine
JR
Plant
2:24.57
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
10
Williams, Abigail
SR
Sunlake
2:24.72
Sac East Conference
Apr 19, 2024
11
Antczak, Aubri
SO
Sarasota
2:24.95
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
12
Snee, Brooke
SO
George Steinbrenner
2:25.37
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
13
Strahle, Samantha
JR
Palmetto Ridge
2:25.38
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
14
Williams, Tequilla
SR
Sumner
2:25.85
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
15
Harrar, Rachel
JR
Newsome
2:25.88
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
16
Gaona-Zelaya, Natalia
FR
Wiregrass Ranch
2:26.02
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
17
Adams, Savannah
JR
Lakewood Ranch
2:26.84
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
18
Kelley, Isabel
SO
Riverdale
2:26.93
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
19
Robbins, Carly
JR
Celebration
2:26.99
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
20
Maclean, Mackenzie
JR
Venice
2:27.09
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
21
Wilcox, Katelin
FR
Sunlake
2:27.16
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
22
Tine, Alexia
JR
Riverview
2:27.31
Tampa Jesuit Meet #2
Mar 20, 2024
23
Juden, Evelyn
FR
Celebration
2:27.34
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
24
Grajalez, Indy
JR
Sarasota
2:27.56
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
25
Laferty, Taylor
SO
Durant
2:27.77
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
26
Spiegel, Olivia
JR
Lakewood Ranch
2:27.94
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
27
Johnson, Maggie
SR
Plant
2:28.25
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
28
Sieve, Sierra
JR
Venice
2:28.95
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
29
Scott, Moriah
SR
Plant
2:29.04
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
30
Choe , Lillian
FR
George Jenkins
2:29.23
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
31
Taylor, Megan
FR
North Port
2:29.68
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
32
Spangler, Ava
FR
Newsome
2:29.79
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
33
Parada Garcia, Ligia
JR
George Steinbrenner
2:29.96
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
34
Gordon, Caitlyn
SR
Tampa Bay Tech
2:30.07
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
35
DiTinno, Evangeline
JR
Wharton
2:30.27
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
36
Tenaglia, Noelle
SO
Riverview (Sarasota)
2:30.53
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
37
Sweiderk, Jaime
SO
Venice
2:30.57
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
38
Frazier, Jordyn
SR
Winter Haven
2:30.92
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
39
Ryan, Julia
FR
Palm Harbor University
2:31.01
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
40
Cline, Taylor
SR
Strawberry Crest
2:31.24
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
40
Ben David, Lia
FR
Plant
2:31.24
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
42
Flowers, Sabrina
JR
Bloomingdale
2:31.43
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
43
Weber, Marissa
SR
East Lake
2:31.75
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
44
Vaira, Mya
JR
Newsome
2:32.07
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
45
Edgar, Amelia
SR
Plant
2:32.31
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
46
Turner, Amber
SR
North Port
2:32.58
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
47
Ogrady, Madeline
JR
Newsome
2:32.94
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
48
Daverio, Alexa
JR
Sarasota
2:33.12
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
49
Mulligan, Julia
FR
Lakewood Ranch
2:33.21
Tarpon Invitational
Mar 21, 2024
50
Cardenas, Sophia
FR
Riverview (Sarasota)
2:33.30
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Witherow, Brandon
JR
Bloomingdale
4:21.13
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
2
Hindman, Joshua
SR
Sunlake
4:21.99
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Baker, Caden
JR
George Jenkins
4:22.91
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
4
Lee, Levi
JR
Poinciana
4:25.15
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
5
Clark, Hayden
JR
Palmetto Ridge
4:25.89
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
6
Glover, Zachary
JR
Sickles
4:26.00
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
7
Pugh, Nicholas
SR
George Steinbrenner
4:26.07
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
8
Sessions, Caden
SR
Land O'Lakes
4:26.10
Sac East Conference
Apr 19, 2024
9
Uhrig, Joshua
SR
Newsome
4:26.47
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
10
Foster, Santiago
JR
Newsome
4:26.59
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
11
Skaggs, Ben
JR
Riverview (Sarasota)
4:27.06
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
12
Robinson, Derek
JR
Lakewood Ranch
4:27.52
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
13
Chesser, Cooper
JR
Sickles
4:27.73
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
14
Leatt, Jonathan
JR
Lakewood Ranch
4:28.02
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
15
Goldberg, Ben
JR
Plant
4:29.51
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
16
Palmer, Spencer
SR
Venice
4:29.63
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
17
Cavalleri, Angelo
JR
East Lake
4:29.69
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
18
Dirks, George
SR
Plant
4:30.32
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
19
Waltz, Brody
SO
Palm Harbor University
4:30.54
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
20
Culpepper, Cade
JR
Sunlake
4:30.60
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
21
DiFranco, Michael
SR
Plant
4:31.24
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
22
Hindman, Christian
SO
Sunlake
4:31.33
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
23
MacDonald, Robert
SO
Strawberry Crest
4:32.25
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
24
Peifer, Brady
JR
George Steinbrenner
4:33.34
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
25
Malone, Jason
SR
Land O'Lakes
4:33.54
Sac East Conference
Apr 19, 2024
26
McDonald, Patrik
JR
Venice
4:33.58
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
27
Webb, Nathan
JR
Land O'Lakes
4:33.59
Sac East Conference
Apr 19, 2024
28
Cicilioni, Grayson
SO
Sarasota
4:33.91
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
29
Petty, Donovan
SR
Newsome
4:34.43
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
30
Pollard, Asher
JR
Alonso
4:34.63
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
31
Martin, Luca
SO
George Steinbrenner
4:35.04
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
32
Brown, Oscar
SO
Sunlake
4:35.19
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
33
Tubbs, Jackson
JR
Wiregrass Ranch
4:35.42
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
34
DiMuzio, Anthony
JR
Newsome
4:35.44
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
35
DeWitt, Jamin
JR
George Steinbrenner
4:35.60
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
36
Robison, Johnathan
FR
Newsome
4:35.82
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
37
Thornton, Logan
JR
Palm Harbor University
4:36.17
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
38
Otero, Samuel
JR
George Jenkins
4:36.29
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
39
Morales, Nehemiah
SR
Land O'Lakes
4:36.87
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
40
Hagner, Colin
SO
George Jenkins
4:37.20
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
41
Rivera, Vicente
JR
Lakewood Ranch
4:37.40
Tarpon Invitational
Mar 21, 2024
42
Boggs, Hunter
SR
Wiregrass Ranch
4:37.56
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
43
Kryk, Carson
JR
Palm Harbor University
4:37.69
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
44
Abanses, Joaquin
JR
Sunlake
4:37.78
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
45
Cooper, Preston
JR
Alonso
4:38.88
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
46
Schousboe, Christian
JR
George Steinbrenner
4:39.41
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
47
Pavlica, Brady
SR
Mitchell
4:40.37
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
48
Howdeshell, Isaiah
FR
Largo
4:40.56
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
49
Smith, Cordell
JR
Newsome
4:40.95
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
50
Palmer, Elijah
SR
Venice
4:41.10
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Del Pizzo, Gianna
SR
Lehigh
5:01.37
CSN Invitational Powered by UnderArmour
Mar 2, 2024
2
Nelson, Rylee
FR
Plant
5:11.38
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
3
Schmitt, Ava
JR
Wiregrass Ranch
5:12.36
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
4
Hambrick, Malia
SO
North Port
5:12.41
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
5
Anderson, Reese
SR
Newsome
5:14.15
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
6
Wilcox, Katelin
FR
Sunlake
5:14.84
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
7
Maclean, Mackenzie
JR
Venice
5:15.93
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
8
Grajalez, Indy
JR
Sarasota
5:17.34
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
9
Chatman, Avery
SO
East Lake
5:17.42
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
10
Antczak, Aubri
SO
Sarasota
5:17.45
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
11
Gaona-Zelaya, Natalia
FR
Wiregrass Ranch
5:19.33
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
12
Tine, Alexia
JR
Riverview
5:21.61
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
13
Ben David, Lia
FR
Plant
5:22.88
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
14
Williams, Abigail
SR
Sunlake
5:22.90
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
15
Peifer, Blake
FR
George Steinbrenner
5:24.16
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
16
DiTinno, Evangeline
JR
Wharton
5:25.99
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
17
Grider, Elle
SR
Plant
5:26.05
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
18
Edgar, Amelia
SR
Plant
5:27.20
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
19
Schaub, Logan
SO
Riverview (Sarasota)
5:27.39
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
20
Zabrocki, Kaitlyn
FR
Sunlake
5:31.21
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
21
Spiegel, Olivia
JR
Lakewood Ranch
5:31.35
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
22
Daverio, Alexa
JR
Sarasota
5:31.45
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
23
Fisher, Katherine
JR
Plant
5:31.50
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
24
McBride, Jaade
SR
George Jenkins
5:32.14
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
25
Johnson, Abbey
SO
Wiregrass Ranch
5:32.67
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
26
Vallejo, Kaylee
FR
Riverview
5:33.52
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
27
Foster, Leah
FR
Sunlake
5:33.64
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
28
David, Mckenzie
SR
George Steinbrenner
5:35.54
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
29
Strahle, Samantha
JR
Palmetto Ridge
5:37.70
2024 CCAC Championship
Apr 10, 2024
30
Harrar, Rachel
JR
Newsome
5:38.87
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
31
Johnson, Maggie
SR
Plant
5:39.47
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
32
Morin, Hannah
SO
George Steinbrenner
5:40.19
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
33
Sieve, Sierra
JR
Venice
5:40.63
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
34
Kelley, Ansley
SR
Riverdale
5:41.13
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
35
Sweiderk, Jaime
SO
Venice
5:42.74
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
36
Laferty, Taylor
SO
Durant
5:43.28
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
37
Clark, Aurora
JR
Plant
5:43.43
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
38
Ogrady, Madeline
JR
Newsome
5:43.66
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
39
Catanese, Isabel
FR
Plant
5:44.51
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
40
Snee, Brooke
SO
George Steinbrenner
5:45.08
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
41
Sarakun, Lily
SR
Mitchell
5:45.64
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
42
Cernansky, Darcy
SR
Venice
5:45.91
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
43
Lopez, Jasmine
SO
Sumner
5:46.67
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
44
Colburn, Deborah
FR
Newsome
5:46.98
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
45
Mulligan, Julia
FR
Lakewood Ranch
5:47.78
Palmetto freshman/Sophomore Championship
Apr 2, 2024
46
Alagal, Sydnie
SR
Wiregrass Ranch
5:47.84
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
47
Sprague, Kiara
JR
Largo
5:48.23
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
48
Aeschleman, Ainsley
SO
George Steinbrenner
5:48.33
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
49
Reburn, Claire
FR
Celebration
5:48.56
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
50
Vaira, Mya
JR
Newsome
5:49.51
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Witherow, Brandon
JR
Bloomingdale
9:30.61
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Cavalleri, Angelo
JR
East Lake
9:35.70
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
3
Sessions, Caden
SR
Land O'Lakes
9:37.85
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Baker, Caden
JR
George Jenkins
9:39.15
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
5
Brown, Oscar
SO
Sunlake
9:40.30
Sac East Conference
Apr 19, 2024
6
Peifer, Brady
JR
George Steinbrenner
9:41.75
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
7
Glover, Zachary
JR
Sickles
9:41.86
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
8
Culpepper, Cade
JR
Sunlake
9:42.12
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
9
Hindman, Joshua
SR
Sunlake
9:42.18
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
10
Clark, Hayden
JR
Palmetto Ridge
9:42.80
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
11
Pugh, Nicholas
SR
George Steinbrenner
9:43.54
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
12
Goldberg, Ben
JR
Plant
9:45.62
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
13
Dirks, George
SR
Plant
9:45.71
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
14
Uhrig, Joshua
SR
Newsome
9:48.69
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
15
Cicilioni, Grayson
SO
Sarasota
9:51.59
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
16
Martin, Luca
SO
George Steinbrenner
9:52.18
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
17
Petty, Donovan
SR
Newsome
9:52.95
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
18
Russ, Ethan
SR
George Steinbrenner
9:55.01
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
19
Robinson, Derek
JR
Lakewood Ranch
9:57.44
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
20
DiFranco, Michael
SR
Plant
9:57.81
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
21
Hagner, Colin
SO
George Jenkins
9:59.64
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
22
Pollard, Asher
JR
Alonso
10:00.30
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
23
Boggs, Hunter
SR
Wiregrass Ranch
10:00.41
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
24
Palmer, Elijah
SR
Venice
10:00.46
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
25
Schousboe, Christian
JR
George Steinbrenner
10:00.61
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
26
Leatt, Jonathan
JR
Lakewood Ranch
10:00.70
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
27
Rivera, Vicente
JR
Lakewood Ranch
10:00.97
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
28
Cooper, Preston
JR
Alonso
10:01.92
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
29
Thornton, Logan
JR
Palm Harbor University
10:02.95
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
30
Moore, Donald
SR
Sumner
10:03.22
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
31
Skaggs, Ben
JR
Riverview (Sarasota)
10:03.23
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
32
Otero, Samuel
JR
George Jenkins
10:03.54
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
33
Malone, Jason
SR
Land O'Lakes
10:03.56
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
34
Waltz, Brody
SO
Palm Harbor University
10:05.29
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
35
DiMuzio, Anthony
JR
Newsome
10:05.67
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
36
Webb, Nathan
JR
Land O'Lakes
10:05.92
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
37
Bhatia, Avi
FR
Wiregrass Ranch
10:06.43
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
38
Munoz, Jorge
JR
George Steinbrenner
10:07.24
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
39
Castrillo, Marcus
JR
Palmetto Ridge
10:10.67
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
40
Gutman, Austin
JR
Mitchell
10:11.54
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
41
Parada, Pablo
SR
Newsome
10:12.73
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
42
Purdy, Ryan
JR
Riverview (Sarasota)
10:13.22
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
43
Foster, Santiago
JR
Newsome
10:16.94
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
44
Lee, Levi
JR
Poinciana
10:17.41
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
45
Garces, Jacob
FR
George Jenkins
10:17.55
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
46
Pheffer, Wesley
SR
Wiregrass Ranch
10:17.73
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
47
MacDonald, Robert
SO
Strawberry Crest
10:18.11
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
48
Smith, Cordell
JR
Newsome
10:18.26
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
49
Clark, Dawson
SR
Sarasota
10:18.84
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
50
Reeves, Bryce
SR
Sunlake
10:19.13
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Antczak, Aubri
SO
Sarasota
11:04.22
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Del Pizzo, Gianna
SR
Lehigh
11:06.75
Dunbar Tiger Classic (Approved Sanctioned Meet)
Feb 24, 2024
3
Wilcox, Katelin
FR
Sunlake
11:07.50
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Kelley, Ansley
SR
Riverdale
11:10.94
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
5
Nelson, Rylee
FR
Plant
11:13.67
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
Gaona-Zelaya, Natalia
FR
Wiregrass Ranch
11:15.32
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
7
Hambrick, Malia
SO
North Port
11:16.38
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
8
Anderson, Reese
SR
Newsome
11:22.87
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
9
Williams, Abigail
SR
Sunlake
11:26.03
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
10
Foster, Leah
FR
Sunlake
11:28.00
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
11
Tine, Alexia
JR
Riverview
11:30.52
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
12
Schmitt, Ava
JR
Wiregrass Ranch
11:34.37
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
13
Vallejo, Kaylee
FR
Riverview
11:39.01
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
14
Grider, Elle
SR
Plant
11:41.46
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
15
Johnson, Abbey
SO
Wiregrass Ranch
11:42.56
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
16
Zabrocki, Kaitlyn
FR
Sunlake
11:52.28
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
17
Schaub, Logan
SO
Riverview (Sarasota)
11:52.33
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
18
Grajalez, Indy
JR
Sarasota
11:54.41
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
19
Peifer, Blake
FR
George Steinbrenner
11:55.10
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
20
Ford, Kailyn
SO
Sunlake
11:57.57
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
21
David, Mckenzie
SR
George Steinbrenner
11:58.11
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
22
Edgar, Amelia
SR
Plant
11:59.32
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
23
Russom, Fiyori
SO
Plant
12:11.33
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
24
Spiegel, Olivia
JR
Lakewood Ranch
12:13.33
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
25
Morin, Hannah
SO
George Steinbrenner
12:19.83
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
26
Clark, Aurora
JR
Plant
12:26.15
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
27
Reburn, Claire
FR
Celebration
12:27.50
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
28
Mulligan, Julia
FR
Lakewood Ranch
12:38.45
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
29
Larion, Diana
SO
Lakewood Ranch
12:39.30
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
30
Kromolicki, Carlee
SO
Mitchell
12:40.40
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
31
McBride, Jaade
SR
George Jenkins
12:41.00
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
32
Cernansky, Darcy
SR
Venice
12:54.34
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
33
Quinlan, Isabella
JR
Alonso
12:57.02
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
34
Bondurant, Regan
FR
Land O'Lakes
13:00.83
Sac East Conference
Apr 19, 2024
35
Williams, Alexis
JR
Newsome
13:03.58
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
36
Lopez, Jasmine
SO
Sumner
13:05.95
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
37
Laferty, Taylor
SO
Durant
13:07.19
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
38
Myburgh, Mia
SO
Venice
13:07.40
10th Annual Loretta Purish Invitational
Mar 1, 2024
39
Halloran, Kyleigh
JR
Lakewood Ranch
13:07.99
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
40
Carothers, Emma
SO
Alonso
13:08.41
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
41
Torsone, Chiara
JR
Newsome
13:09.24
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
42
Shear, Addison
FR
Lakewood Ranch
13:10.00
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
43
Dicus, Sophia
JR
Plant
13:10.38
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
44
Walker, Kendyl
SR
Wiregrass Ranch
13:10.92
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
45
Reyes, Aryana
SR
Durant
13:11.56
Lennard Senior Night
Mar 20, 2024
46
Moon, Campbele
JR
Wiregrass Ranch
13:14.24
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
47
Castillo, Aileen
SR
Land O'Lakes
13:14.43
Sac East Conference
Apr 19, 2024
48
Cowie, Mallory
JR
George Jenkins
13:14.47
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
49
Gordon, Shayla
SR
Palm Harbor University
13:16.78
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
50
Streber, Addison
SO
Palm Harbor University
13:22.54
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Chelsi
JR
George Jenkins
13.83
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.4
2
Taylor, Mariah
SR
East Lake
14.57
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
0.6
3
Geter, Sanaa
SR
Lehigh
14.63
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2.0
4
Sybliss, Synia
JR
George Jenkins
14.88
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
3.9
4
Fleming, Victoria
SO
Wiregrass Ranch
14.88
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
NWI
6
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
14.90
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.4
7
Gordon, Nyajah
SR
Wharton
15.01
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.6
8
Gibson, Tori
FR
George Jenkins
15.14
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.4
9
Higgins, Hayden
FR
East Lake
15.21
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.6
10
Gifford, Talea
SR
Winter Haven
15.66
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
-3.8
11
Burnham, Zaria
SR
Poinciana
15.81
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
-1.8
12
Stephens, Emma
JR
Sunlake
15.87
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.6
13
Williams, Tah'neil
JR
Sumner
15.89
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.5
14
Houghton, Aaniyah
SO
George Steinbrenner
15.93
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.6
15
Heizer, Zoe
JR
Plant
15.96
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.5
16
Ayeni, Kehinde
SR
George Steinbrenner
16.14
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.5
17
Boyd, Paige
SR
Wharton
16.26
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.5
18
Jones, Mia
JR
Sickles
16.45
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.5
19
McReynolds, Jacey
SO
Venice
16.47
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-2.4
20
Touray, Sainabou
SO
George Jenkins
16.49
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
1.9
21
Paul, Karley
JR
George Jenkins
16.57
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
3.9
22
Gray, Kourtnee
SR
Lennard
16.62
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.3
23
Weaver, Kayla
SO
Winter Haven
16.69
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.4
24
Kelepouris, Sabrina
JR
Palm Harbor University
16.75
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
1.0
25
Knighton, Imani
JR
Largo
16.78
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
NWI
26
van Ingen , Majestic
SR
Riverview (Sarasota)
16.82
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
27
Knighten, Bailee
SO
Durant
16.83
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
-1.2
27
Gonzalez, Angelina
JR
Sunlake
16.83
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.1
29
Duncan, Joy
JR
Poinciana
16.97
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
NWI
30
Charles, Danella
JR
Newsome
17.10
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
31
Hutchinson, Ja'Narie
SR
Bartow
17.12
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.2
32
Croney, Michelle
SR
Venice
17.23
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
-2.4
33
Anderson, Kourtney
SO
Tampa Bay Tech
17.36
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
-1.2
34
Miller, Mercedes
FR
Venice
17.43
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
35
Floyd, Kristin
SR
Plant
17.49
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
35
Surace, Izzy
SR
East Lake
17.49
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
0.3
37
Hunter, Tania
SO
Mitchell
17.59
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
NWI
38
Ritzenthaler, Alexa
JR
Alonso
17.66
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
NWI
39
Patterson, Jamiyah
FR
Largo
17.73
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
NWI
40
Martinez, Evelisse
SR
Riverdale
17.85
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
2.4
41
Barnes, Taliyah
SO
George Jenkins
17.92
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
NWI
42
Pierce, Charlie
FR
Palm Harbor University
17.96
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
3.1
42
Barber, Olivia
JR
Poinciana
17.96
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
NWI
44
Crenshaw, Jireh
FR
Mitchell
18.09
Anclote Sharks Early Bait 2024
Feb 29, 2024
2.6
45
Delva, Michelle
JR
Poinciana
18.14
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.2
46
Maas, Ella
SR
Newsome
18.16
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
2.6
47
Jones, Naamiah
FR
Sumner
18.21
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
NWI
48
Holloway, Lindsey
JR
Tampa Bay Tech
18.23
Middleton Tigers Senior Night 2024
Mar 20, 2024
NWI
49
Lopez, Ana
JR
Bartow
18.25
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.2
50
Shen-Dale, Lilie
JR
Land O'Lakes
18.34
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Armstrong, Jabari
JR
George Steinbrenner
13.78
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2.6
2
Armstrong, Nehemiah
SR
George Steinbrenner
14.53
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.8
3
Ryder, Jared
JR
Sunlake
14.93
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
1.1
4
Berger, Cole
JR
Riverview
15.04
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.6
5
Tucker, Quinton
JR
George Steinbrenner
15.18
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.8
6
Frye, Matthew
JR
East Lake
15.32
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.8
7
McDowell, Kaimen
SR
Bloomingdale
15.35
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
7
Floyd, Gavin
SO
Tampa Bay Tech
15.35
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.6
9
Robinson, Clifford
SR
George Jenkins
15.36
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
10
Harrod, Clemson
FR
Wiregrass Ranch
15.58
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
NWI
11
Priede, Christopher
JR
Venice
15.65
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
12
Tullis, Marlon
JR
Winter Haven
15.67
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.0
13
Anderson, Ja'Quann
JR
Lehigh
15.73
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
0.7
13
Robinson, Ja'Kiee
SO
Lehigh
15.73
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
0.7
15
Lundy, Jovarious
JR
Tampa Bay Tech
15.78
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
0.7
16
Davis, Simon
JR
George Jenkins
15.89
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
2.0
17
Weidner, Tristan
JR
Palm Harbor University
15.93
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
2.1
18
Futch, Jordan
SR
Plant City
15.97
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.7
19
Whalen, Mark
SR
Palmetto Ridge
15.99
Patriots Last Chance
Apr 18, 2024
NWI
20
Sadlowski, Troy
SO
Palm Harbor University
16.02
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.8
21
Fisher, Ethan
JR
Alonso
16.05
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
22
Campbell, Christopher
SR
Ridge Community
16.11
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
2.0
23
Brown, Anthony
FR
East Lake
16.15
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
NWI
24
Godfrey, Rashad
SR
Armwood
16.19
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.7
25
Osborne, Jay'Von
JR
George Jenkins
16.25
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
1.4
26
Dawson, Damarion
SR
George Jenkins
16.27
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
2.2
27
Doster, Napolean
JR
Celebration
16.29
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
NWI
28
Preston, Marcellus
JR
Plant City
16.40
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
2.0
29
Baird, Colin
SR
North Port
16.42
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
2.3
30
Wiley, Kyden
JR
Wiregrass Ranch
16.49
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
31
Boone, Alan
SO
Newsome
16.50
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
0.7
31
Gonzalez, Joel
JR
Sunlake
16.50
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
33
Sanchez, Alex
SR
Plant
16.59
Robinson Quad Meet
Mar 19, 2024
NWI
34
Louis, Landon
JR
Wiregrass Ranch
16.61
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
35
Kelly, Jonathan
SR
Sunlake
16.67
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
36
Brockman, Jayden
SR
Bloomingdale
16.70
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
37
Sabou , Nikolai
SR
Lakewood Ranch
16.75
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
0.4
38
Faria, Dominick
SR
Riverview
16.86
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
0.8
39
Brooks, Gabriel
SO
Lennard
16.88
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
40
Lam, Alex
SR
Venice
17.01
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
NWI
41
Elrom, Noah
SO
Mitchell
17.06
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
42
Lindor, Rayshaun
JR
Riverdale
17.36
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
2.2
43
Warren IV, Leon
JR
Armwood
17.38
Hernando Invite
Mar 19, 2024
NWI
44
Tuck, Carson
JR
Mitchell
17.41
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
2.0
45
Collins, Carlos
SR
Lennard
17.48
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
0.8
46
States, Lincoln
SR
Riverview (Sarasota)
17.49
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
-1.0
47
Halliwell, Max
SR
Land O'Lakes
17.54
Wildwood Wildcat Spring Break Invitational
Mar 12, 2024
NWI
48
Davenport, Xavier
SR
Land O'Lakes
17.58
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.9
49
Gilliam, Jackson
SR
Plant
17.60
Robinson Quad Meet
Mar 19, 2024
NWI
50
Tam, Michael
SO
Sickles
17.63
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
2.0
400 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Armstrong, Jabari
JR
George Steinbrenner
54.91
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
2
Weidner, Tristan
JR
Palm Harbor University
55.25
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
3
Priede, Christopher
JR
Venice
55.70
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
4
Gonzalez, Joel
JR
Sunlake
56.67
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
5
Castillo, Simon
JR
Bloomingdale
57.15
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
6
Morris Jr. , Dontae
SR
Tampa Bay Tech
57.25
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
7
Frye, Matthew
JR
East Lake
57.73
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
8
Tullis, Marlon
JR
Winter Haven
57.89
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
9
Futch, Jordan
SR
Plant City
57.98
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
10
Copeland, Matthew
SR
Wharton
58.19
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
11
Townsend, Darin
SO
Largo
58.61
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
12
Campbell, Christopher
SR
Ridge Community
58.65
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
13
Armstrong, Nehemiah
SR
George Steinbrenner
58.66
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
14
Lee, Levi
JR
Poinciana
58.94
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
15
Elgamal, Mazen
SR
Celebration
59.45
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
16
Fisher, Ethan
JR
Alonso
59.80
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
17
Doster, Napolean
JR
Celebration
1:00.00
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
18
Gibbons, Robert
FR
Sumner
1:00.09
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
19
Brooks, Gabriel
SO
Lennard
1:00.18
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
20
Hudgins, Micah
SO
Armwood
1:00.24
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
21
Vongphrachanh, Jakobe
SR
Celebration
1:00.46
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
22
McDowell, Kaimen
SR
Bloomingdale
1:00.52
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
23
Godfrey, Rashad
SR
Armwood
1:00.88
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
24
Robinson, Clifford
SR
George Jenkins
1:00.91
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
25
Dawson, Damarion
SR
George Jenkins
1:01.10
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
26
Urena, Adrien
SO
Plant City
1:01.22
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
27
Sanchez, Alex
SR
Plant
1:01.23
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
28
Tuck, Carson
JR
Mitchell
1:01.24
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
29
Floyd, Gavin
SO
Tampa Bay Tech
1:01.25
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
30
Preston, Marcellus
JR
Plant City
1:01.27
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
31
Kelly, Jonathan
SR
Sunlake
1:01.53
Sac East Conference
Apr 19, 2024
32
Sumpter, Tyree
SR
Manatee
1:01.59
St Stephen's Falcon Senior Night
Mar 14, 2024
33
Brockman, Jayden
SR
Bloomingdale
1:01.74
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
34
Ryder, Jared
JR
Sunlake
1:01.78
Sac East Conference
Apr 19, 2024
35
Harrod, Clemson
FR
Wiregrass Ranch
1:01.97
Sac East Conference
Apr 19, 2024
36
Nalley, Zachary
JR
Newsome
1:02.01
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
37
Faria, Dominick
SR
Riverview
1:02.38
Durant Cougars Senior Night 2024
Mar 28, 2024
38
Fairley , Jackson
SR
Lakewood Ranch
1:02.61
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
39
Williams, Marquis
SR
Poinciana
1:02.70
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
40
Anderson, Ja'Quann
JR
Lehigh
1:02.81
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
41
Lundy, Jovarious
JR
Tampa Bay Tech
1:02.82
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
42
Davis, Simon
JR
George Jenkins
1:03.01
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
43
Gonzalez, Juan
JR
Sickles
1:03.18
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
44
Tucker, Quinton
JR
George Steinbrenner
1:03.38
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
45
Francis, Calvin
JR
Strawberry Crest
1:03.46
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
46
Louis, Landon
JR
Wiregrass Ranch
1:03.48
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
47
Murray, Zion
JR
North Port
1:03.58
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
48
O'Farril, Ezekiel
SR
Poinciana
1:03.66
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
49
Pierpoint II, Maso
SO
George Jenkins
1:03.77
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
50
Long, Ethan
FR
Tampa Bay Tech
1:03.84
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
400 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Chelsi
JR
George Jenkins
1:01.54
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
1:02.88
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
3
Fleming, Victoria
SO
Wiregrass Ranch
1:05.62
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
4
Croney, Michelle
SR
Venice
1:06.73
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
5
Taylor, Mariah
SR
East Lake
1:07.05
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
6
Gibson, Tori
FR
George Jenkins
1:07.18
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
7
Higgins, Hayden
FR
East Lake
1:07.21
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
8
Stephens, Emma
JR
Sunlake
1:07.35
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
9
Porter, Joyah
JR
Largo
1:07.56
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
10
Williams, Tah'neil
JR
Sumner
1:07.75
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
11
Gifford, Talea
SR
Winter Haven
1:07.82
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
12
Surace, Izzy
SR
East Lake
1:08.09
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
13
Knighton, Imani
JR
Largo
1:08.34
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
14
Ramos, Gabriella
FR
Newsome
1:08.66
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
15
Gonnelli, Olivia
JR
Venice
1:08.73
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
16
Weaver, Kayla
SO
Winter Haven
1:08.84
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
17
Houghton, Aaniyah
SO
George Steinbrenner
1:09.54
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
18
Burnham, Zaria
SR
Poinciana
1:09.93
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
19
Ritzenthaler, Alexa
JR
Alonso
1:09.98
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
20
Evans, Marlee
SR
East Lake
1:10.03
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
21
Jordan, Serena
SO
Lennard
1:10.16
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
22
Choe , Lillian
FR
George Jenkins
1:10.29
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
23
Cineas, Ayanna
SO
Tampa Bay Tech
1:10.61
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
24
Jones, Mia
JR
Sickles
1:10.91
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
25
Barber, Olivia
JR
Poinciana
1:10.98
Winter Haven Classic
Feb 29, 2024
25
Kelepouris, Sabrina
JR
Palm Harbor University
1:10.98
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
27
Floyd, Kristin
SR
Plant
1:11.12
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
28
Paul, Karley
JR
George Jenkins
1:11.35
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
29
Gonzalez, Angelina
JR
Sunlake
1:12.01
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
30
McReynolds, Jacey
SO
Venice
1:12.10
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
31
Purdy, Jadera
FR
Tampa Bay Tech
1:12.37
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
32
Hutchinson, Ja'Narie
SR
Bartow
1:12.39
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
33
Touray, Sainabou
SO
George Jenkins
1:12.40
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
34
Hunter, Tania
SO
Mitchell
1:12.75
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
35
Delva, Michelle
JR
Poinciana
1:12.91
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
36
Miller, Mercedes
FR
Venice
1:12.94
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
37
Newman, Alexandra
SR
Sumner
1:13.22
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
38
Conrad, Sydney
SO
Wiregrass Ranch
1:13.52
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
39
Gray, Kourtnee
SR
Lennard
1:13.53
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
40
Courtney, Mia
SO
Bloomingdale
1:13.76
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
41
Jackson, Gabrielle
JR
Lennard
1:14.01
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
42
Brickhaus, Jessica
SR
Newsome
1:14.18
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
43
Rodriguez, Shannell
SO
Tampa Bay Tech
1:14.40
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
44
Romeus, Stefanie
SR
Haines City
1:14.44
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
45
Chavez, Thaliana
SR
Palmetto Ridge
1:14.81
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
46
Juden, Evelyn
FR
Celebration
1:14.93
St. Cloud Invitational
Feb 24, 2024
47
Tine, Alexia
JR
Riverview
1:14.95
Durant Cougars Senior Night 2024
Mar 28, 2024
48
Duncan, Joy
JR
Poinciana
1:15.65
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
49
Ayala, Hailey
JR
Sarasota
1:15.72
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
50
Carter, Zayna
JR
Manatee
1:15.76
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Plant City
41.42
Jackson
,
Williams
,
Davis
,
Smith
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2
Tampa Bay Tech
41.60
Morris Jr.
,
Wilson
,
Campbell
,
Stroud
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
3
Wharton
41.80
Greene
,
Howard
,
Riley
,
Copeland
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
4
Manatee
41.87
Jackson
,
Smith
,
Bean
,
Cole
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
5
Armwood
42.03
Anderson
,
Pringle
,
Ford
,
Smith
Tampa Jesuit Meet #1
Feb 27, 2024
5
Sumner
42.03
Moss, III
,
Brown
,
Hendricks
,
Bruce
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
7
Winter Haven
42.22
Ervin
,
Williams
,
Brown
,
Tarver
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
7
Wiregrass Ranch
42.22
Cruz
,
Gilyard
,
Leon
,
West
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
9
Durant
42.30
Bui-Hayes
,
Gambrell
,
Cornelius
,
Pope
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
10
Lehigh
42.43
Battle
,
Smith
,
Robinson
,
Mallary Jr
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
11
Largo
42.50
Cooper
,
Wilson
,
Thompson
,
Edmonds
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
12
North Port
42.71
Swearing
,
Becker
,
Service
,
Howard
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
13
Lennard
42.91
Staten
,
Edwards
,
Fields
,
Sampson
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
14
Bartow
42.98
Murray
,
Brown
,
Williams
,
Taylor
Davenport - Bronco Invitational 2024
Mar 2, 2024
15
Venice
43.16
Platt
,
Montgomery
,
Tancey
,
Groves
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
16
Plant
43.35
Molina
,
Mason
,
Jarrett
,
Clark
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
17
George Jenkins
43.46
Pierpont II
,
Murray
,
Capron
,
Mapp
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
18
Mitchell
43.51
Backus
,
Peabody
,
Thomas
,
Lovely
Cypress Creek Wesley Chapel Sprint Series
Mar 20, 2024
18
George Steinbrenner
43.51
Dorrell
,
Patel
,
Tucker
,
Colvin Powell
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
20
Sickles
43.70
Thompson
,
Laing
,
Tran
,
Fernandez
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
21
Lake Gibson
43.76
Lillard
,
Butler
,
Severit
,
Cuyler
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
22
Riverview
43.99
Fields
,
Burriss
,
Berger
,
Johnson
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
23
Bloomingdale
44.10
Fernandez
,
Castillo
,
Frank
,
McDowell
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
24
East Lake
44.17
Mirabella
,
Chapman
,
Archer
,
Young
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
25
Haines City
44.29
Bordes
,
Elizee
,
Smith
,
James
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
26
Alonso
44.31
Oliver
,
Arce
,
Prieto
,
Powell
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
27
Riverdale
44.40
Blanchard
,
Dunkelly - Alle
,
Avila
,
Redden
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
28
Palm Harbor University
44.45
Nick
,
Boebert
,
Vercamen
,
Dean
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
29
Strawberry Crest
44.46
Woods
,
Henry
,
Johnson
,
Francis
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
30
Sarasota
44.59
Langston
,
Ford
,
Warren
,
Crawford
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
31
Riverview (Sarasota)
44.65
Miller
,
Campbell
,
Wittmus
,
Collins
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
32
Lakewood Ranch
44.68
Brock
,
McRae
,
Best
,
Green
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
33
Land O'Lakes
44.77
Horvath
,
Garcia
,
Pryce
,
Massie
Wildwood Wildcat Spring Break Invitational
Mar 12, 2024
34
Newsome
44.92
Brown
,
Edwards
,
Holt
,
Cunningham
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
35
Poinciana
44.99
Knox
,
Burnham
,
Gerard
,
Frazier
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
36
Palmetto Ridge
45.16
Passelle
,
Saint-Hilaire
,
Mosley
,
Whalen
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
37
Celebration
45.26
Alanis
,
Elgamal
,
Del Puerto
,
Bayona
Tiger Invitational
Apr 6, 2024
38
Sunlake
45.61
Kriel
,
Merriman
,
Parekh
,
Johnson
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Largo
47.28
Porter
,
Jones
,
Knighton
,
McClinton
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
2
Winter Haven
47.40
Adonteng
,
Henry
,
Canty
,
Murray
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
3
Armwood
48.41
Fulton
,
Hamilton
,
Sterling
,
Tolbert
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
4
George Jenkins
48.70
Rose
,
Street
,
Williams
,
Gallishaw
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
5
Wharton
48.84
Sutton
,
Smith
,
Jackson
,
Jackson
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
6
Bartow
48.93
Hendrix
,
Curry
,
Algarin
,
Denson
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
7
Tampa Bay Tech
49.02
Thomas
,
Cineas
,
Thomas
,
Long
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
8
Palm Harbor University
49.22
Uvieghara
,
Perkins
,
Kelepouris
,
Meadows
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
9
Lennard
49.36
Reynoso
,
Sampson
,
Lewis
,
Sylvain
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
10
Newsome
49.44
Brunt
,
Branche
,
Ives
,
De Souza
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
11
Manatee
49.45
Dorce
,
Moody
,
Smalls
,
DUNBAR
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
12
Poinciana
49.83
Barber
,
Burnham
,
Duncan
,
Calderon
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
13
Sumner
49.94
Baroulette
,
Harwell
,
Mitchell
,
Newman
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
14
Land O'Lakes
50.02
Faulkner
,
Martinez
,
Quezada
,
White
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
14
Venice
50.02
Evans
,
Gonnelli
,
Luzzi
,
Williams
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
16
Lehigh
50.06
Gary
,
Roundtree
,
Geter
,
Louisme
2024 South Fort Myers Wolfpack Invitational Sanctioned
Mar 15, 2024
17
Sunlake
50.28
Taylor
,
Mapp
,
Cordt
,
Martinez
Sac East Conference
Apr 19, 2024
18
East Lake
50.49
Higgins
,
Taylor
,
Veazey
,
Surace
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
19
Bloomingdale
50.82
Easmon
,
Flowers
,
Wilson
,
Solomon
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
20
Ridge Community
51.00
Smith
,
Patrick
,
Jackson
,
Weekes
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
21
Haines City
51.13
Hurst
,
Thomas
,
Canaday
,
Farquharson
Frostproof - The Ridge Open 2024
Mar 23, 2024
22
Riverview (Sarasota)
51.18
Morris
,
Odegard
,
van Ingen
,
St. Onge
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
23
Riverview
51.19
Austin
,
Crossman
,
Campbell
,
McCormick
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
24
North Port
51.40
Sandford-Holmes
,
Service
,
Bingham
,
Bailey
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
25
Palmetto Ridge
51.63
Johnson
,
Knight
,
Igot
,
Voltaire
Bishop Verot - Lady Viking Classic 2024
Mar 7, 2024
26
Celebration
51.91
Balba
,
Meadows
,
Esor
,
Juden
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 10, 2024
27
Lakewood Ranch
52.14
Harris
,
Abreu
,
Malbran
,
Ducharme
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
28
Alonso
52.22
Urbano-Umbacia
,
Kilkelly
,
Zhou
,
Ritzenthaler
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
29
Plant City
52.30
Holmes
,
Crumity
,
Hutchins
,
Daniels
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
30
Wiregrass Ranch
52.36
Smith
,
Sowell
,
McCrary
,
Angulo
Sac East Conference
Apr 19, 2024
31
Plant
52.43
Boothe
,
Corto
,
Craig
,
Martin
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
32
Riverdale
52.65
Delaney
,
Bowles
,
Osnac
,
Land
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
33
Durant
53.34
Brown
,
Knighten
,
Naeher
,
Ivey
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
34
Mitchell
53.49
Unger
,
Thuma
,
Hillmon
,
Tomlin
Cypress Creek Wesley Chapel Sprint Series
Mar 20, 2024
35
Sickles
53.60
Balco
,
Gunabe
,
Gunabe
,
Sharpe
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
36
Lake Gibson
53.97
Ash
,
Nicolson
,
Blanton
,
Day
Kowboy Invitational
Mar 9, 2024
37
Strawberry Crest
55.29
Jomon
,
Ribot
,
Brown
,
Starford
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
38
George Steinbrenner
55.40
Colon
,
Skeins
,
Duran
,
Casey
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Tampa Bay Tech
3:21.02
Stubbs
,
Stroud
,
Morris Jr.
,
Stiff
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2
Sumner
3:23.59
Bruce
,
Brown
,
Hall
,
Metcalf
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
3
Venice
3:23.72
Montgomery
,
Taylor
,
Priede
,
Groves
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
4
Manatee
3:24.23
Shannon
,
Padilla
,
Bean
,
Blake
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
5
Bloomingdale
3:24.29
Watson
,
Fernandez
,
McDowell
,
Castillo
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
6
Ridge Community
3:24.76
Campbell
,
Green
,
Joseph
,
Desrosiers
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
7
Poinciana
3:25.46
Lee
,
O'Farril
,
Alvena
,
Garcia
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
8
Winter Haven
3:26.26
Garcia
,
Kearney
,
Tullis
,
Tarver
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
9
George Jenkins
3:27.71
Cash
,
Dawson
,
Parker
,
McCalla
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
10
Wiregrass Ranch
3:27.85
Spearin
,
Leon
,
Boggs
,
Harrod
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
11
Lennard
3:28.66
Lismore
,
Burns
,
Williams
,
Brooks
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
12
Armwood
3:28.91
Durham
,
Evans
,
Hall
,
Moore
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
13
Newsome
3:30.13
Campbell
,
Belteau
,
Nalley
,
Sapp
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
14
Plant City
3:30.27
Polk
,
Dexter
,
Williams
,
Smith
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
15
Wharton
3:30.35
Brown
,
Rolle
,
Copeland
,
Cook
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
16
Lakewood Ranch
3:30.43
Best
,
Green
,
McRae
,
Robinson
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
17
Lehigh
3:30.77
Robinson
,
Smith
,
Battle
,
Garlin
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
18
Largo
3:31.18
Clark
,
Pu
,
Green
,
Newton
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
19
Sickles
3:31.55
Sharpe
,
Chesser
,
Pettis
,
Fernandez
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
20
Riverview (Sarasota)
3:32.50
Campbell
,
Wittmus
,
States
,
Ramalho
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
21
Sunlake
3:33.36
Palacio
,
Zevin
,
Ryder
,
Parekh
Sac East Conference
Apr 19, 2024
22
Celebration
3:33.70
Del Puerto
,
Elgamal
,
Vongphrachanh
,
Bayona
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
23
Riverdale
3:34.57
Barker
,
Redden
,
Dunkelly - Alle
,
Duroseau
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
24
Mitchell
3:34.63
Tillman
,
Lovely
,
Cook
,
Peabody
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
25
North Port
3:35.35
Swearing
,
Al-Arnasi
,
Buckle Jr.
,
Sabo
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
26
George Steinbrenner
3:35.41
Dorrell
,
DeWitt
,
Timothy
,
Patel
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
27
Palmetto Ridge
3:35.43
Paul
,
Fornes
,
Mayo Orozco
,
Fortuna
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
28
East Lake
3:35.55
Chapman
,
Frye
,
Jacobs
,
Mileman
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
29
Riverview
3:35.73
Wilson
,
Mack Jr.
,
White
,
Benjamin
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
30
Durant
3:35.82
Hicks
,
Belcher
,
Cornelius
,
Porter
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
31
Lake Gibson
3:36.25
Lillard
,
Douglas
,
Severit
,
Butler
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
32
Bartow
3:36.78
Brinson
,
Rhodes
,
Valentine
,
Taylor
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
33
Land O'Lakes
3:36.87
Pryce
,
Garcia
,
Morales
,
Smith
Sac East Conference
Apr 19, 2024
34
Alonso
3:40.50
Oliver
,
Sanchez
,
Prieto
,
Arce
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
35
Palm Harbor University
3:40.56
Manovill
,
Carazola
,
Vercamen
,
Weidner
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
36
Plant
3:42.17
Owens
,
Fournier
,
Guice
,
Hawkins
George Steinbrenner Senior Night
Mar 7, 2024
37
Sarasota
3:44.29
Rothenbach
,
Clark
,
Homer
,
Fehr
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
38
Haines City
3:48.76
Elizee
,
Desir
,
Deyant
,
James
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
39
Strawberry Crest
4:13.40
Cicello
,
Brown
,
von Ancken
,
West
Spoto Senior Night
Feb 28, 2024
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
George Jenkins
3:55.84
Williams
,
Jones
,
Street
,
McBride
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
2
Largo
3:58.75
McClinton
,
Knighton
,
Porter
,
Jones
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
3
Tampa Bay Tech
4:01.37
Gordon
,
Long
,
Cineas
,
Querette
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
4
Lehigh
4:01.57
Del Pizzo
,
Geter
,
Gary
,
Roundtree
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
5
Winter Haven
4:03.17
Murray
,
Henry
,
Kerlegrand
,
Canty
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
6
Venice
4:05.21
Croney
,
Gonnelli
,
Lee
,
Robinson
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
7
Palm Harbor University
4:07.95
Uvieghara
,
Ryan
,
Kelepouris
,
Uvieghara
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
8
Lennard
4:08.16
Reynoso
,
Sampson
,
Easy
,
Jordan
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
9
Sumner
4:09.63
Baroulette
,
Mitchell
,
Lopez
,
Orvik
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
10
Celebration
4:09.90
Balba
,
Juden
,
Meadows
,
Robbins
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
11
East Lake
4:11.23
Higgins
,
Surace
,
Veazey
,
Evans
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
12
Wharton
4:11.75
Comrie
,
DiTinno
,
Gillespie
,
Green
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
13
Sunlake
4:13.02
Martinez
,
Taylor
,
De Paula
,
Stephens
Sac East Conference
Apr 19, 2024
14
Bloomingdale
4:14.43
Flowers
,
Golden
,
Courtney
,
Mach
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
15
Alonso
4:18.46
Mukusheva
,
Ritzenthaler
,
Desmond
,
Kilkelly
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
16
Land O'Lakes
4:19.61
Martinez
,
Faulkner
,
Blessing
,
Brewer
Sac East Conference
Apr 19, 2024
17
Riverview (Sarasota)
4:20.24
Cardenas
,
Brauch
,
Hajkova
,
Tenaglia
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
18
Newsome
4:20.79
Ramos
,
Brickhaus
,
Crawford
,
Spangler
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
19
Lakewood Ranch
4:21.79
Adams
,
Ducharme
,
Abreu
,
Spiegel
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
20
Wiregrass Ranch
4:22.55
Fleming
,
Conrad
,
Gaona-Zelaya
,
Schmitt
2024 River City Relays Classic (Sanctioned Meet)
Mar 2, 2024
21
Bartow
4:25.66
Veney
,
Curry
,
Bull
,
Mathews
TFA - Royal Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 9, 2024
22
Riverdale
4:25.77
Alvarez
,
Delaney
,
Land
,
Kelley
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
23
Armwood
4:26.12
Thornton
,
Allen
,
Harper
,
Archie
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
24
Plant
4:26.86
Foster
,
Knight
,
Craig
,
McLeod
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
25
Sarasota
4:27.77
Antczak
,
Daverio
,
Grajalez
,
France
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
26
Mitchell
4:28.17
Hunter
,
Hunter
,
Little
,
Calzone
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
27
Riverview
4:28.73
Badillo Perez
,
Murray
,
Lorduy
,
Guerrero
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
28
George Steinbrenner
4:29.08
Snee
,
Aeschleman
,
Parada Garcia
,
Tejada
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
29
Plant City
4:29.91
Davis
,
Daniels
,
Binzha Avila
,
Harrison
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
30
Manatee
4:31.31
Carter
,
DUNBAR
,
Moody
,
Woods
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
31
Haines City
4:31.61
Adams
,
Mattos-Farias
,
Duncan
,
Wroy
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
32
North Port
4:32.18
Muniz
,
Ramirez
,
Marchica
,
Hambrick
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
33
Poinciana
4:33.80
Calderon
,
Burnham
,
Delva
,
Duncan
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
34
Ridge Community
4:35.51
Weeks
,
Patrick
,
Head
,
Smith
Windermere Meet of Champions Classic 2024
Feb 24, 2024
35
Palmetto Ridge
4:35.52
Chavez
,
Strahle
,
Veloz
,
Johnson
Dunbar Tiger Classic (Approved Sanctioned Meet)
Feb 24, 2024
36
Strawberry Crest
4:35.83
Palmer
,
Tucker
,
Maynor
,
Cline
Chamberlain Quad
Feb 23, 2024
37
Sickles
4:37.51
Balco
,
Hisler
,
Beard
,
Gunabe
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Venice
8:02.48
Palmer
,
McDonald
,
Cernansky
,
Palmer
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
2
Wiregrass Ranch
8:09.46
Spearin
,
Manalo
,
Tubbs
,
Boggs
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
3
Lakewood Ranch
8:11.22
Robinson
,
Johnson
,
Wagner
,
Leatt
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
4
Plant
8:13.23
Dirks
,
Goldberg
,
Lind
,
DiFranco
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
5
Bloomingdale
8:13.85
Leisure
,
Millet
,
Schilling
,
Witherow
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
6
Newsome
8:14.36
Foster
,
DiMuzio
,
Campbell
,
Uhrig
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
7
George Jenkins
8:17.24
Hagner
,
Twiss
,
Otero
,
Baker
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
8
Sunlake
8:17.72
Zevin
,
Unsal
,
Culpepper
,
Hindman
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
9
Palmetto Ridge
8:18.15
Allen
,
Clark
,
Fornes
,
Saint-Paul
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
10
Wharton
8:18.21
Oliver
,
George
,
Francois
,
Milburn
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
11
Sumner
8:22.47
Ward
,
Cleversey
,
Baker
,
Solomon
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
12
Poinciana
8:29.50
Torres
,
Carson
,
Garcia
,
Lee
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
13
North Port
8:30.37
Gallant
,
Sabo
,
Duque
,
Storino
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
14
Strawberry Crest
8:32.08
MacDonald
,
Wilson
,
Bernard
,
Ress
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
15
Palm Harbor University
8:33.23
Kryk
,
Waltz
,
Penn
,
Weidner
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
16
Riverview (Sarasota)
8:33.41
Holmes
,
Zorde
,
Purdy
,
Skaggs
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
16
East Lake
8:33.41
Chapman
,
Snare
,
Jacobs
,
Cavalleri
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
18
Tampa Bay Tech
8:34.23
Calafell
,
Hunter
,
Mitchell
,
Norton Jr.
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
19
Sickles
8:35.65
Chesser
,
Farnan
,
Devpura
,
Glover
FHSAA Leto 4/5/2024
Apr 5, 2024
20
Winter Haven
8:36.01
Garcia
,
Handofrd
,
De La Cruz
,
Sakyiama
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
21
Plant City
8:37.83
Andrews
,
Urena
,
Llanos
,
Kropp
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
22
Armwood
8:38.59
Desamour
,
Peterkin
,
Durham
,
Dickens
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
23
Celebration
8:40.03
Del Puerto
,
Vongphrachanh
,
Vongphrachanh
,
Perez
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
24
Alonso
8:42.62
Sanchez
,
Cooper
,
Geib
,
Pollard
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
25
George Steinbrenner
8:43.91
Aspinall
,
Martin
,
Peifer
,
Russ
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
26
Mitchell
8:44.27
Blomgren
,
Fernandez
,
Pavlica
,
Bode
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
27
Riverview
8:45.41
Sosa
,
Marshall
,
West
,
White
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
28
Land O'Lakes
8:45.50
Malone
,
Webb
,
Morales
,
Faria
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
29
Largo
8:46.73
Howdeshell
,
Pu
,
Lin
,
Madden
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
30
Lennard
8:55.17
Carriera
,
Gritmon
,
Licursi
,
Hayman
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
31
Riverdale
9:00.06
Barker
,
Ponce
,
Johnson-Annerin
,
Sandovel-Dean
2024 South Fort Myers Wolfpack Invitational Sanctioned
Mar 15, 2024
32
Manatee
9:08.19
Schultz
,
Shannon
,
Padilla
,
Blake
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
33
Durant
9:08.36
Belcher
,
Ward
,
Smith
,
Benitez-Davila
Durant Cougars Senior Night 2024
Mar 28, 2024
34
Sarasota
9:18.33
Biller
,
Sandburg
,
Martin
,
Homer
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
35
Ridge Community
9:28.02
Schembri
,
Davis
,
Desrosiers
,
Palmer
Lake Region - Mike Williams Relays 2024
Mar 26, 2024
36
Haines City
9:48.26
Almendarez
,
Jackson
,
Brooks
,
Denton
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
37
Lehigh
9:56.75
Loriston
,
Michel
,
Morales
,
Cardona
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
North Port
9:44.00
Smith
,
Turner
,
Taylor
,
Hambrick
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
2
Plant
9:49.95
Grider
,
Edgar
,
Scott
,
Johnson
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
3
Sarasota
9:59.61
Antczak
,
Daverio
,
France
,
Grajalez
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
4
Venice
10:01.60
Maclean
,
Robinson
,
Sieve
,
Sweiderk
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
5
Newsome
10:02.77
Ogrady
,
Spangler
,
Vaira
,
Anderson
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
6
Sunlake
10:03.57
Zabrocki
,
Foster
,
Wilcox
,
Williams
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
7
East Lake
10:03.73
Chatman
,
Morris
,
Surace
,
Veazey
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
8
Wiregrass Ranch
10:05.10
Gaona-Zelaya
,
Schmitt
,
Johnson
,
Alagal
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
9
George Steinbrenner
10:05.60
Snee
,
Parada Garcia
,
Aeschleman
,
Tejada
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
10
Lakewood Ranch
10:10.86
Adams
,
Halloran
,
Mulligan
,
Spiegel
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
11
Riverview
10:13.98
Vallejo
,
RobletoRivas
,
Badillo Perez
,
Tine
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
12
Riverview (Sarasota)
10:21.57
Cardenas
,
Hajkova
,
Logan
,
Tenaglia
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
13
George Jenkins
10:22.72
Choe
,
Jones
,
Kimler
,
McBride
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
14
Celebration
10:25.80
Meadows
,
Juden
,
Robbins
,
Reburn
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
15
Bloomingdale
10:34.69
Mach
,
Flowers
,
Mayaudon
,
Golden
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
16
Strawberry Crest
10:37.21
Fagnan
,
Roque
,
Tucker
,
Cline
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
17
Wharton
10:39.11
Becker
,
Downs
,
Maggio
,
Gillespie
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
18
Tampa Bay Tech
10:40.48
Querette
,
Cineas
,
Gordon
,
Purdy
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
19
Land O'Lakes
10:50.14
Kushman
,
Blessing
,
Connoy
,
Skillman
Sac East Conference
Apr 19, 2024
20
Palm Harbor University
10:51.45
Rogers
,
Kejonen
,
Maldonado
,
Ryan
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
21
Riverdale
10:53.76
Kelley
,
Kelley
,
Alvarez
,
Ottolini
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
22
Alonso
10:54.38
Ortiz
,
Desmond
,
Kilkelly
,
Carothers
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
23
Mitchell
10:57.02
Acocella
,
Kromolicki
,
Packer
,
Sarakun
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
24
Largo
11:15.78
Wilcoxen
,
Cruz-Garcia
,
Ebanks
,
Sprague
60th Annual Ed Wells, Jr Kiwanis Invitational 2024
Mar 27, 2024
25
Durant
11:32.09
Reyes
,
Laferty
,
Jennings
,
Dunphy
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
26
Plant City
11:35.37
Binzha Avila
,
Foote
,
Hawthorne
,
Ness
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
27
Sickles
11:52.81
Elliot
,
Skarshinski-Fred
,
Swanton
,
Hisler
Tampa Jesuit Meet #2
Mar 20, 2024
28
Haines City
11:56.73
Adams
,
Duncan
,
Cote
,
Mattos-Farias
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
29
Ridge Community
11:59.47
Daltirus
,
Parker
,
Linares
,
Butler
Davenport - Bronco Invitational 2024
Mar 2, 2024
30
Palmetto Ridge
12:06.99
Chavez
,
Veloz
,
Vargas
,
Strahle
Bishop Verot - Lady Viking Classic 2024
Mar 7, 2024
31
Lennard
12:08.44
Combs
,
Moya
,
Molina Gonzalez
,
Nunez
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
32
Poinciana
12:50.07
Contrera Hidalgo
,
Raymond
,
Davey
,
Gomez
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
33
Manatee
13:07.92
Cumberland
,
COZBY
,
GRAHAM
,
Newby
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Tinsley, Gavin
JR
Plant City
2.13m
6' 11.75"
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
2
Wiley, Kyden
JR
Wiregrass Ranch
2.05m
6' 8.75"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
3
Ponce, Gavin
SR
Palm Harbor University
2.02m
6' 7.5"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
4
Schuetz, Adryan
JR
Riverview (Sarasota)
1.98m
6' 6"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
4
Arce, Krisangel
JR
Alonso
1.98m
6' 6"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
Beacham, Emanuel
SR
Mitchell
1.97m
6' 5.5"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
6
Andrews, Jamin
JR
Plant City
1.97m
6' 5.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
8
Francis, Calvin
JR
Strawberry Crest
1.96m
6' 5"
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
9
Craig, Abe
SR
Strawberry Crest
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
10
Jackson , Zion
SO
Bartow
1.92m
6' 3.5"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
10
Ellison, EJ
JR
Mitchell
1.92m
6' 3.5"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
10
Murray, Anthony
SR
George Jenkins
1.92m
6' 3.5"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
13
Noelma, Wade
SR
Palmetto Ridge
1.88m
6' 2"
2024 CCAC Championship
Apr 10, 2024
14
Polk, Zekiah
SR
Plant City
1.87m
6' 1.5"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
14
Tillman, Anthony
SR
George Jenkins
1.87m
6' 1.5"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
14
Palmer, Spencer
SR
Venice
1.87m
6' 1.5"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
17
Marshall, Benjamin
JR
Land O'Lakes
1.82m
5' 11.5"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
17
Castillo, Simon
JR
Bloomingdale
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
17
Pelt, Lloyd
SO
Wharton
1.82m
5' 11.5"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
17
Pickett, Booker
SR
Wharton
1.82m
5' 11.5"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
21
Scott, Joseph
SR
North Port
1.80m
5' 10.75"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
22
Wittebort, Maddox
SO
North Port
1.78m
5' 10"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
23
Edouard, Nicolas
FR
Celebration
1.77m
5' 9.75"
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
23
Zitko, Michael
FR
Newsome
1.77m
5' 9.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
23
Williams, Tyler
JR
Sumner
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
23
Johnson, Caden
SR
Sunlake
1.77m
5' 9.75"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
23
George, Curtis
JR
Palm Harbor University
1.77m
5' 9.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
23
Williams, Mekhi
FR
Lennard
1.77m
5' 9.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
23
Smith, Kristian
JR
Wiregrass Ranch
1.77m
5' 9.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
23
Augustin, Isaiah
JR
Haines City
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
23
Brown, Anthony
FR
East Lake
1.77m
5' 9.75"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
23
Armstrong, Nehemiah
SR
George Steinbrenner
1.77m
5' 9.75"
HCPS American Conference
Apr 3, 2024
23
Herard, David
SR
Palmetto Ridge
1.77m
5' 9.75"
2024 CCAC Championship
Apr 10, 2024
23
Cornelius, Jayden
JR
Durant
1.77m
5' 9.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
23
Jones, Kaleb
SR
Armwood
1.77m
5' 9.75"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
23
Holmes, Kyrstopher
SO
Lennard
1.77m
5' 9.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
23
Stokes, Luke
SR
Newsome
1.77m
5' 9.75"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
23
Kelly, Immanuel
FR
Sumner
1.77m
5' 9.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
39
Verty, Mico
SR
Poinciana
1.74m
5' 8.5"
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
39
Mendez, Odley
FR
Poinciana
1.74m
5' 8.5"
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
41
Clark, George
JR
Sunlake
1.72m
5' 7.75"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
41
Gower, Riley
JR
Plant
1.72m
5' 7.75"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
41
Rosenberger, Francis
FR
Land O'Lakes
1.72m
5' 7.75"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
41
Church, Brody
SO
East Lake
1.72m
5' 7.75"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
41
Sadlowski, Troy
SO
Palm Harbor University
1.72m
5' 7.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
41
Dansby, Ethan
SO
Newsome
1.72m
5' 7.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
41
Yemofio, Henry
FR
Riverview (Sarasota)
1.72m
5' 7.75"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
41
De Chiara, Victor
FR
Lakewood Ranch
1.72m
5' 7.75"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
41
Joseph, Joshua
SR
Ridge Community
1.72m
5' 7.75"
Winter Haven Classic
Feb 29, 2024
41
Sobers, Jaheim
SR
Haines City
1.72m
5' 7.75"
Frostproof - The Bulldogs Field Invitational 2024
Mar 28, 2024
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Heizer, Zoe
JR
Plant
1.77m
5' 9.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
2
Boyd, Paige
SR
Wharton
1.67m
5' 5.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
3
St. Onge, Kate
SO
Riverview (Sarasota)
1.63m
5' 4.25"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
4
Jones, Mia
JR
Sickles
1.62m
5' 3.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
4
McBride, Jaa'Ln
SR
George Jenkins
1.62m
5' 3.75"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
6
Ireland, Emily
SR
Venice
1.57m
5' 1.75"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
6
Meadows, Sarah
JR
Palm Harbor University
1.57m
5' 1.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
6
Smith, Namarrah
FR
Wiregrass Ranch
1.57m
5' 1.75"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
6
White, Giselle
FR
Land O'Lakes
1.57m
5' 1.75"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
10
Jackson, Meah
SR
Wharton
1.52m
4' 11.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
10
Gibson, Taylor
JR
George Jenkins
1.52m
4' 11.75"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
10
Thuma, Carys
JR
Mitchell
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
10
Stephens, Emma
JR
Sunlake
1.52m
4' 11.75"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
10
Duncan, Joy
JR
Poinciana
1.52m
4' 11.75"
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
10
Harwell, Jewel
SR
Sumner
1.52m
4' 11.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
10
Ryan, Julia
FR
Palm Harbor University
1.52m
4' 11.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
10
Fisher, Malia
FR
Largo
1.52m
4' 11.75"
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
10
Moss, Natalie
FR
George Jenkins
1.52m
4' 11.75"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
10
McReynolds, Jacey
SO
Venice
1.52m
4' 11.75"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
10
Porter, Joyah
JR
Largo
1.52m
4' 11.75"
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
21
Ayeni, Kehinde
SR
George Steinbrenner
1.47m
4' 9.75"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
21
Harris, Anecia
SO
Plant City
1.47m
4' 9.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
21
Gonzalez, Angelina
JR
Sunlake
1.47m
4' 9.75"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
21
Brown, Ariana
JR
Durant
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
21
Seales, Megan
JR
Alonso
1.47m
4' 9.75"
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
21
Jackson, Mahoganey
SO
Tampa Bay Tech
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
21
Bullas, Kiki
FR
Lakewood Ranch
1.47m
4' 9.75"
Tarpon Invitational
Mar 21, 2024
21
Crawford, Amaya
SO
Newsome
1.47m
4' 9.75"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
29
Juden, Evelyn
FR
Celebration
1.43m
4' 8.25"
John Anthony Memorial Meet
Mar 4, 2024
30
Hughes, Reagan
JR
Sarasota
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
30
Bingham, Kellonie
JR
North Port
1.42m
4' 7.75"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
30
Marcelus, Amandah
SO
North Port
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
30
Gordon, Madeline
JR
Newsome
1.42m
4' 7.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
30
Dietz, Ava
SO
Mitchell
1.42m
4' 7.75"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
30
Simon, Kai
FR
Mitchell
1.42m
4' 7.75"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
30
Merandi, Mia
JR
Riverview (Sarasota)
1.42m
4' 7.75"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
30
Kelepouris, Sabrina
JR
Palm Harbor University
1.42m
4' 7.75"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
30
Lowe, Camille
FR
Riverview
1.42m
4' 7.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
30
Martinez, Ivanna
SO
Riverview (Sarasota)
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
30
Foster, Camille
FR
Plant
1.42m
4' 7.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
30
Dugrot, Jailanis
JR
Newsome
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
30
Clear, Chelsea
FR
Wiregrass Ranch
1.42m
4' 7.75"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
43
Tia, Jennalise
SR
Strawberry Crest
1.40m
4' 7"
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
44
Brage, Magdelena
SO
Riverview (Sarasota)
1.39m
4' 6.75"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
45
Maynor, Emilee
JR
Strawberry Crest
1.38m
4' 6.25"
Chamberlain Quad
Feb 23, 2024
46
Laster, Aniayah
SO
Winter Haven
1.37m
4' 6"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
46
Gallishaw, Timiah
SR
George Jenkins
1.37m
4' 6"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
46
Hurst, Trinity
FR
Haines City
1.37m
4' 6"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
46
McClinton, Laiana
SO
Largo
1.37m
4' 6"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
46
Rogers, Avery
SO
Palm Harbor University
1.37m
4' 6"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Graziadei, Chase
SR
Venice
4.35m
14' 3.25"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
2
Bates, Alexander
SO
Riverview (Sarasota)
4.20m
13' 9.25"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
3
Wolf-Patsalos, Jadyn
JR
Sunlake
3.86m
12' 8"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
4
Carr, Logan
JR
Largo
3.80m
12' 5.5"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
5
Bates, Alex
SO
Riverview (Sarasota)
3.75m
12' 3.5"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
5
Lam, Alex
SR
Venice
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
7
White, Christian
JR
Plant City
3.66m
12' 0"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
7
Belteau, Alec
SR
Newsome
3.66m
12' 0"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
9
Weaver, Nolan
SO
East Lake
3.65m
11' 11.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
10
Beasley, Kyle
JR
George Jenkins
3.63m
11' 10.75"
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
10
Jenkins, Anthony
JR
George Jenkins
3.63m
11' 10.75"
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
12
Angrand, Christian
JR
North Port
3.58m
11' 9"
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
13
Illig, Cooper
JR
Mitchell
3.50m
11' 5.75"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
14
Harris, Shyler
SR
George Jenkins
3.48m
11' 5"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
15
Tootle, McCoy
JR
Newsome
3.36m
11' 0.25"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
16
Graham, Lamar
JR
North Port
3.35m
10' 11.75"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
17
Squiabro, RayKai
SR
Haines City
3.33m
10' 11"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
18
Modlin, Sean
SO
George Jenkins
3.30m
10' 10"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
18
Bruinius, Sean
SO
Riverview (Sarasota)
3.30m
10' 10"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
18
Bourque, Gabriel
SO
George Jenkins
3.30m
10' 10"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
21
Cheuvront, Cason
SR
North Port
3.20m
10' 6"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
22
Tran, Bach
SR
Plant City
3.15m
10' 4"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
23
Franke, Maximilian
SR
George Steinbrenner
3.05m
10' 0"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
24
Lago, Frank
FR
Mitchell
3.03m
9' 11.25"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
25
Johnson, Ezekiel
SO
Sunlake
3.00m
9' 10"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
25
Snow, Jarod
JR
Haines City
3.00m
9' 10"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
25
Hilt, Sullivan
SO
Sunlake
3.00m
9' 10"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
25
Brooks, Kayshaun
JR
Haines City
3.00m
9' 10"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
25
Byrne, Gerald
JR
Riverdale
3.00m
9' 10"
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
25
Nguyen, Daniel
FR
Venice
3.00m
9' 10"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
25
Yemofio, Henry
FR
Riverview (Sarasota)
3.00m
9' 10"
Larry Richardson Memorial Invite
Mar 1, 2024
32
First, Carson
SR
George Steinbrenner
2.90m
9' 6.25"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
32
Vongphrachanh, Jakobe
SR
Celebration
2.90m
9' 6.25"
John Anthony Memorial Meet
Mar 4, 2024
34
Markow, Nicholas
JR
Venice
2.85m
9' 4.25"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
35
Brown, Clayton
JR
Newsome
2.75m
9' 0.25"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
35
Roberts, Richard
FR
Venice
2.75m
9' 0.25"
LC5 Meet
Apr 9, 2024
37
Bourtman, Henry
SR
Sunlake
2.74m
8' 11.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
38
Menold, Anthony
SR
George Steinbrenner
2.60m
8' 6.25"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
39
Dostal, Luke
SO
Wharton
2.58m
8' 5.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
39
Easley, Carter
SO
Newsome
2.58m
8' 5.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
41
Carlson, Mathew
FR
Celebration
2.55m
8' 4.25"
Lake Buena Vista Home Meet
Apr 10, 2024
41
Carlson, David
FR
Celebration
2.55m
8' 4.25"
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
43
Sandovel-Dean, Octavio
SO
Riverdale
2.53m
8' 3.5"
Dunbar Tiger Classic (Approved Sanctioned Meet)
Feb 24, 2024
44
Matthew, Jachiem
JR
North Port
2.40m
7' 10.5"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
44
Maya, Isaac
SR
Haines City
2.40m
7' 10.5"
Frostproof - The Ridge Open 2024
Mar 23, 2024
44
Nguyen, Devon
SR
Mitchell
2.40m
7' 10.5"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
47
Bizzack, Cameron
SO
Celebration
2.15m
7' 0.5"
John Anthony Memorial Meet
Mar 4, 2024
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Brush, Riley
JR
Sumner
3.53m
11' 7"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
2
Anderson, Kourtney
SO
Tampa Bay Tech
3.33m
10' 11"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
3
Dell, Kaya
FR
Wharton
3.18m
10' 5.25"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
4
Lawrence , Sha'Ni
JR
Tampa Bay Tech
3.05m
10' 0"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
5
Hayes, Julianna
SR
George Steinbrenner
2.75m
9' 0.25"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
5
Gonzalez, Angelina
JR
Sunlake
2.75m
9' 0.25"
Weeki Wachee Invitational 2024
Feb 29, 2024
5
Chauncy, Maggie
JR
Sunlake
2.75m
9' 0.25"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
8
Pivnichny, Ava
SR
Alonso
2.74m
8' 11.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
8
Coss, Emily
JR
Land O'Lakes
2.74m
8' 11.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
10
Toohey, Madeleine
JR
Newsome
2.70m
8' 10.25"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
11
Suman, Sophia
SO
George Jenkins
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
12
Maidens, Jocelyn
SR
Newsome
2.45m
8' 0.5"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
12
Barfield, Isabella
SO
George Steinbrenner
2.45m
8' 0.5"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
12
Nenno, Ava
SR
North Port
2.45m
8' 0.5"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
12
Smith, Maisy
FR
North Port
2.45m
8' 0.5"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
16
Niec, Avery
FR
Newsome
2.40m
7' 10.5"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
16
Tran Nguyen, Kelsey
SR
Riverview (Sarasota)
2.40m
7' 10.5"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
16
Moscat, Juneiri
JR
Haines City
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
19
Van Buuren, Fleur
JR
Sunlake
2.30m
7' 6.5"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
19
Pultorak, Anna
JR
Newsome
2.30m
7' 6.5"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
19
Purcell, Katherine
JR
Land O'Lakes
2.30m
7' 6.5"
Cypress Creek Fast 5 Meet
Feb 26, 2024
22
Casey, Erin
SO
George Steinbrenner
2.28m
7' 5.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
22
Moss, Natalie
FR
George Jenkins
2.28m
7' 5.75"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
24
Charles, Arianna
JR
Newsome
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
24
Giro, Emily
SO
Palmetto Ridge
2.25m
7' 4.5"
Bishop Verot - Lady Viking Classic 2024
Mar 7, 2024
24
Joseph, Anicie
SO
Venice
2.25m
7' 4.5"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
27
Morgan, Savannah
SR
North Port
2.23m
7' 3.75"
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
28
Black, Brass
SO
George Jenkins
2.13m
6' 11.75"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
28
Moreta-Carrasco, Miranda
JR
Riverview (Sarasota)
2.13m
6' 11.75"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
30
David, Novalie
SR
Mitchell
2.12m
6' 11.5"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
30
Garrido, Eliana
JR
Mitchell
2.12m
6' 11.5"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
32
Lovely, Alexis
FR
Mitchell
1.98m
6' 6"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
32
Hernandez-Bahena, Dana
SO
East Lake
1.98m
6' 6"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
32
Smith, Serenity
JR
George Jenkins
1.98m
6' 6"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
35
Anderson, Olivia
JR
Land O'Lakes
1.95m
6' 4.75"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
35
Lee, Olivia
SO
Venice
1.95m
6' 4.75"
10th Annual Loretta Purish Invitational
Mar 1, 2024
35
Steinmann, Adelaide
SO
Venice
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
38
Chavez Aviles, Edgiandelisse
SR
Haines City
1.85m
6' 0.75"
Harmony Invitational
Mar 2, 2024
39
Martinez, Ivanna
SO
Riverview (Sarasota)
1.83m
6' 0"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
39
Schafer, Bryce
SO
Newsome
1.83m
6' 0"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
41
Costello, Emma
JR
Mitchell
1.82m
5' 11.5"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
41
Martinez, Johanna
FR
George Jenkins
1.82m
5' 11.5"
Polk County Freshman Sophomore Championships 2024
Mar 30, 2024
43
Strahle, Samantha
JR
Palmetto Ridge
1.80m
5' 10.75"
Bishop Verot - Lady Viking Classic 2024
Mar 7, 2024
43
Clairvoyant, Midly
FR
Haines City
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
45
Mishra, Isheeta
SO
Sunlake
1.65m
5' 5"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
45
Perrott, Tiffany
SR
George Jenkins
1.65m
5' 5"
Lake Region HS Distance Carnival 2024
Mar 5, 2024
45
Tyler, Susan
JR
Venice
1.65m
5' 5"
LC5 Meet
Apr 9, 2024
45
Dannenbaum, Grace
SO
Venice
1.65m
5' 5"
LC5 Meet
Apr 9, 2024
49
Martin, Mia
JR
Sunlake
1.50m
4' 11"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
William, Bari
JR
Largo
7.26m
23' 10"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.8
2
Arce, Krisangel
JR
Alonso
6.95m
22' 9.75"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
0.1
3
Deyant, Isaiah
JR
Haines City
6.78m
22' 3"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
2.5
4
Pelt, Lloyd
SO
Wharton
6.75m
22' 1.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.7
5
Isaiac, Santonyo
JR
Tampa Bay Tech
6.73m
22' 1"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
6
Francis, Calvin
JR
Strawberry Crest
6.70m
21' 11.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.0
6
Murray, Anthony
SR
George Jenkins
6.70m
21' 11.75"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
NWI
8
Williams, Terrance
SR
Winter Haven
6.68m
21' 11"
Winter Haven Classic
Feb 29, 2024
NWI
9
Alvena, Hakeem
SR
Poinciana
6.65m
21' 10"
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
NWI
10
Robinson, Ja'Kiee
SO
Lehigh
6.63m
21' 9"
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
NWI
11
Porter, Ryan
SO
Durant
6.60m
21' 8"
Durant Cougars Senior Night 2024
Mar 28, 2024
NWI
11
Elizee, Yvenerson
SO
Haines City
6.60m
21' 8"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.6
13
Redding, Isaac
JR
Winter Haven
6.53m
21' 5.25"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
0.6
14
Kelly, Immanuel
FR
Sumner
6.51m
21' 4.25"
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
NWI
15
Smith, Terrance
JR
Lehigh
6.50m
21' 4"
2024 South Fort Myers Wolfpack Invitational Sanctioned
Mar 15, 2024
NWI
16
West, Jared
SR
Wiregrass Ranch
6.49m
21' 3.5"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
17
Clark, George
JR
Sunlake
6.48m
21' 3.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.3
18
Oliver, Jordan
JR
Alonso
6.46m
21' 2.5"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
-1.1
18
Lippett, Jaden
SR
Winter Haven
6.46m
21' 2.5"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
-0.5
20
Nesbitt, Kameron
FR
Riverdale
6.42m
21' 0.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
21
Brown, Cameron
JR
Poinciana
6.41m
21' 0.5"
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
NWI
22
Ponce, Gavin
SR
Palm Harbor University
6.40m
21' 0"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
NWI
23
Angrand, Christian
JR
North Port
6.39m
20' 11.75"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
1.1
24
Pickett, Booker
SR
Wharton
6.36m
20' 10.5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.6
24
Wiley, Kyden
JR
Wiregrass Ranch
6.36m
20' 10.5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.4
24
Sumpter, Tyree
SR
Manatee
6.36m
20' 10.5"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
NWI
27
Davis, Jason
SR
Plant City
6.35m
20' 10"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
+0.0
28
Panagos, John
SR
East Lake
6.33m
20' 9.25"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
-2.5
29
Lundy, Jovarious
JR
Tampa Bay Tech
6.30m
20' 8"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
NWI
30
Burnham, Elijah
SR
Poinciana
6.28m
20' 7.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.1
31
Jones, Kaleb
SR
Armwood
6.25m
20' 6.25"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
NWI
31
Doster, Napolean
JR
Celebration
6.25m
20' 6.25"
Tiger Invitational
Apr 6, 2024
+0.0
33
Joseph, Joshua
SR
Ridge Community
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.0
33
Pierpont II, Maso
SO
George Jenkins
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.0
35
Pylate, Caleb
SR
Venice
6.21m
20' 4.5"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
-1.6
36
Johnson, Tyler
JR
Poinciana
6.19m
20' 3.75"
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
NWI
36
Jerez, Kenneth
JR
Sumner
6.19m
20' 3.75"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
NWI
38
Moore, Joseph
SO
Sunlake
6.17m
20' 3"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
38
Tucker, Quinton
JR
George Steinbrenner
6.17m
20' 3"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.8
38
McClendon, Joshua
SR
Largo
6.17m
20' 3"
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
NWI
41
Smith, Tyree
SR
Armwood
6.16m
20' 2.5"
Hernando Invite
Mar 19, 2024
NWI
41
Andrews, Jamin
JR
Plant City
6.16m
20' 2.5"
Sumner Quad Meet - Senior Night
Apr 16, 2024
NWI
41
Dawson, Damarion
SR
George Jenkins
6.16m
20' 2.5"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
1.6
44
Best, Benji
JR
Lakewood Ranch
6.14m
20' 1.75"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
NWI
44
Clark, Chase
SO
Largo
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
1.1
44
Lismore, Jerome
SR
Lennard
6.14m
20' 1.75"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
NWI
47
Passelle, Aiden
SR
Palmetto Ridge
6.13m
20' 1.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
47
Byron, Falens
SR
Palmetto Ridge
6.13m
20' 1.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
49
Gower, Riley
JR
Plant
6.12m
20' 1"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
50
Stephens, Bruce
JR
Newsome
6.10m
20' 0.25"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
NWI
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Geter, Sanaa
SR
Lehigh
6.08m
19' 11.5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
-0.1
2
Williams, Tequilla
SR
Sumner
5.98m
19' 7.5"
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
NWI
3
Patterson, Kyra
SR
George Steinbrenner
5.94m
19' 6"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
1.4
4
Henry, Dashanique
JR
Winter Haven
5.85m
19' 2.5"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
0.5
5
Williams, Chelsi
JR
George Jenkins
5.84m
19' 2"
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
NWI
6
Gordon, Nyajah
SR
Wharton
5.75m
18' 10.5"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
NWI
7
Smith, Katrina
SO
Ridge Community
5.52m
18' 1.5"
Poinciana Relay Meet
Feb 22, 2024
NWI
8
Smith, Rianne
SO
Lehigh
5.44m
17' 10.25"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
9
Jackson, Meah
SR
Wharton
5.33m
17' 6"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.2
10
McCormick, Kennedy
SR
Riverview
5.26m
17' 3.25"
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
NWI
10
Evans, Paige
JR
Venice
5.26m
17' 3.25"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
1.7
12
David, Novalie
SR
Mitchell
5.21m
17' 1.25"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
NWI
13
Hamilton, La'nia
SR
Armwood
5.18m
17' 0"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
NWI
13
Louisme, Alana
SO
Lehigh
5.18m
17' 0"
Lehigh Invitational
Apr 12, 2024
NWI
15
Higgins, Hayden
FR
East Lake
5.15m
16' 10.75"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
NWI
15
Barber, Olivia
JR
Poinciana
5.15m
16' 10.75"
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
NWI
15
Johnson, Addison
JR
Palmetto Ridge
5.15m
16' 10.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
18
Holmes, Makayla
SR
Plant City
5.13m
16' 10"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
+0.0
19
Crossman, Myracle
SO
Riverview
5.10m
16' 8.75"
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
NWI
20
Taylor, Mariah
SR
East Lake
5.09m
16' 8.5"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
NWI
21
France, Jasmine
FR
Sarasota
5.07m
16' 7.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
21
Ayeni, Kehinde
SR
George Steinbrenner
5.07m
16' 7.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
+0.0
21
Sybliss, Synia
JR
George Jenkins
5.07m
16' 7.75"
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
NWI
24
Williams, Michaelah
FR
George Jenkins
5.06m
16' 7.25"
Lake Region HS Distance Carnival 2024
Mar 5, 2024
0.3
25
Thomas, Cadence
SO
East Lake
5.00m
16' 5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
0.8
26
Gibbons, Niyohni
JR
Lennard
4.98m
16' 4.25"
Lennard Senior Night
Mar 20, 2024
NWI
27
Gifford, Talea
SR
Winter Haven
4.95m
16' 3"
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
-1.1
27
Trought, Marlee
SO
Wharton
4.95m
16' 3"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
NWI
27
Sink, Ivette
JR
Strawberry Crest
4.95m
16' 3"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
NWI
30
Calderon, Natalia
SO
Poinciana
4.91m
16' 1.5"
OBC JV Meet
Apr 1, 2024
NWI
30
Sanders, Alexa
SO
Riverview (Sarasota)
4.91m
16' 1.5"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
NWI
32
Ivey, Sevena
JR
Durant
4.90m
16' 1"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
+0.0
33
Houghton, Aaniyah
SO
George Steinbrenner
4.88m
16' 0.25"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
+0.0
34
White, Giselle
FR
Land O'Lakes
4.83m
15' 10.25"
Wildwood Wildcat Spring Break Invitational
Mar 12, 2024
NWI
34
Heizer, Zoe
JR
Plant
4.83m
15' 10.25"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
36
Perkins, Riley
JR
Palm Harbor University
4.81m
15' 9.5"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
0.2
36
Burnham, Zaria
SR
Poinciana
4.81m
15' 9.5"
Winter Haven Classic
Feb 29, 2024
NWI
36
Jackson, Mahoganey
SO
Tampa Bay Tech
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
1.3
39
Gallishaw, Shaia
JR
George Jenkins
4.80m
15' 9"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.8
40
Canty, Aliyah
SR
Winter Haven
4.79m
15' 8.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
1.1
40
Evans, Page
JR
Venice
4.79m
15' 8.75"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
NWI
42
Holmes, Makenzie
SR
Plant City
4.78m
15' 8.25"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
NWI
42
Breittling, Esther
SR
Palm Harbor University
4.78m
15' 8.25"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
NWI
44
Williams, Tah'neil
JR
Sumner
4.77m
15' 7.75"
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
NWI
45
Steffeny, Morgan
JR
Riverdale
4.75m
15' 7"
Guy Thomas Memorial Classic (FHSAA & NFHS Sanctioned)
Mar 23, 2024
1.8
46
Sharpe, Kelsey
SO
Sickles
4.73m
15' 6.25"
Tampa Jesuit Meet #2
Mar 20, 2024
NWI
47
Gray, Kourtnee
SR
Lennard
4.72m
15' 6"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
NWI
47
Harris, Anecia
SO
Plant City
4.72m
15' 6"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
0.1
49
Smith, Namarrah
FR
Wiregrass Ranch
4.71m
15' 5.5"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
49
Hyde, Kaycie
JR
Sunlake
4.71m
15' 5.5"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
-1.6
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Lippett, Jaden
SR
Winter Haven
15.70m
51' 6.25"
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
1.1
2
Johnson, Tyler
JR
Poinciana
14.01m
45' 11.75"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.2
3
William, Bari
JR
Largo
13.77m
45' 2.25"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
NWI
4
Williams, Terrance
SR
Winter Haven
13.68m
44' 10.75"
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
-1.0
5
Murray, Anthony
SR
George Jenkins
13.56m
44' 6"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.2
6
Grizzle, Cleyon
SO
Riverdale
13.39m
43' 11.25"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
-1.1
7
Andrews, Jamin
JR
Plant City
13.37m
43' 10.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
-0.6
8
Anderson, Ja'Quann
JR
Lehigh
13.27m
43' 6.5"
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
NWI
9
Lovely, Brenton
SR
Mitchell
13.22m
43' 4.5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
-0.4
10
Tucker, Quinton
JR
George Steinbrenner
13.20m
43' 3.75"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
+0.0
11
Futch, Jordan
SR
Plant City
13.05m
42' 9.75"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.9
12
Joseph, Joshua
SR
Ridge Community
12.93m
42' 5.25"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
2.3
13
Brockman, Jayden
SR
Bloomingdale
12.92m
42' 4.75"
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
+0.0
14
Saint-Hilaire, Maxcias
JR
Palmetto Ridge
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
14
Pestano, Keishawn
SO
Lennard
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
14
Panagos, John
SR
East Lake
12.86m
42' 2.25"
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
NWI
17
Arce, Krisangel
JR
Alonso
12.83m
42' 1.25"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
NWI
18
Tyson-Gueh, Joshua
JR
Plant City
12.82m
42' 0.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
NWI
19
Gower, Riley
JR
Plant
12.75m
41' 10"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
+0.0
20
Edouard, Jeremiah
SO
Lennard
12.71m
41' 8.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
-1.4
20
Gibbons, Robert
FR
Sumner
12.71m
41' 8.5"
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
NWI
22
Clark, George
JR
Sunlake
12.68m
41' 7.25"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
0.9
23
Sumpter, Tyree
SR
Manatee
12.67m
41' 7"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
NWI
24
Passelle, Aiden
SR
Palmetto Ridge
12.65m
41' 6"
60th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2024
NWI
25
Wiley, Kyden
JR
Wiregrass Ranch
12.55m
41' 2.25"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
1.6
26
Garlin, Preston
JR
Lehigh
12.53m
41' 1.5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
1.3
27
Morris, Malachi
SR
Plant City
12.43m
40' 9.5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
1.0
28
Orsatti, Chad
JR
East Lake
12.37m
40' 7"
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
NWI
29
Porter, Ryan
SO
Durant
12.36m
40' 6.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
30
Oliver, Jordan
JR
Alonso
12.29m
40' 4"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
-2.5
31
Branch, Omar
SR
North Port
12.28m
40' 3.5"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
1.3
32
Cash, Mark
SO
George Jenkins
12.26m
40' 2.75"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
3.2
33
Sapp, Tariq
JR
Newsome
12.23m
40' 1.5"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
34
Black, Raylon
JR
George Jenkins
12.22m
40' 1.25"
2024 Lakeland City Championships
Apr 2, 2024
NWI
35
Clough, Andon
SO
Riverview (Sarasota)
12.21m
40' 0.75"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
NWI
36
Sneed, Tyree
FR
Riverview (Sarasota)
12.20m
40' 0.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
37
Matthew, Jachiem
JR
North Port
12.18m
39' 11.5"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
0.7
38
Campbell, Moses
SO
Newsome
12.16m
39' 10.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
39
Kelly, Jonathan
SR
Sunlake
12.15m
39' 10.5"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
-1.3
40
Dameus, Jayden
JR
Ridge Community
12.12m
39' 9.25"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
1.6
41
Merriman, Nathan
FR
Sunlake
12.06m
39' 7"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
0.6
42
Chapman, Jeremy
JR
Lennard
12.02m
39' 5.25"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
42
Perez, Dariel
JR
Celebration
12.02m
39' 5.25"
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
NWI
44
Pylate, Caleb
SR
Venice
12.01m
39' 5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
44
Miller, PJ
FR
Wiregrass Ranch
12.01m
39' 5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
-2.0
46
Minnis, Leroy
SO
Riverview (Sarasota)
11.97m
39' 3.25"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
NWI
47
Stroud, Tyson
SO
Tampa Bay Tech
11.87m
38' 11.5"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
NWI
48
Plantin, Abednego
SR
Palmetto Ridge
11.83m
38' 9.75"
Edison Relays 2024 (Approved Sanctioned Meet)
Mar 8, 2024
1.2
49
Rosebery, Jonye
SR
Tampa Bay Tech
11.82m
38' 9.5"
Middleton Tigers Senior Night 2024
Mar 20, 2024
NWI
50
Barnum, Kairee
FR
Durant
11.73m
38' 6"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Williams, Chelsi
JR
George Jenkins
12.18m
39' 11.5"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
-1.8
2
Geter, Sanaa
SR
Lehigh
12.16m
39' 10.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
3
Taylor, Mariah
SR
East Lake
11.64m
38' 2.25"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
NWI
4
Patterson, Kyra
SR
George Steinbrenner
11.23m
36' 10.25"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
+0.0
5
Chidyausku, Tawana
SR
George Jenkins
11.08m
36' 4.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
0.4
6
Jones, Mia
JR
Sickles
11.05m
36' 3"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
NWI
7
Gomes, Ava
JR
Riverview (Sarasota)
10.84m
35' 6.75"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
NWI
8
David, Novalie
SR
Mitchell
10.83m
35' 6.5"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
NWI
9
Gordon, Nyajah
SR
Wharton
10.78m
35' 4.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
+0.0
10
Thomas, Cadence
SO
East Lake
10.75m
35' 3.25"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
NWI
11
Ayeni, Kehinde
SR
George Steinbrenner
10.74m
35' 3"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
-1.5
12
McCormick, Kennedy
SR
Riverview
10.65m
34' 11.25"
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
NWI
13
Holmes, Makenzie
SR
Plant City
10.63m
34' 10.5"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
14
White, Giselle
FR
Land O'Lakes
10.60m
34' 9.5"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
15
Ireland, Emily
SR
Venice
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
16
Sybliss, Synia
JR
George Jenkins
10.53m
34' 6.75"
Lake Region Sprint Hurdle Night 2024
Mar 19, 2024
-1.6
17
Hyde, Kaycie
JR
Sunlake
10.49m
34' 5"
Cypress Creek Wesley Chapel Sprint Series
Mar 20, 2024
NWI
17
Montas, Kyrsten
JR
Riverview (Sarasota)
10.49m
34' 5"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
NWI
19
Jackson, Mahoganey
SO
Tampa Bay Tech
10.47m
34' 4.25"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
20
Calderon, Natalia
SO
Poinciana
10.40m
34' 1.5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
+0.0
21
Gibbons, Niyohni
JR
Lennard
10.38m
34' 0.75"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
NWI
22
Sharpe, Kelsey
SO
Sickles
10.17m
33' 4.5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
+0.0
23
Ntiganzwa, Eyala
JR
Land O'Lakes
10.16m
33' 4"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
NWI
24
Naeher, Lexi
SR
Durant
10.01m
32' 10.25"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
25
Davis, Ronya
SR
Armwood
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
NWI
26
Thuma, Carys
JR
Mitchell
9.96m
32' 8.25"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
+0.0
27
King, Mackenzie
JR
Sunlake
9.95m
32' 7.75"
Cypress Creek Wesley Chapel Sprint Series
Mar 20, 2024
NWI
28
Trought, Marlee
SO
Wharton
9.93m
32' 7"
Freedom Quad Meet 2024
Mar 19, 2024
NWI
29
Lacour, Elia
JR
George Steinbrenner
9.83m
32' 3"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
30
Fraley, Christiana
JR
Lennard
9.81m
32' 2.25"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
0.3
31
Steffeny, Morgan
JR
Riverdale
9.79m
32' 1.5"
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
NWI
32
Walker, Symia
SR
Wharton
9.76m
32' 0.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
-3.5
32
Adonteng, Giuliana
JR
Winter Haven
9.76m
32' 0.25"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
-1.0
34
Cineas, Ayanna
SO
Tampa Bay Tech
9.75m
32' 0"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
NWI
35
Taylor, Kiera
FR
East Lake
9.73m
31' 11.25"
Mustang Invitational
Mar 7, 2024
NWI
36
Beckham, Avionna
JR
Bloomingdale
9.69m
31' 9.5"
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
NWI
37
Hirsch, Emma
JR
Sunlake
9.68m
31' 9.25"
60th Annual Ed Wells, Jr Kiwanis Invitational 2024
Mar 27, 2024
NWI
38
Ivey, Sevena
JR
Durant
9.67m
31' 8.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
NWI
39
Daniels, Rae
JR
Palm Harbor University
9.64m
31' 7.5"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
NWI
40
Somerville, Elephteria
JR
Sunlake
9.60m
31' 6"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
NWI
41
Pleinis, Grace
JR
Plant
9.59m
31' 5.75"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
-0.6
42
Abreu, Ana
JR
Lakewood Ranch
9.55m
31' 4"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
NWI
43
Gibson, Taylor
JR
George Jenkins
9.52m
31' 3"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
NWI
44
Popova, Yana
SO
Riverview (Sarasota)
9.50m
31' 2"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
-1.9
45
Lawrence, Katherine
SR
Sarasota
9.43m
30' 11.25"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
NWI
46
Dickinson, Alyssa
JR
Newsome
9.41m
30' 10.5"
Bloomingdale Quad Meet
Feb 29, 2024
NWI
47
Bonner, Alexandra
SO
Land O'Lakes
9.38m
30' 9.25"
Charger Invitational
Mar 21, 2024
NWI
48
Barfield, Isabella
SO
George Steinbrenner
9.29m
30' 5.75"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
NWI
49
Wright, Zamaria
FR
Tampa Bay Tech
9.27m
30' 5"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
NWI
50
Pitts, Kennedy
SO
Palmetto Ridge
9.25m
30' 4.25"
2024 CCAC Championship
Apr 10, 2024
NWI
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
McMillian, Damon
SR
Armwood
16.38m
53' 9"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
2
Gilbertson, Devin
SR
Land O'Lakes
15.56m
51' 0.75"
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
3
Robinson, Tyreek'e
SR
Manatee
15.29m
50' 2"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
4
Martinez, Herminio
JR
Newsome
14.94m
49' 0.25"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
5
Morgan, Reginald
SR
Armwood
14.60m
47' 11"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
6
Moses, Kurt
SR
Land O'Lakes
14.56m
47' 9.25"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
7
Westmoreland, Paeten
SR
North Port
14.39m
47' 2.5"
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
8
Freed, Simon
SR
Lakewood Ranch
14.31m
46' 11.5"
St Stephen's Falcon Senior Night
Mar 14, 2024
9
Ferguson II, Rufus
SR
Sickles
13.90m
45' 7.25"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
10
Richardson, Rashon
SR
Winter Haven
13.80m
45' 3.5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
11
Hubbard, Stacy
JR
Tampa Bay Tech
13.78m
45' 2.5"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
11
Johson-Kelly, Ean
JR
Manatee
13.78m
45' 2.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
13
Hill, Jah'ron
SR
Manatee
13.70m
44' 11.5"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
14
Konopka, Gavin
JR
Celebration
13.66m
44' 9.75"
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
15
McBride, Tayvahn
SR
Riverview
13.52m
44' 4.25"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
16
Bird, Quavion
SR
Bartow
13.33m
43' 9"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
17
Bataille, Jeremiah
SO
Riverdale
13.25m
43' 5.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
18
Drawdy, Ni'jah
SR
Plant City
13.20m
43' 3.75"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
19
Rodriguez, Angelo
JR
Poinciana
13.15m
43' 1.75"
Poinciana High School Open
Mar 20, 2024
20
Castaneda, Luis
SR
Riverview (Sarasota)
13.03m
42' 9"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
21
Jacobs, Tre'verelez
JR
Tampa Bay Tech
12.97m
42' 6.75"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
22
Brown, Truitt
SR
Sickles
12.90m
42' 4"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
23
Brand, Houston
JR
Riverdale
12.84m
42' 1.5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
24
Byrne, Aiden
SR
East Lake
12.76m
41' 10.5"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
25
Gadeken, Wyatt
JR
Lakewood Ranch
12.72m
41' 8.75"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
26
Huff, Blake
SO
Newsome
12.69m
41' 7.75"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
27
Discepola, Carmen
JR
George Steinbrenner
12.67m
41' 7"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
28
Darwin, Kaden
SR
Palmetto Ridge
12.66m
41' 6.5"
Edison Relays 2024 (Approved Sanctioned Meet)
Mar 8, 2024
29
Henry, Harkym
JR
Lehigh
12.59m
41' 3.75"
Lehigh Invitational
Apr 12, 2024
30
Russell, Steven
SO
Durant
12.58m
41' 3.25"
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
31
Minnillo, Dominic
SO
Sunlake
12.57m
41' 3"
River Ridge High School Invite
Apr 8, 2024
32
Long, Cade
JR
Durant
12.53m
41' 1.5"
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
33
Daley, Maxwell
SR
Tampa Bay Tech
12.44m
40' 9.75"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
34
Gadson, Javon
SO
Riverview
12.43m
40' 9.5"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
35
Stark, Jonathan
SR
Riverview
12.36m
40' 6.75"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
36
Phillips, Zack
SR
Sunlake
12.35m
40' 6.25"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
37
Henry, Wesley
JR
Lakewood Ranch
12.33m
40' 5.5"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
38
Greenwell, Cole
JR
Land O'Lakes
12.30m
40' 4.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
39
Grayson, Donovan
SR
Winter Haven
12.29m
40' 4"
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
40
Lucas, Ja'Quarius
SO
Lakewood Ranch
12.23m
40' 1.5"
Tarpon Invitational
Mar 21, 2024
41
BECKERLEG, BRIAN
FR
Manatee
12.17m
39' 11.25"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
42
Ziegler, Joe
SR
Sarasota
12.16m
39' 10.75"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
43
Rugama, Jeremiah
JR
Lehigh
12.13m
39' 9.75"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
43
Swedlund, Dane
SR
Sumner
12.13m
39' 9.75"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
45
Reynolds, James
FR
Venice
12.12m
39' 9.25"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
46
Alston, Benjamin
SO
Haines City
12.11m
39' 8.75"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
47
Knox, Akeem
SR
Poinciana
12.07m
39' 7.25"
Orange Belt Conference Championships
Apr 13, 2024
48
Craig, Abe
JR
Strawberry Crest
11.98m
39' 3.75"
Chamberlain Quad
Feb 23, 2024
48
Jorvelus, Sophiste
SR
Lehigh
11.98m
39' 3.75"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
50
Minton, Josiah
JR
Lakewood Ranch
11.93m
39' 1.75"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lowther, Susan
SR
Riverview (Sarasota)
13.31m
43' 8"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
2
Sumpter, Tanice
JR
Manatee
12.09m
39' 8"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
3
Celiscar , Olivia
SO
Winter Haven
12.06m
39' 7"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
4
Byerley, Allysen
SR
Riverview (Sarasota)
11.99m
39' 4"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
5
Newman, Alexandra
SR
Sumner
11.91m
39' 1"
Pepsi Florida Relays
Mar 29, 2024
6
Ruiz, Giany
SR
Sunlake
11.64m
38' 2.25"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
7
Evans, Zhane
SO
Armwood
11.20m
36' 9"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
8
Mendez, Cassandra
SR
North Port
10.95m
35' 11.25"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
9
Weekly, Truth
SO
Tampa Bay Tech
10.92m
35' 10"
Middleton Tigers Senior Night 2024
Mar 20, 2024
10
Tavo, Evyana
JR
Land O'Lakes
10.44m
34' 3"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
11
Gibson, Taylor
JR
George Jenkins
10.33m
33' 10.75"
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
12
Whittaker, Jenai
SR
Armwood
10.15m
33' 3.75"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
13
Tshibangle, Deyja
SR
Palm Harbor University
10.10m
33' 1.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
14
Bryant, Tamara
SR
Wharton
9.98m
32' 9"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
15
Davis, Syesha
FR
George Jenkins
9.91m
32' 6.25"
Winter Haven Classic
Feb 29, 2024
15
Randall, Malaya
SO
Largo
9.91m
32' 6.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
17
Rissler, Alexis
SO
Lakewood Ranch
9.68m
31' 9.25"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
18
Davis, Alexciona
JR
Largo
9.67m
31' 8.75"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
19
Freddolino, Kyla
JR
Venice
9.66m
31' 8.5"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
20
Williams, Maya
SR
George Jenkins
9.60m
31' 6"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
21
Bozieox, Adelissa
JR
Tampa Bay Tech
9.53m
31' 3.25"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
22
Howard, Haley
SR
Sarasota
9.52m
31' 3"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
23
Ramsey, Jhazara
SR
Land O'Lakes
9.50m
31' 2"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
24
Smith, Divineya
SO
Haines City
9.48m
31' 1.25"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
24
Hyslop, Mackenzie
JR
Sickles
9.48m
31' 1.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
26
Knighton, Xiomara
SR
Largo
9.20m
30' 2.25"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
27
Morris, Emma
FR
Riverview (Sarasota)
9.09m
29' 10"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
28
West, Angela
SR
Riverview
9.06m
29' 8.75"
Durant v Riverview Dual Meet
Feb 27, 2024
29
Moore, Olivia
SR
Sunlake
8.90m
29' 2.5"
River Ridge High School Invite
Apr 8, 2024
29
Cosme, Aliyah
JR
Tampa Bay Tech
8.90m
29' 2.5"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
31
McCrary, Cornecia
SR
Wiregrass Ranch
8.84m
29' 0"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
32
Wingfield, Jamirah
JR
Lennard
8.80m
28' 10.5"
Lennard Senior Night
Mar 20, 2024
33
Ouzts, Ayana
JR
George Jenkins
8.75m
28' 8.5"
Lake Region - Mike Williams Relays 2024
Mar 26, 2024
33
Gifford, Talea
SR
Winter Haven
8.75m
28' 8.5"
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
35
Smith, Brenda
SR
North Port
8.72m
28' 7.5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
36
Gibson, Tori
FR
George Jenkins
8.68m
28' 5.75"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
37
Maxwell, Serenity
JR
Armwood
8.65m
28' 4.5"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
38
Smith, Violet
JR
George Jenkins
8.64m
28' 4.25"
Lake Region - Mike Williams Relays 2024
Mar 26, 2024
38
McClinton, Laiana
SO
Largo
8.64m
28' 4.25"
Thomas Jet Jackson Invitational
Apr 15, 2024
40
McClary, Anaya
FR
Riverview
8.61m
28' 3"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
41
Perkins, Riley
JR
Palm Harbor University
8.57m
28' 1.5"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
42
Otto, Kaitlyn
SR
East Lake
8.49m
27' 10.25"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
43
Jones, Sadie
SO
Sickles
8.48m
27' 10"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
44
Gaskins, Lillian
SO
Sunlake
8.47m
27' 9.5"
River Ridge High School Invite
Apr 8, 2024
45
Batista, Victoria
JR
Lakewood Ranch
8.46m
27' 9.25"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
46
Vance, Nyah
JR
Lennard
8.42m
27' 7.5"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
47
Casal, Selah
SR
Lakewood Ranch
8.41m
27' 7.25"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
48
Berbica, Bionca
JR
Bartow
8.40m
27' 6.75"
Dr. Phillips Panther Invitational
Mar 23, 2024
49
Bornelus, Estanie
SO
Riverview (Sarasota)
8.39m
27' 6.5"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
49
Figgener, Maya
JR
East Lake
8.39m
27' 6.5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Castaneda, Luis
SR
Riverview (Sarasota)
50.54m
165' 10"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
2
Cummings, James
SR
Lakewood Ranch
46.46m
152' 5"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
3
Drawdy, Ni'jah
SR
Plant City
44.59m
146' 3"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
4
Ferguson, Rufus
SR
Sickles
43.66m
143' 3"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
5
Richardson, Rashon
SR
Winter Haven
43.40m
142' 5"
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
6
Freed, Simon
SR
Lakewood Ranch
42.96m
140' 11"
Tarpon Invitational
Mar 21, 2024
7
Burd, Geonte
JR
Riverview (Sarasota)
42.92m
140' 10"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
8
Gilbertson, Devin
SR
Land O'Lakes
42.78m
140' 4"
2024 Lake Minneola Open
Apr 11, 2024
9
Westmoreland, Paeten
SR
North Port
42.29m
138' 9"
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
10
Schafer, William
SO
Venice
41.68m
136' 9"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
11
Morgan, Reginald
SR
Armwood
41.61m
136' 6"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
12
Moses, Kurt
SR
Land O'Lakes
41.60m
136' 6"
2024 Lake Minneola Open
Apr 11, 2024
12
Papale, Alex
SR
Manatee
41.60m
136' 6"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
14
Byrne, Aiden
SR
East Lake
41.51m
136' 2"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
15
Konopka, Gavin
JR
Celebration
40.77m
133' 9"
Mike Clemens Classic (Kowboy)
Mar 27, 2024
16
Webb, Keon
SR
Sumner
40.69m
133' 6"
2024 Manuel/Grifffin/Fraundorfer Relays
Apr 17, 2024
17
Stark, Jonathan
SR
Riverview
40.67m
133' 5"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
18
Darwin, Kaden
SR
Palmetto Ridge
39.37m
129' 2"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
19
Jackson, Daequan
JR
Tampa Bay Tech
39.11m
128' 4"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
20
Jenkins, Donta
JR
Plant City
38.91m
127' 8"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
21
Keddo, Andre
SR
Palmetto Ridge
38.82m
127' 4"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
22
Discepola, Carmen
JR
George Steinbrenner
38.80m
127' 3"
Nash Higgins Invitational 2024
Mar 2, 2024
23
Brand, Houston
JR
Riverdale
38.79m
127' 3"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
24
Gadson, Javon
SO
Riverview
38.10m
125' 0"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
25
Garcia, Alexander
JR
Palmetto Ridge
38.03m
124' 9"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
26
Martinez, Herminio
JR
Newsome
38.00m
124' 8"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
27
Finan, Brenan
JR
Sunlake
37.15m
121' 10"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
28
Dalencour, Olivier
SO
Newsome
36.90m
121' 1"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
29
Sibilly, Andrew
SO
Lakewood Ranch
36.60m
120' 1"
Palmetto freshman/Sophomore Championship
Apr 2, 2024
30
Sammons, Andrew
JR
East Lake
36.56m
119' 11"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
31
Clayton, Zamir
SR
Armwood
36.55m
119' 11"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
32
Heron, Will
JR
Plant
36.43m
119' 6"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
33
Hubbard, Stacy
JR
Tampa Bay Tech
36.25m
118' 11"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
34
Gonzalez, Bryan
JR
Strawberry Crest
36.00m
118' 1"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
35
Jacobs, Tre'verelez
JR
Tampa Bay Tech
35.82m
117' 6"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
36
Phillips, Zack
SR
Sunlake
35.61m
116' 10"
Sac East Conference
Apr 19, 2024
37
Swedlund, Dane
SR
Sumner
35.32m
115' 10"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
38
McMillian, Damon
SR
Armwood
35.23m
115' 7"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
39
Huff, Blake
SO
Newsome
35.10m
115' 2"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
40
Hall, Levaun
SR
Alonso
34.97m
114' 9"
Steinbrenner Quad Meet
Feb 27, 2024
41
Garcia, Andy
SR
Wiregrass Ranch
34.79m
114' 2"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
42
Toro, Giomar
SR
Plant City
34.78m
114' 1"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
43
Wilson, Riley
SO
Largo
34.73m
113' 11"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
44
Smothers, Marcus
SR
George Jenkins
34.53m
113' 3"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
45
Daley, Maxwell
SR
Tampa Bay Tech
34.51m
113' 3"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
46
Lucas, Ja'Quarius
SO
Lakewood Ranch
34.19m
112' 2"
ODA Thunder Classic 2024
Mar 23, 2024
47
Russell, Steven
SO
Durant
34.08m
111' 10"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
48
Merisio, Daniel
FR
Wiregrass Ranch
34.05m
111' 8"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
49
Blankenship, Isaiah
SR
George Jenkins
34.00m
111' 6"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
50
Brabent, Nicholas
FR
Mitchell
33.91m
111' 3"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lowther, Susan
SR
Riverview (Sarasota)
43.15m
141' 7"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
2
Tavo, Evyana
JR
Land O'Lakes
41.17m
135' 1"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
3
Mendez, Cassandra
SR
North Port
37.70m
123' 8"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
4
Freddolino, Kyla
JR
Venice
37.11m
121' 9"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
5
Ruiz, Giany
SR
Sunlake
36.47m
119' 8"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
6
Peraza-Vasquez, Daniela
SR
George Jenkins
35.93m
117' 10"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
7
Evans, Zhane
SO
Armwood
35.50m
116' 6"
Tampa Jesuit Meet #1
Feb 27, 2024
8
Smith, Violet
JR
George Jenkins
33.96m
111' 5"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
9
Celiscar , Olivia
SO
Winter Haven
33.76m
110' 9"
WH Last Chance Meet
Apr 18, 2024
10
Batista, Victoria
JR
Lakewood Ranch
32.81m
107' 8"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
11
Whittaker, Jenai
SR
Armwood
32.00m
105' 0"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
12
Joram, Mumiah
SO
Palmetto Ridge
30.72m
100' 9"
2024 CCAC Championship
Apr 10, 2024
13
Bryant, Tamara
SR
Wharton
30.30m
99' 5"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
14
Davis, Alexciona
JR
Largo
30.09m
98' 9"
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
15
Moore, Olivia
SR
Sunlake
29.73m
97' 6"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
16
West, Angela
SR
Riverview
29.11m
95' 6"
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
17
Torres, Jazlyn
SR
Plant City
28.49m
93' 6"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
18
Duque, Alanna
SO
North Port
28.16m
92' 5"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
19
Bozieox, Adelissa
JR
Tampa Bay Tech
28.10m
92' 2"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
20
Boyd, Paige
SR
Wharton
28.09m
92' 2"
Freedom Spring Break Invitational
Mar 9, 2024
21
Byerley, Allysen
SR
Riverview (Sarasota)
27.31m
89' 7"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
22
Jenkins, Emma
SR
George Jenkins
26.96m
88' 5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
23
Feliz, Jazmin
FR
Alonso
26.69m
87' 7"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
24
Corley, Harmony
SO
Wharton
26.60m
87' 3"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
25
Brink, Allie
JR
Land O'Lakes
26.38m
86' 6"
Cypress Creek Fast 5 Meet
Feb 26, 2024
26
Clark, Sarah
SR
Sunlake
26.08m
85' 7"
Mitchell Quad Meet #1
Mar 13, 2024
27
Goodwin, Kayla
FR
Lakewood Ranch
26.04m
85' 5"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
28
Sumpter, Tanice
SR
Manatee
25.93m
85' 1"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
29
Nance, Torriona
FR
Winter Haven
25.43m
83' 5"
Polk County Freshman Sophomore Championships 2024
Mar 30, 2024
30
Rahming, Saniya
SR
Plant City
25.42m
83' 5"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
31
Pauling, Juliette
SO
Venice
25.18m
82' 7"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
32
Maxwell, Serenity
JR
Armwood
25.08m
82' 3"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
33
Keller, McKenzie
JR
Lakewood Ranch
24.97m
81' 11"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
34
Williams, Maya
SR
George Jenkins
24.81m
81' 5"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
35
Thompson, Mikyla
SO
Largo
24.78m
81' 3"
Thurs 4/4/24 Intra-Pinellas at Dunedin
Apr 4, 2024
36
Sowell, Solei
SR
Wiregrass Ranch
24.76m
81' 3"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
37
El-Yamani, Ashlee
SR
Palmetto Ridge
24.71m
81' 1"
60th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2024
38
Chunn, Giselle
FR
Sunlake
24.21m
79' 5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
39
Hyslop, Mackenzie
JR
Sickles
24.10m
79' 1"
FHSAA Leto 2/23/24
Feb 23, 2024
40
Otto, Kaitlyn
SR
East Lake
24.02m
78' 10"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
41
Figgener, Maya
JR
East Lake
23.97m
78' 8"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
42
Jones, Sadie
SO
Sickles
23.96m
78' 7"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
43
ODell, Morgan
JR
Newsome
23.80m
78' 1"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
44
Lismore, Jamiya
SO
Lennard
23.65m
77' 7"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
45
Barberena, Maia
SR
Riverview
23.61m
77' 5"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
45
Rissler, Alexis
SO
Lakewood Ranch
23.61m
77' 5"
Lakewood Ranch JV Meet 2024
Mar 19, 2024
47
Jones, Zamara
SO
Bartow
23.59m
77' 5"
Blue Devil Invitational (Regional Qualifier)
Apr 6, 2024
48
Sinkfield, Laila
SR
Riverview
23.43m
76' 10"
2024 Jack Rice Invitational
Mar 8, 2024
49
Bronson, Emma
SR
Mitchell
23.38m
76' 8"
West SAC Conference Meet
Apr 15, 2024
50
Francolini, Madelyn
SO
Venice
23.33m
76' 6"
Cardinal Mooney Invitational
Apr 12, 2024
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Armstrong, Nehemiah
SR
George Steinbrenner
54.29m
178' 1"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
2
Bui-Hayes, Collin
JR
Durant
51.30m
168' 4"
FHSAA 4A District 7
Apr 24, 2024
3
Freed, Levi
SR
Lakewood Ranch
48.93m
160' 6"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
4
St. John, Liam
FR
Lakewood Ranch
48.31m
158' 6"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
5
Floyd, Kadin
SR
Plant
47.30m
155' 2"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
6
Serrano, Ethan
SR
Newsome
46.90m
153' 10"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
7
Brown, Clayton
JR
Newsome
46.46m
152' 5"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
8
Miller, Anthony
SO
Riverview (Sarasota)
46.42m
152' 3"
Bobcat Relays
Feb 23, 2024
9
Zevin, Drew
SO
Sunlake
46.31m
151' 11"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
10
Bovee, Brant
SR
Durant
45.90m
150' 7"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
11
Ayres, Cory
SR
Newsome
45.86m
150' 5"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
12
Resch, Connor
SR
Lakewood Ranch
45.84m
150' 5"
St Stephen's Falcon Senior Night
Mar 14, 2024
13
Schilling, Jonathan
SR
Bloomingdale
45.64m
149' 9"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
14
Monoki, Viktor
SO
Lakewood Ranch
44.22m
145' 1"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
15
Lesh, Mitchell
JR
Newsome
43.35m
142' 3"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
16
Huntley, Benson
SR
George Jenkins
43.25m
141' 11"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
17
Richardson, Rashon
SR
Winter Haven
43.09m
141' 4"
Berkeley Track and Field Invitational
Mar 9, 2024
18
Gilbertson, Devin
SR
Land O'Lakes
42.90m
140' 9"
2024 Lake Minneola Open
Apr 11, 2024
19
Ramos, Paul
SO
Venice
42.70m
140' 1"
10th Annual Loretta Purish Invitational
Mar 1, 2024
20
Zancara, Paul
SO
Sickles
42.30m
138' 9"
FHSAA Leto 4/5/2024
Apr 5, 2024
21
Rude, Luke
SR
George Steinbrenner
42.25m
138' 7"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
22
Papale, Alex
SR
Manatee
42.17m
138' 4"
North Port Invitational 2024 (Regional Qualifier)
Mar 28, 2024
23
Kennison, Layton
JR
Sumner
41.83m
137' 3"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
24
Sumner, Dillan
SR
Plant City
41.59m
136' 5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
25
Vern, Bryce
JR
George Jenkins
41.42m
135' 11"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
26
Finan, Brenan
JR
Sunlake
40.81m
133' 11"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
27
Cochran, Liam
JR
Newsome
40.78m
133' 9"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
28
Brown, Hunter
SR
Alonso
40.29m
132' 2"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
29
Craig, Abe
SR
Strawberry Crest
40.26m
132' 1"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
30
Padgett, Shean
SO
Riverdale
40.16m
131' 9"
Dunbar Tiger Classic (Approved Sanctioned Meet)
Feb 24, 2024
31
Hutchinson, Grant
SR
Lakewood Ranch
40.02m
131' 3"
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
32
Brand, Houston
JR
Riverdale
39.84m
130' 8"
Charlotte Field Meet
Apr 16, 2024
33
Humphrey, Carter
JR
Riverdale
39.30m
128' 11"
LCAC Track and Field
Apr 17, 2024
34
Vongphrachanh, Jakobe
SR
Celebration
39.03m
128' 1"
John Anthony Memorial Meet
Mar 4, 2024
35
Brown, Jacob
FR
Wharton
38.78m
127' 3"
HCPS National Conference
Apr 3, 2024
36
Grier, Rolshawn
SR
Plant City
38.72m
127' 0"
George Jenkins - Bob English Invitational 2024
Feb 24, 2024
37
Lucier, Evan
SR
Armwood
38.60m
126' 8"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
38
Kennedy, Corban
FR
George Jenkins
38.34m
125' 9"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
39
Nivison, Zackery
SO
Land O'Lakes
38.20m
125' 4"
East Lake Early Bird Invitational
Feb 22, 2024
40
Capdevila, Michel
JR
Sunlake
37.88m
124' 3"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
41
Gordon, Okeem
SR
Haines City
37.80m
124' 0"
Frostproof - The Bulldogs Field Invitational 2024
Mar 28, 2024
42
Gadson, Javon
SO
Riverview
37.56m
123' 3"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
43
Thomas, Jeremy
SR
Largo
37.37m
122' 7"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC)
Apr 18, 2024
44
Betancourt, Nathaniel
SR
Land O'Lakes
37.32m
122' 5"
Cypress Creek Fast 5 Meet
Feb 26, 2024
45
Carothers, John
FR
Alonso
37.16m
121' 11"
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
46
Bizzack, Cameron
SO
Celebration
37.07m
121' 7"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
47
Swedlund, Dane
SR
Sumner
37.03m
121' 6"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
48
Lendel, Jonah
JR
Durant
36.94m
121' 2"
2024 Jack Rice Invitational
Mar 8, 2024
49
Bonilla, Tony
JR
Sunlake
36.69m
120' 4"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
50
Ernstrom, Rock
SO
Newsome
36.66m
120' 3"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Ennis, Olivia
SO
Plant City
41.89m
137' 5"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
2
Raines, Samantha
FR
Plant City
38.61m
126' 8"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
3
Tison, Alivia
JR
North Port
38.50m
126' 4"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
4
Okin, Kendyl
SR
Sunlake
36.88m
121' 0"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
5
West, Angela
SR
Riverview
35.32m
115' 10"
Plant Dual Meet
Apr 19, 2024
6
Mullarkey, Jennie
SR
Mitchell
35.02m
114' 11"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
7
Council, Alex
SR
Venice
34.44m
113' 0"
LC5 Meet
Apr 9, 2024
8
Gibson, Taylor
JR
George Jenkins
34.10m
111' 10"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
9
Adams, Madison
SR
Lakewood Ranch
32.89m
107' 11"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
10
Craven, Wesley
SR
Land O'Lakes
32.70m
107' 3"
2024 Lake Minneola Open
Apr 11, 2024
11
Holmes, Calonnie
JR
Haines City
32.47m
106' 6"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
12
Somerville, Elephteria
JR
Sunlake
31.91m
104' 8"
IMG Academy Invitational
Apr 5, 2024
13
Southworth, Mary
SR
Newsome
31.81m
104' 4"
2024 Vernon Korhn Hillsborough County Championships
Apr 10, 2024
14
Keller, McKenzie
JR
Lakewood Ranch
31.16m
102' 3"
Palmetto High School Invitational Meet
Apr 18, 2024
15
Garrett, Eve
SR
Land O'Lakes
30.91m
101' 5"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
16
Barningham, Addy
JR
Sunlake
30.82m
101' 1"
IMG Spring Break Invitational
Mar 16, 2024
17
Bokor, Annabelle
SR
Land O'Lakes
30.40m
99' 9"
2024 Lake Minneola Open
Apr 11, 2024
18
Louty, Gabrielle
SO
North Port
29.70m
97' 5"
Sarasota County Track and Field Championship
Apr 18, 2024
19
Meadows, Sophia
SO
Celebration
29.46m
96' 8"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
20
Castro, Summer
JR
Plant City
29.33m
96' 3"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
21
Gaskins, Lillian
SO
Sunlake
28.52m
93' 7"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
22
Williams, Maya
SR
George Jenkins
28.50m
93' 6"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
23
Pupo, Isabella
JR
Newsome
28.25m
92' 8"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
24
Matthews, Autumn
SR
North Port
28.17m
92' 5"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
25
Rivas, Yadira
JR
Plant City
27.84m
91' 4"
WC Federal Division 2024
Apr 3, 2024
26
Tshibangle, Deyja
SR
Palm Harbor University
27.77m
91' 1"
60th Annual Ed Wells, Jr Kiwanis Invitational 2024
Mar 27, 2024
27
David, Novalie
SR
Mitchell
27.76m
91' 1"
Coyote Invite Cypress Creek Wesley Chapel
Mar 7, 2024
28
Bornelus, Estanie
SO
Riverview (Sarasota)
27.73m
91' 0"
Riverview Ram Invite 2024
Mar 7, 2024
29
Reyes, Aryana
SR
Durant
27.50m
90' 3"
Newsome Wolves Senior Night 2024
Apr 17, 2024
30
Johnson, Don'Aria
SR
Winter Haven
27.32m
89' 7"
Polk County Championship 2024 (Regional Qualifier)
Apr 13, 2024
31
Ortiz, Maria
JR
Alonso
27.08m
88' 10"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024
32
Ducharme, Isabella
JR
Lakewood Ranch
27.06m
88' 9"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
33
Jenkins, Emma
SR
George Jenkins
26.93m
88' 4"
2024 George Jenkins Senior Night Meet
Apr 16, 2024
34
Kimbler, Fallon
JR
Newsome
26.87m
88' 2"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
35
Bullas, Kiki
FR
Lakewood Ranch
25.97m
85' 2"
Wally Keller Invitational
Apr 5, 2024
36
Alvarez, Abigail
SO
Wharton
25.48m
83' 7"
Raven Invitational 2024 (FHSAA Sanctioned))
Mar 16, 2024
37
Boyd, Paige
SR
Wharton
25.47m
83' 7"
Newsome Wolves Invitational 2024
Feb 24, 2024
38
Feliz, Jazmin
FR
Alonso
25.20m
82' 8"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
39
CATLETT, BAILEY
SR
Manatee
25.19m
82' 8"
Lakewood Ranch Invite 2024
Feb 22, 2024
40
Weekes, Marissa
SR
Ridge Community
24.94m
81' 10"
FHSAA 4A District 5
Apr 25, 2024
41
Brink, Allie
JR
Land O'Lakes
24.85m
81' 6"
Cypress Creek Fast 5 Meet
Feb 26, 2024
42
Grazier, Alizee
JR
Alonso
24.76m
81' 3"
Ravens Last Dance
Apr 19, 2024
43
Ester, Abigail
JR
North Port
24.55m
80' 6"
Charlotte Invitational
Mar 1, 2024
44
Emerson, Star
SR
Manatee
24.26m
79' 7"
Manatee County Championship
Apr 11, 2024
45
Davis, Alexciona
JR
Largo
23.37m
76' 8"
Bruce Calhoun Invitational
Mar 1, 2024
46
Springman, Bailey
JR
Riverview (Sarasota)
22.35m
73' 4"
FHSAA 4A District 8
Apr 25, 2024
47
Ryan, Julia
FR
Palm Harbor University
21.98m
72' 1"
George Steinbrenner Invitational
Apr 13, 2024
48
Weekly, Truth
SO
Tampa Bay Tech
21.57m
70' 9"
FHSAA 3A District 7
Apr 24, 2024
49
Jones, Sadie
SO
Sickles
21.39m
70' 2"
FHSAA 3A District 9
Apr 27, 2024
50
Colon, Kayma
SO
Alonso
21.32m
69' 11"
FHSAA 4A District 6
Apr 27, 2024